W pełni legalne metody na pozbycie się starego pojazdu, którego nie opłaca się już dalej naprawiać.

Jeśli samochód jeździ bez większych problemów, nie dokłada się dużo do niego, to przeważnie właściciel zechce zatrzymać taki pojazd tak długo jak się da. Jednak również w przypadku motoryzacji czas jest nieubłagany, pojazdy z upływem lat będą mieć coraz większą ilość usterek, które w niektórych przypadkach nie bardzo będzie się opłacało naprawiać. Wówczas tak naprawdę są dwie możliwości, bo trzecia, wybierana przez niektórych mało rozsądnych właścicieli jest nielegalna, a poza tym i tak sprawy nie rozwiąże. Takie leciwe autko można albo sprzedać, jeśli tylko uda się znaleźć chętnego, który skusi się na coś takiego, albo oddać na auto złom Kraków.


zezłomowane auto
Wprowadził: Jannis
Źródło: http://www.flickr.com
Ostatnie wyjście to pozostawienie w jakimś miejscu samochodu, czy to na którymś z parkingów, czy na leśnej polanie czy w innym miejscu. Jednak jak już było wspomniane, takie rozwiązanie nie załatwia w żadnym wypadku całej sprawy. Mianowicie za takie auto (szkolenia jazdy w terenie) i tak trzeba będzie płacić wymagane ubezpieczenie komunikacyjne, gdyż jedynym sposobem na to, aby można było z nim skończyć, będzie legalne dokonanie wyrejestrowania.A żeby w legalny sposób dokonać wyrejestrowania samochodu, nie wystarczy tylko udać się do miejskiego urzędu z wnioskiem, lecz trzeba dodatkowo przedstawić zaświadczenie o tym, że pojazd został legalnie zezłomowany
auto
Wprowadził: charlie vinz
Źródło: http://www.flickr.com
Z tego też powodu jeśli ktoś będzie chciał się pozbyć zalegającego wraku, bez konieczności płacenia jeszcze za niego, to chyba wycieczka na któryś auto złom Legnica będzie jednak konieczna. Na szczęście dzisiaj można wszystko pozałatwiać stosunkowo szybko, jeżeli nie będzie żadnych problemów to nawet w czasie jednego popołudnia.


Praktycznie każdy auto złom Wrocław posiada swój transport, więc jeśli jakiś pojazd nie będzie się mógł samodzielnie poruszać, to nie będzie to żadnym problemem. Od strony dokumentów konieczne będzie przyniesienie dokumentu tożsamości i dowodu rejestracyjnego właściciela i to w zasadzie wszystko, żeby otrzymać dokument o zezłomowaniu. Z tym wszystkim trzeba się następnie udać do odpowiedniego urzędu, wyrejestrować auto i powiadomić o tym ubezpieczyciela.
19-10-03 07:51:22
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.