Jakiego rodzaju wydatki wiążą się z posiadaniem samochodu? O jakich rzeczach musimy wiedzieć nim kupimy swoje auto?

Posiadanie samochodu jest związane z wydatkami. Jedne możemy przewidzieć oraz są one czymś stałym, natomiast inne zdarzają się niespodziewanie. Z jakimi wydatkami jest związane posiadanie auta?


wyjazd
Wprowadził: Henkka
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli mamy samochód to trzeba płacić obowiązkowo ubezpieczenie OC.


mercedes
Wprowadził: Farrell Small
Źródło: http://www.flickr.com
Wysokość takich opłat zależy choćby od tego jaki czas płacimy tego typu składki. Zależy też od tego, jaki mamy samochód. tego względu nie jest to za każdym razem identyczna opłata w przypadku wszystkich osób. Wydatki również wiążą się z corocznym przeglądem jak i wymianą oleju oraz filtrów. Sam przegląd to kwota rzędu sto złotych, z kolei reszta jest już uzależniona od warsztatu, do którego z się udajemy. Następny wydatek to rzecz jasna paliwo. Tutaj już wszystko zależy od tego jak często jeździmy naszym samochodem, jak wyglądają ceny paliwa oraz ile takie auto spala. Jeżeli dojeżdżamy samochodem codziennie do pracy, to koszty z pewnością małe nie będą. Wydatki na benzynę czy gaz u każdego wyglądają kompletnie inaczej - daewoo.serwis.biz.pl/.


Więcej treści

Najbardziej istotne elementy samochodu i ich rola

opony
Wprowadził: lungstruck
Źródło: http://www.flickr.com
Z samochodu na chwilę obecną korzysta już wielu ludzi, a ich liczba ciągle wzrasta. Wypływa to na przykład z faktu, że większą niż kiedyś liczbę osób stać na kupno takiego pojazdu. Poza tym coraz większa liczba ludzi dostrzega pozytywne strony, które pociąga za sobą posiadanie własnego samochodu. Jest to głównie możliwość błyskawicznego niemal przemieszczania się bez uzależnienia od publicznego transportu.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.