Powypadkowe auta w promocyjnych cenach

Własne auto zapewnia nam pewnego rodzaju niezależność. Możemy w każdej chwili przemieszczać się pomiędzy konkretnymi miejscami, a finalnie znacznie szybciej docierać do miejsca przeznaczenia.
akumulatory
Wprowadził: Peugeot


Nierzadko kupno auta jest jednoznaczne z dużymi kosztami.


W celu ograniczenia kosztów z tym związanych warto wstąpić na licytacje samochodów powypadkowych. Często boimy się skorzystać z tego wyjścia, bo auto po stłuczce kojarzy im się tylko z kosztami związanymi z naprawą. Przeważnie jednak koniec końców za takie samochody płacimy dużo mniej, niż za takie, które kupimy gotowe do jazdy. Licytacje samochodów powypadkowych zapewniają nam spore oszczędności. Auta są tam sprzedawane za dużo niższe kwoty niż te, które są w pełni sprawne, a opłaty związane z doprowadzeniem ich do stanu gotowości do jazdy są polem do znacznie większych oszczędności. Sami podejmujemy decyzję, który warsztat będzie sprawował pieczę nad całym przedsięwzięciem, a we własnym zakresie możemy szukać brakujących części w promocyjnych cenach. Zakup i utrzymanie samochodu jest bardzo kosztowną inwestycją, a w tym wypadku zaoszczędzone pieniądze można wydać choćby na pokrycie kosztów ubezpieczenia, lub rejestrację nowego samochodu. Ilość pieniędzy, które trzeba wydać nie kończy się przecież na sfinalizowaniu transakcji z poprzednim właścicielem auta, a gdy zdecydujemy się na licytacje samochodów powypadkowych możemy naprawdę sporo zaoszczędzić, aby pokryć kolejne wydatki. Nie kupimy tam też kota w worku, ponieważ mamy świadomość tego, na co się decydujemy, a samochody nie mają tajemniczych wad.
Duży zakup zawsze jest związany z ryzykiem, ale paradoksalnie w tym wypadku jest ono mniejsze, ponieważ nie finalizujemy transakcji z osobą, której nie znamy, o której nic nie wiemy, a korzystamy z oficjalnej licytacji organizowanej chociażby przez ubezpieczalnię. BBezpieczeństwo, brak ukrytych kosztów... Warto przekonać się, auto możemy przecież później... sprzedać.
19-06-06 08:15:07
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.