Busem do Niemiec – można podróżować niedrogo, szybko, bezpiecznie i wygodnie

Busy do Niemiec to jeden z najszybszych a zarazem najpopularniejszych środków transportu, za pomocą których możemy podróżować do naszych zachodnich sąsiadów. W czasie zaledwie kilkunastu godzin łatwością dotrzemy z niemalże dowolnego większego miasta w Polsce do każdego regionu w Niemczech.Przewóz przebiega busami dziesięcioosobowymi. Samochody posiadają komfortowe wyposażenie, ogrzewanie oraz klimatyzację. Podróż busem ma miejsce w luksusowych warunkach, szybko i bezproblemowo.

berlin
Źródło: www.orlicatravel.pl
Transport busem do także jeden z najtańszych metod na odbycie podróży. Pasażer może przewieźć jeden duży bagaż: torbę, plecak lub walizkę o maksymalnej wadze przewidzianej oraz jeden lekki bagaż podręczny: torebkę, plecak, siatka. Każdy inny bagaż podlega dodatkowej opłacie, co trzeba zaplanować chcąc przewieźć przykładowo rower czy wózek dziecięcy. W drodze może wystąpić konieczność przesiadki. podróżni przesiadają się zazwyczaj do samochodów tego samego przewoźnika, w odróżnieniu do przewozów autokarem, w czasie których nierzadko pasażerowie muszą przesiadać się do pojazdów innego przedsiębiorstwa. Należy pamiętać, iż w busie istnieje kategoryczny zakaz spożywania wyrobów alkoholowych i palenia papierosów. Przewoźnik ma prawo nie zaakceptować transportowania pasażerów znajdujących się pod wpływem alkoholu, odnoszących się do innych niestosownie i zakłócających spokój pozostałych pasażerów. Busy - poprzednia strona - Polska Niemcy jeżdżą systematycznie kilka razy w tygodniu, większość przewoźników jeździ nawet codziennie, zobacz:przewozy Polska Niemcy. W zależności od firmy osoby albo spotykają się w wyznaczonym miejscu skąd odbiera ich bus, albo kierowca zabiera klienta z domu i odwozi pod wskazany adres w Niemczech.


Więcej treści

Wynajem wozu we Wrocławiu razem z noclegiem w apartamencie!

Auto
Wprowadził: Mark Fuzi
Źródło: http://www.flickr.com
Planując urlop we Wrocławiu naturalnie powinno zdecydować się na wynajem samochodów, szczególnie jeśli planujesz mnogość podróżować. We Wrocławiu odkryjemy multum wypożyczalni automobilowych, car rental Wrocław cieszy się znaczną popularnością. Wrocław to całkiem tłoczne miasto, wskutek tego poruszanie się po nim nie zawsze jest bezproblemowe. Dobrym wyjściem jest więc najem samochodu, co wpływa też na komfort i wygodę. Co więcej wynajęcie samochodu zdoła być też sporo bardziej opłacalne, szczególnie jeżeli obliczymy, ile pieniędzy wydawalibyśmy na taksówki.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.