Po co komu chip tuning, czyli parę rzeczy o rasowaniu sterownika silnika w samochodach.

Nie każdy chce posiadać auto ze zwykłym wyposażeniem. Wiele osób pragnie samochód, który nie wyjątkowe i niepowtarzalne. Aby samochód wyglądał wyjątkowo trzeba je optymalnie tuningować, najlepszym pomysłem powinno być zaprowadzenie auta fachowcom. Kim jednak są ci fachowcy?
Najbezpieczniej będzie zdecydować się na rewelacyjny oraz polecany serwis chip tuning. Po co w ogóle tuninguje się auta i co da się w nich zmienić? Samo podrasowanie zewnętrzne zwykle nie wystarcza, a najkorzystniej jest tuningować samochód (szerzej - http://www.mcgard.pl/) elektronicznie.

Więcej treści

Kiedy potrzebna jest wymiana oleju Wrocław posiada specjalistów

wymiana oleju wrocław
Wprowadził: Christopher "Rice"
Źródło: http://www.flickr.com
O wóz cały czas musimy dbać, od razu usuwać wszelkie usterki oraz uzupełniać na bieżąco wszelkie płyny. Przez to tak istotne okazuje się być to, żeby wiedzieć, do kogo się udać w celu sprawdzenia jego sprawności.


Czy powiemy jak działa diagnostyka samochodowa Wrocław proponuje jedną z lepszych


Dziś mamy szansę wiele zaznaczyć na temat wozu podłączając go do komputera.


szybko poruszający się samochód
Wprowadził: Klaudyna
Źródło: http://www.flickr.com
Zazwyczaj najczęściej stosowanym w chip tuning jest dodawanie mocy silnikowi samochodu. Bardzo istotne jest również doskonała odpowiedź pedału gazu na napór, jak również mniejsze spalanie. Chip tuning to nic innego jak elektroniczny tuning konkretnych elementów silnika. Głównym zadaniem chip tuningu jest poprawienie atrybutów silnika samochodu, a dzieje się tak dzięki zmienianie szczególnie oprogramowania silnika, czyli edytowaniu tego oprogramowania. Modyfikacja tego sterownika polega na zwiększaniu mocy silnika. Najczęściej używa się jej, żeby zoptymalizować prędkość, dawkę paliwa, moment początku tłoczenia, moment wtrysku oraz bardzo wiele cech silnika.

Mechanik
Wprowadził: K.G.23
Źródło: http://www.flickr.com
Wszystko to można edytować poprzez to, iż samochód (szczegóły tutaj: http://www.sprintbooster.pl) na benzynę posiada narzędzie nazywane sterownika silnika. To konkretnie w owym sterowniku zachodzą wszelkie mechanizmy w silniki, czyli jest to system które podlega konkretna praca silnika. Sterownik silnika bardzo dobrze potrafi sterować niezbędnymi procesami, takimi jak przykładowo sterowanie benzyny, lub też zapłonem. Z chip tuningu najczęściej korzystają ludzie, którzy dbają o własne pojazdy i pragną dostać taką pracę silnika, jakiej nie dał producent. Właśnie dla takich osób jest chip tuning - starczy na samym początku zabawy z chip tuningiem.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.