Silne opady śniegu i duży mróz to najgorsi wrogowie każdego kierowcy

Poruszanie się samochodem w takich warunkach jest nie tylko bardzo trudne, ale czasami wręcz niemożliwe.


Najlepiej wiedzą o tym Ci z nas, którzy mieszkają na obszarach podgórskich.
sklepy
Wprowadził: Kecko
Źródło: http://www.flickr.com


Produkty


Podjazd do góry po oblodzonej szosie, lub też takiej, na której jest dużo śniegu bywa niemożliwy, w przypadku gdy nie posiada się właściwie do tego przygotowanego auta. Zamontowanie łańcuchów na koła do tej pory okazywało się jedyną możliwością radzenia sobie w takich sytuacjach. Obecnie jesteśmy bogatsi o następne - i to jak zaznaczają Ci, którzy mieli możność je przetestować - o wiele bardziej dogodniejsze rozwiązanie na takie momenty. Co to takiego? To naturalnie - dowcipnie określane skarpety na opony. montaż ich okazuje się niebywale łatwy, lecz za to takie tekstylne opaski montowane na koła bardzo dobrze dają sobie radę w bardzo trudnych warunkach. Gdzie tkwi ich tajemnica? Zwłaszcza w tym, iż są wyprodukowane z materiału zapewniającego przyczepność tak samo na śniegu, jak też na lodzie. Komfort jazdy można odczuć zaraz po ich założeniu.

Omawiany wątek Cię fascynuje? Więc odsyłam tu (http://hurtopony.pl/), gdyż odnajdziesz tutaj interesujące informacje na omawiane zagadnienie, które warte są zainteresowania.

Śmiało jest możliwe potwierdzić, że takie skarpety na opony (zobacz opony Goodride) to następne rozwiązanie, które daje nam możliwość wygrać z warunkami atmosferycznymi, a te rzeczywiście nie okazują się łatwym do pokonania przeciwnikiem.


skarpety na opony
Wprowadził: Jeena Paradies
Źródło: http://www.flickr.com


Warto przygotować się na takie sytuacje.
Wprawdzie w naszym klimacie bardzo często zimy okazują się łagodne, ale to wcale nie oznacza, że choć kilka dni w roku może okazać się niezwykle ciężkimi do jazdy samochodem.
19-10-10 07:27:15
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.