Jeśli chcemy powiększyć moc swojego auta, to warto odnaleźć kompetentnego specjalistę, który zna się na rzeczy

Miłośnicy motoryzacji uwielbiają podkręcać osiągi swoich aut. Kompetentny specjalista może dość dużo wycisnąć z każdego silnika, należy jednak mieć w pamięci, że jeżeli pragniemy to uczynić, to powinniśmy dobrze troszczyć się o wszelkie części oraz wlewać paliwo najwyższej klasy.


Mało kto wie, ale producenci samochodów bardzo często celowo zaniżają ich osiągi.


Powoduje to, iż silniki dłużej działają bez usterek, jeśli właściciele nieodpowiednio je eksploatują. Jeśli jednak troszczymy się o swoje auto i używamy wyłącznie wysokiej jakości olejów oraz paliwa, to bez problemu możemy zrobić chip tuning. Polega on na zwiększeniu mocy silnika przez zmianę sterownika. Spalanie paliwa absolutnie nie musi być większe, jeśli modyfikację zrobi kompetentny mechanik. Trzeba jednak pamiętać, iż chip tuning wymaga, żebyśmy wyjątkowo dobrze dbali o własny pojazd - opel corsa b tuning.


Volkswagen Golf GTE
Wprowadził: avda-foto
Źródło: http://www.flickr.com


Dobrze będzie zatem porządnie sprawdzić zakład, który będzie przeprowadzał tuning, gdyż od kwalifikacji pracowników dużo zależy. Jeżeli posiadamy np. pojazd marki Opel Corsa B tuning powinien być przeprowadzony przez specjalistę, który jest z nią obeznany i wie, jak uzyskać dużą moc bez ryzyka zniszczenia silnika. Najlepsze warsztaty bez wątpienia będą polecane przez kierowców w Internecie, dobrze będzie zatem - serwis www - poczytać umieszczone na różnych witrynach komentarze - zerknij na chip tuning.


Więcej treści

Tuning, a chiptuning aut - czyli, komfortowy wygląd, przeciwko komfortowa przejażdżka

Internet
Wprowadził: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
Na jakich zasadach polega tuning, a na czym chiptuning samochodów? Czy każdziutki samochód można poddać tego rodzaju "zabiegom"? Co one dają i do jakich rzeczy się mogą przydać? To wszyściutko i jeszcze bardziej dużo wynajdziesz w środku naszego nowiutkiego felietonu!
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.