Nie lubisz zimy i trudnych warunków na drodze

Ostatnie parę lat niezwykle wyraźnie potwierdziło, iż opony zimowe nie dają sobie rady z bardzo dużymi opadami śniegu lub też oblodzeniem drogi. Dodatkowo rzeczywistość wyraźnie pokazuje, iż można się spodziewać, że takie nieprzewidziane warunki atmosferyczne mogą się zdarzać faktycznie nierzadko.
wnętrze
Wprowadził: JOHN LLOYD
Źródło: http://www.flickr.com


autosocks
Wprowadził: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu


W takim przypadku kierowcom nie pozostaje nic innego, jak przygotować się na takie momenty.

Nie czekaj! Jeżeli zaintrygował Cię ten watek, to idź w link. Tam oczekuje na Ciebie najnowsza treść (http://www.stacjakontroli.wroclaw.pl/pl/strona/5/Wroclaw-Huby). Sądzimy, że w taki sposób będziemy w stanie rozwiązać wszystkie Twoje zagwozdki.

Dawniej najpowszechniejsze okazywały się łańcuchy zakładane na koła, aktualnie niezwykle modne są tzw.autosocks, czyli po prostu w dosłownym tłumaczeniu - skarpety śnieżne. Tak naprawdę mówiąc fachowo są to bardzo wysokiej jakości tekstylne nakładki na koła wyprodukowane przez specjalistów. To właśnie autosocks wspaniale dają sobie radę zarówno na śniegu jak również na oblodzonej drodze. Bardzo dobrze wypełniają rolę swoich poprzedników, gdyż zapewniają doskonałą przyczepność w czasie jazdy i w trakcie hamowania. Wyposażając w nie własne auto faktycznie nie musisz obawiać się złych warunków na drodze, ponieważ dla Ciebie ani jedna droga nie okaże się niedostępna. Należałby ponadto zaznaczyć, że bardzo dużą ich zaletą okazuje się łatwość montażu i to, iż komfort jazdy z nimi zupełnie się nie zmniejsza. No i naturalnie ich cena także jest niebywale przystępna.
Nie bój się więc zimy i sięgnij pewnie po najnowocześniejsze wyjścia, a sam prędko zauważysz, że nie straszne bywają Ci bardzo trudne warunki drogowe. Wcale nie musisz obawiać się zimy, a z takimi nakładkami zapewne i tę porę roku zaczniesz lubisz.
19-10-17 07:19:12
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.