Jak motoryzacja to zainteresowanie typowo dla mężczyzny. Czy na 100%? Tak wynika z wychowania, ale nie tylko

Co takiego zaprząta głowę zwyczajnemu facetowi? Płeć piękna, seks, football, żywność? To wszystko jak najbardziej, jednak coś jeszcze z pewnością można tutaj dodać? Jeśliby tak się zastanowić to odpowiedź będzie raczej jednoznaczna: będzie to oczywiście motoryzacja. Z pewnością, nie każdy mężczyzna się z tym faktem zgodzi, jako że niektórzy z nich absolutnie nie znają się na autach, ba, nie posiadają nawet prawa jazdy. Najczęściej to jednak faceci już od dziecka są przygotowywani do tego, ażeby z większym natężeniem się interesować silnikami, hamulcami i kierownicą.
czerwony Seat
Wprowadził: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
Dziewczynki w tym samym okresie bawią się lalkami. Chłopcy już od małego poznają auta, uczą się jakie są marki, marzą o swoich własnych samochodach, a gdy w domu pojawi się nowe auto, to chcą siedzieć tuż obok kierowcy. Kiedyś, gdy jeszcze nie było internetu królowały gumy do żucia „Turbo”. Jak sama nazwa wskazuje była to guma powiązana z motoryzacją. W każdej sztuce gumy, na opakowaniu było zdjęcie jakiegoś samochodu z kluczowymi danymi na temat pojemności, roku produkcji i osiąganej maksymalnej prędkości.

czerwone Audi
Wprowadził: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedyś to był towar tak pożądany, że każdy chłopak na podwórku miał tego sporo, były więc bardzo częste wymiany i targi. Do dziś niektórzy trzymają te skarby w swoich ukrytych archiwach, a Ci co wyrzucili w tej chwili bardzo żałują. To klasyka. Na tym prostym przykładzie widać, jak prosty produkt, zwykła guma, określa przyszłe losy. Być może większość z tych chłopców, zbieraczy obrazków z gumy „Turbo”, nie wybrała zawodu mechanika, ale jakaś ciekawość dotycząca motoryzacji z pewnością gdzieś pozostała. Dla niektórych jednakże ta przygoda to pierwsze kroki ku swojej zawodowej ścieżce. Mechanicy, kierowcy rajdowi, kierowcy zawodowi, kierowcy TIR-ów, oni wszyscy od samego początku wiedzieli, że będą zarabiać prowadząc samochód. Na temat: samochodowe drążki kierownicze.


Więcej treści

Gdy zepsuje się auto, czyli laweta rzeczywiście może okazać się przydatna?

laweta
Wprowadził: Jon Collins
Źródło: http://www.flickr.com
Chyba każdemu prowadzącemu samochód zdarzyło się przynajmniej raz w życiu popsute podczas jazdy auto. Bez wątpienia nie jest to sytuacja ani przyjemna, ani komfortowa. Tym bardziej, że nie każdą usterkę uda się naprawić natychmiast na drodze. W takich sytuacjach jedynym rozwiązaniem okazuje się być wsparcie pomocy drogowej. Identycznie jest w przypadku stłuczki bądź wypadku, kiedy to samochód najzwyczajniej w świecie nie jest w stanie jechać dalej. W takiej sytuacji jedynym rozwiązaniem okazuje się być laweta Szczecin zaś to miasto, w którym jej znalezienie nie będzie najmniejszym nawet kłopotem.

Niewątpliwie, nie mogli być tego pewni na 100%, ale od początku wiedzieli, czego od życia chcą. Dla nich było to zwyczajnie logiczne, że jak facet to motoryzacja. Dla nich nie ma bardziej męskiego zajęcia niż właśnie jazda samochodem. Czy tak jest czy nie, można dysputować, bo każdy ma swoje zdanie na dany temat, aczkolwiek,warto uznać, iż to mężczyźni identyfikowani są z autem. Kobieta bez prawa jazdy to raczej codzienna sytuacja, ale mężczyzna bez prawka może już nas zastanawiać. Ciekawe przykłady: .
18-08-01 13:49:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.