Walory chromowanych elementów do samochodu!W tego typu pojazdach wspaniale prezentuje się chromowane orurowanie maski, co dodaje autu pazura i wytworności zarazem. Następną metodą na ochronę samochodu – tym razem w zakresie pielęgnacji lakieru – jest użycie części, osłaniających boki auta przed kamieniami, solą i wilgocią. Chlapacze są źle oceniane przez wiele osób, powodem przemawiającym na ich niekorzyść jest brak atrakcyjności wizualnej samochodowi, lecz w rzeczywistości dzisiejsze akcesoria tego typu są oferowane w tak różnej kolorystyce, a zarazem tak dyskretne, że z łatwością można wyszukać odpowiednie i zainstalować je, bez szkody dla wyglądu wozu.

samochód
Wprowadził: Jorge de la Llama
Źródło: http://www.flickr.com
Nie zapominajmy, że decydując się na zakup różnych dodatków samochodowych, trzeba zwrócić szczególną uwagę na ich jakość. Chromowane akcesoria samochodowe (przykładowo belki dachowe ) muszą być stworzone przy użyciu odpowiedniej technologii, tak, żeby po paru latach nie straciły uroku. Tanie rozwiązania są zwykle rozwiązaniami krótkoterminowymi, oszczędność jest zatem rzekoma. Chromowane elementy najlepiej prezentują się na samochodach z ciemnym lakierem, ale o ile nie przesadzimy z ich ilością i będziemy się kierować dobrym gustem, za ich pomocą podrasujemy każdy samochód.

Chlapacze obecne są na rynku w dwóch wersjach: z gumy i z plastiku. Funkcjonuje opinia, że te z plastiku mogą pękać pod wpływem ujemnych temperatur oraz że nie są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Należy jednak podkreślić, że wersja plastikowa na pewno jest o wiele bardziej atrakcyjna wizualnie od wersji wykonanej z gumy, dlatego przed zakupem, należy przemyśleć, czy zależy nam bardziej na funkcjonalności i trwałości, czy na roli dekoracyjnej gadżetów. Ceny chlapaczy nie są wysokie, ich wymiana co kilka lat nie powinna stanowić problemu. Dodatkowe informacje znajdziesz chromowane.com.pl
18-01-25 09:31:13
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.