Jak technologia zmienia świat? Ciężko sobie dzisiaj wyobrazić życie na Ziemi bez nowoczesnych sprzętów, jakie ułatwiają egzystencję

Nie jest przesadą stwierdzenie, że obecny świat technologiami stoi. Mamy je wszędzie, nie tylko w bogatszych oraz rozwiniętych państwach. Znajdziemy te ślady w każdej kulturze, w każdym miejscu. Być może rozwój techniki nie dotarł do miejsc, o których nie mamy pojęcia, gdzieś w dżungli, gdzie żaden podróżnik jeszcze nie doszedł (chociaż i tego nie możemy być pewni). W innych miejscach spotkać możemy te same telefony, komputery, identyczne marki jak i nowinki technologiczne.

tablet
Wprowadził: Karolina van Schrojenstein Lantman - Orlinska
Źródło: http://www.flickr.com
Przykłady możemy naprawdę mnożyć, natomiast pewne jest, iż świat jest zglobalizowany pod kątem technologii jak nigdy przedtem. Do tego również prawdą jest, że rozwój technologii, którą dziś znamy nie trwa zbyt długo, tak naprawdę w związku z tym to dopiero początek tego, co jeszcze pewnie nastąpi. Powolne początki, pierwsze komputery oraz telefony to świat, który wydaje się być odległy, choć właściwie było to całkiem niedawno. Ten świat jednak wydaje się historią, bo trudno uwierzyć w to dzisiaj, w czasach, kiedy prawie każdy może sobie pozwolić na telefon lg, a w sieci z powodzeniem może zabrać się za porównanie tabletów (lg w Ceneo).

Więcej treści

Idealny produkt dla właścicieli zwierząt oraz dla alergików

naczepa
Wprowadził: Thomas Geersing
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli masz swojego psa albo kota oraz uskarżasz się na to, że każdy dzień kończysz na usuwaniu szczeciny pozostawionej przez Twojego czworonoga, najprawdopodobniej oznacza to, że potrzebujesz jakiejś pomocy.


To tylko pokazuje, że rozwój technologiczny jest czymś prawdziwym, nie ma w tym cienia przesady. W naszym kraju także dobrze to widać, gdy dostępne są coraz bardziej nowe gadżety. Być może nie w dniu premiery, ale w dosyć krótkim czasie po niej. Ciężko sobie dziś wyobrazić życie bez telefonu komórkowego lub tabletu, ale mamy jeszcze więcej możliwości, jak tom tom albo nawigacje - wszystko to nam jest potrzebne. Odeszły do historii czasy, kiedy korzystaliśmy z papierowych map, dziś jak gdzieś wyjeżdżamy wolimy wykorzystywać nawigacje, która jest intuicyjna i wygodna.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.