Kilka przykładów zastosowań mniej typowych odmian folii reklamie i przemyśle motoryzacyjnym.

Większości z nas folia kojarzyła się będzie z niedużą rolką w kuchni lub workiem na śmieci. I rzeczywiście będą są najczęściej spotykane rodzaje folii, lecz w rzeczywistości będzie ich znacznie więcej. O pewnych ich odmianach zwykła osoba nawet pewnie nie nigdy nie słyszała, mają bowiem wąskie, bardzo specjalistyczne wykorzystanie. Zalicza się do nich na przykład folia magnetyczna, mająca postać arkusza w odpowiednim wymiarze, który ma magnetyczne właściwości.

auto po tuningu
Źródło: foter.com
Dzięki nim folia taka przyklejać się będzie do wszystkich metalowych, gładkich powierzchni, lecz to przyklejenie w przeciwieństwie do folii klejonych nie będzie na stałe. Dużą zaletą magnetycznych folii takich jak ta: będzie to, że w razie potrzeby da się je zwyczajnie ściągnąć. Do odklejenia nie potrzeba dużo siły, jednak folie te na tyle mocno się trzymają, że można je na przykład wykorzystywać do oklejania samochodów. Z folii tego rodzaju coraz częściej korzysta również reklamowy rynek, łatwo się bowiem malują i można wycinać z nich najróżniejsze kształty. W niektórych środowiskach niezwykle popularna jest także folia carbon - . Namiętnie będą z niej korzystać miłośnicy motoryzacyjnego tuningu, ponieważ świetnie naśladuje jeden z droższych ekskluzywnych materiałów stosowanych przy wykończeniach, to znaczy matę z włókna węglowego.

Zobacz ten link - to żadnych wątpliwości świetna propozycja (https://sklep.techkar.pl/produkty-techkar/akcesoria-czesci-myjek-cisnieniowych-techkar/osprzet_myjek_techkar/lance-myjek-techkar,2,3545), która na pewno bardzo Cię zaintryguje! Nie zwlekaj więc i zobacz już teraz.

folia aluminiowa


Więcej treści

Wyposażenie do aut

Audi RS7
Wprowadził: Wheels ON
Źródło: http://www.flickr.com
Niejeden, w tej dziedzinie, jak to się mawia „zjadł zęby”. Trzeba stwierdzić, że owszem motoryzacja jest interesującą dziedziną, ale na sto procent jest niezmiernie skomplikowana. Stale coś się dzieje, na rynku pojawiają się nowe modele różnych pojazdów. Niemal, we wszystkich miesiącach, na całym świecie są przygotowywane ważne targi motoryzacyjne. Nie da się być wszędzie i wszystko wiedzieć, ale ludzie próbują. Chociaż należy powiedzieć, że ludzie wolą po prostu konkretną częścią motoryzacji. Pewne osoby znają się na silnikach, a inne znają się na dodatkach. Kiedyś wszystko było prostsze, a obecnie jest tak: wiele różnego typu samochodów i motocykli, że czasem rzeczywiście trudno się w tym wszystkim połapać. Najlepsze jednak jest to, że fanów motoryzacji ciągle przybywa. Ludzie lubią zapach benzyny i lubią wiedzieć, co w motoryzacyjnej trawie piszczy. Zwłaszcza u nas w kraju gdzie, wszyscy znają wszystkie choroby i potrafią się z nich uleczyć, każdy wie o, co chodzi w piłce nożnej i każdy wie, że kiedyś szczytem technicznej myśli był fenomenalny i niezastąpiony (jak uważano w tamtych czasach) fiat 126p.

Prawdziwe włókno kosztuje dość dużo i przeciętnego kierowcę raczej by nie było stać na takie koszty, lecz od jakiegoś czasu można zakupić doskonałe imitacje tego właśnie materiału. Co ciekawe, folia w dobrym gatunku wygląda zupełnie jak prawdziwe włókno, z przestrzenną strukturą i odpowiednim załamywaniem światła. Folie te przede wszystkim wykorzystywane są do oklejania rozmaitych samochodowych części, przez co nabierają one oryginalnego wyglądu i świetnie się prezentują.

Kliknij bez obaw ten link a stwierdzisz, że w najświeższym źródle zaprezentowano niesamowicie intrygujące informacje. One również są pasjonujące.

Folie typu carbon charakteryzują się jednak całkiem sporą wytrzymałością i odpornością na mechaniczne uszkodzenia, więc w tuningu bardzo dobrze będą się sprawdzać - . Poza tym oferowane są w wielu różnych odcieniach, więc można je będzie bez żadnego problemu dopasować do każdego samochodu.
20-03-11 07:44:19
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.