Kilka przykładów zastosowań mniej typowych odmian folii reklamie i przemyśle motoryzacyjnym.

Większości z nas folia kojarzyła się będzie z niedużą rolką w kuchni lub workiem na śmieci. I rzeczywiście będą są najczęściej spotykane rodzaje folii, lecz w rzeczywistości będzie ich znacznie więcej. O pewnych ich odmianach zwykła osoba nawet pewnie nie nigdy nie słyszała, mają bowiem wąskie, bardzo specjalistyczne wykorzystanie. Zalicza się do nich na przykład folia magnetyczna, mająca postać arkusza w odpowiednim wymiarze, który ma magnetyczne właściwości.

auto po tuningu
Źródło: foter.com
Dzięki nim folia taka przyklejać się będzie do wszystkich metalowych, gładkich powierzchni, lecz to przyklejenie w przeciwieństwie do folii klejonych nie będzie na stałe. Dużą zaletą magnetycznych folii takich jak ta: będzie to, że w razie potrzeby da się je zwyczajnie ściągnąć. Do odklejenia nie potrzeba dużo siły, jednak folie te na tyle mocno się trzymają, że można je na przykład wykorzystywać do oklejania samochodów. Z folii tego rodzaju coraz częściej korzysta również reklamowy rynek, łatwo się bowiem malują i można wycinać z nich najróżniejsze kształty. W niektórych środowiskach niezwykle popularna jest także folia carbon - . Namiętnie będą z niej korzystać miłośnicy motoryzacyjnego tuningu, ponieważ świetnie naśladuje jeden z droższych ekskluzywnych materiałów stosowanych przy wykończeniach, to znaczy matę z włókna węglowego.

Zobacz ten link - to żadnych wątpliwości świetna propozycja (https://sklep.techkar.pl/produkty-techkar/akcesoria-czesci-myjek-cisnieniowych-techkar/osprzet_myjek_techkar/lance-myjek-techkar,2,3545), która na pewno bardzo Cię zaintryguje! Nie zwlekaj więc i zobacz już teraz.

folia aluminiowa


Więcej treści

Jazda Subaru jest oferowana wszystkim

przejażdzka Subaru Impreza
Wprowadził: Nic Redhead
Źródło: http://www.flickr.com
Nie wszystkimi wozami dobrze nam się podróżuje

Niektórzy lubią szybkie samochody o sportowym profilu, kolejni wolą terenowe, a jeszcze inni takie całkiem małe. Dodatkowo każdy kierowca dobrze zdaje sobie sprawę z tego, że każdym samochodem jeździ się inaczej, dlatego przed sprawunkiem kolejnego modelu tak istotne okazuje się być to, żeby mieć szansę się nim przejechać oraz zobaczyć, czy wszystko nam w nim będzie odpowiadało.

Prawdziwe włókno kosztuje dość dużo i przeciętnego kierowcę raczej by nie było stać na takie koszty, lecz od jakiegoś czasu można zakupić doskonałe imitacje tego właśnie materiału. Co ciekawe, folia w dobrym gatunku wygląda zupełnie jak prawdziwe włókno, z przestrzenną strukturą i odpowiednim załamywaniem światła. Folie te przede wszystkim wykorzystywane są do oklejania rozmaitych samochodowych części, przez co nabierają one oryginalnego wyglądu i świetnie się prezentują.

Kliknij bez obaw ten link a stwierdzisz, że w najświeższym źródle zaprezentowano niesamowicie intrygujące informacje. One również są pasjonujące.

Folie typu carbon charakteryzują się jednak całkiem sporą wytrzymałością i odpornością na mechaniczne uszkodzenia, więc w tuningu bardzo dobrze będą się sprawdzać - . Poza tym oferowane są w wielu różnych odcieniach, więc można je będzie bez żadnego problemu dopasować do każdego samochodu.
20-03-11 07:44:19
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.