Dlaczego przy użytkowaniu auta trzeba systematycznie wymieniać w nim niezbędne rzeczy.

W każdym pojeździe co pewien okres czasu należy wymienić jakieś części, które w pewnej chwili się zwyczajnie się psują lub ulegają naturalnemu zużyciu. Będzie to na przykład dotyczyć żarówek, które mają niemiłą przypadłość spalać się zawsze w najmniej odpowiednim momencie.


Są kierowcy, którzy przejeżdżają na jednym zestawie przez kilkanaście lat i nic im się nie dzieje, a w niektórych modelach aut trzeba co roku kilka z nich zmieniać. Z tego też powodu dobrą praktyką jest wożenie ze sobą rezerwowego kompletu na wypadek jakiejś awarii. W pierwszej kolejności niezbędna jest żarówka do przedniej lampy - (sprawdź ofertę na wyoblanie lamp), taka jak na przykład osram d1s. Pamiętać także należy o światłach tylnych praz kierunkowskazach, jeśli chodzi o te ostatnie mogą to być między innymi żarówki osram diadem - http://www.ceneo.pl/16718191.


Więcej treści

Jeśli zainteresuje nas skoda naprawa Kraków może nam przedstawić ekspertów

samochód
Wprowadził: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
Czasami naprawy w pojeździe mamy sposobność wykonać sami, lecz również jest wiele takich, którymi mają zajmować się eksperci. Przez to musimy zobaczyć, w jakiej kwocie mogą być zrobione takie naprawy, tak abyśmy uzyskali gwarancję, że nasz wóz trafi w odpowiednie ręce.


wymiana
Wprowadził: Sam Howzit
Źródło: http://www.flickr.com


Niezwykle istotna dla długiego życia auta jest regularna wymiana oleju. Należy to robić albo co roku, albo po przebyciu określonej ilości kilometrów. Trzeba przy tym pamiętać, żeby zawsze wybierać olej markowy, o odpowiednich parametrach. Dzięki temu można będzie wydłużyć żywotność silnika, a jednocześnie zapewni jego odpowiednie smarowanie. Doskonale sprawdzają się tu na przykład oleje - strona - orlen oil, zaliczane do najwyższej półki produktów tego typu - opony wrocław. Co kilka lat warto także przyjrzeć się ogumieniu w swoim samochodzie.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.