Jak motoryzacja to zainteresowanie typowo dla mężczyzny. Czy na 100%? Tak wynika z wychowania, ale nie tylko

Co takiego zaprząta głowę zwyczajnemu facetowi? Płeć piękna, seks, football, żywność? To wszystko jak najbardziej, jednak coś jeszcze z pewnością można tutaj dodać? Jeśliby tak się zastanowić to odpowiedź będzie raczej jednoznaczna: będzie to oczywiście motoryzacja. Z pewnością, nie każdy mężczyzna się z tym faktem zgodzi, jako że niektórzy z nich absolutnie nie znają się na autach, ba, nie posiadają nawet prawa jazdy. Najczęściej to jednak faceci już od dziecka są przygotowywani do tego, ażeby z większym natężeniem się interesować silnikami, hamulcami i kierownicą.
czerwony Seat
Wprowadził: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
Dziewczynki w tym samym okresie bawią się lalkami. Chłopcy już od małego poznają auta, uczą się jakie są marki, marzą o swoich własnych samochodach, a gdy w domu pojawi się nowe auto, to chcą siedzieć tuż obok kierowcy. Kiedyś, gdy jeszcze nie było internetu królowały gumy do żucia „Turbo”. Jak sama nazwa wskazuje była to guma powiązana z motoryzacją. W każdej sztuce gumy, na opakowaniu było zdjęcie jakiegoś samochodu z kluczowymi danymi na temat pojemności, roku produkcji i osiąganej maksymalnej prędkości.

czerwone Audi
Wprowadził: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedyś to był towar tak pożądany, że każdy chłopak na podwórku miał tego sporo, były więc bardzo częste wymiany i targi. Do dziś niektórzy trzymają te skarby w swoich ukrytych archiwach, a Ci co wyrzucili w tej chwili bardzo żałują. To klasyka. Na tym prostym przykładzie widać, jak prosty produkt, zwykła guma, określa przyszłe losy. Być może większość z tych chłopców, zbieraczy obrazków z gumy „Turbo”, nie wybrała zawodu mechanika, ale jakaś ciekawość dotycząca motoryzacji z pewnością gdzieś pozostała. Dla niektórych jednakże ta przygoda to pierwsze kroki ku swojej zawodowej ścieżce. Mechanicy, kierowcy rajdowi, kierowcy zawodowi, kierowcy TIR-ów, oni wszyscy od samego początku wiedzieli, że będą zarabiać prowadząc samochód - (zapraszamy serdecznie). Na temat: samochodowe drążki kierownicze.


Więcej treści

Znalezienie wykwalifikowanego i rzetelnego mechanika samochodowego, czy to w ogóle wykonalne?

mechanik samochodowy
Każdy właściciel auta z pewnością choć raz został postawiony przed wyzwaniem, sprawdzającym pokłady cierpliwości, jakim niewątpliwe jest jakakolwiek usterka w konstrukcji auta. W takim przypadku większość osób poszukuje kogoś z rodziny lub znajomych, którzy dobrze znają się na pojazdach i skłonni są nam pomóc. Jednakże nie zawsze możemy liczyć na takową pomoc dlatego też może trzeba będzie przyprowadzić nasz ulubiony pojazd do mechanika. W jaki sposób jednak, wybrać taki, z którego wyjedziemy z uśmiechem na twarzy i z zreperowaną usterką?
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.