Reklama wydaje się być w dzisiejszych czasach jedną z najistotniejszych części sprzedaży - cały świat marketingu opiera się głównie na niej

Niejeden właściciel spółki, który pragnie coś sprzedać, zdaje sobie sprawę z tego, że dziś musi zainwestować w reklamę. Bez tego jego firma zapewne upadnie.
Na reklamę w telewizji mogą pozwolić sobie zaledwie bogate koncerny, gdyż spot reklamowy jest niesamowicie kosztowny. Jednakże nie należy zniechęcać się. Dla osób z wyobraźnią, nie ma rzeczy niemożliwych - reklamowe przyczepy.
auto
Wprowadził: Manoj Prasad
Źródło: http://www.flickr.com
W ciągu ostatnich kilku lat możemy zauważyć nowy rodzaj marketingu. Oto przyczepa reklamowa jest zaparkowana gdzieś przy drodze lub krąży po mieście. W taki sposób jest zauważalna prawie dla każdego, kto kroczy po chodniku. Taka reklama nie pociąga za sobą wielkich wydatków, a przynosi wymierne efekty. Jedyne co trzeba zrobić to wynająć odpowiednie lawety samochodowe i wyjechać w miasto. Jeżeli do tego dodamy jeszcze głośniki, z których będą płynąć hasła spotu reklamowego - sukces będzie murowany, gdyż uda nam się przyciągnąć dwa najważniejsze zmysły u możliwego konsumenta - słuch oraz wzrok. Koszty takiego sposobu reklamowania się są różne. Wahają się w odróżnieniu od miasta czy długości trwania owej kampanii - Blyss transporttechnik.
lawety samochodowe
Każdy sposób, żeby zainteresować nowego klienta, jest korzystny.


Więcej treści

Kosmetyka samochodowa - pomysł na działalność

wzór
Wprowadził: Wolfgang Wildner
Źródło: http://www.flickr.com
Kosmetyka aut kojarzy się nam przede wszystkim z myciem wozu. Troska o schludność jest rzecz jasna ważne, są jednak entuzjaści, którzy wykonują nie jedynie zwyczajne mycie pojazdu od zewnątrz, poodkurzanie foteli oraz wytarcie tablicy rozdzielczej.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.