Volvo - jakie posiada odmiany i modele aut? Wszystko na ten konkretny temat

Kiedy tylko słyszymy słowo "Volvo" pierwsze co przychodzi nam do głowy to luksus oraz bezpieczeństwo. I co oczywiste wysoka cena. Jednak w rzeczywistości samochody typu volvo nie muszą być ani strasznie drogie, ani też ograniczać się wyłącznie do naszej "klasycznej" wizji, czyli przede wszystkim samochodu o srebrnej kolorystyce.


Tak naprawdę istnieje kilka rodzajów samochodów volvo, które posiadają własne modele. Jakie? Zaraz się dowiesz!


volvo
Wprowadził: Marco Verch
Źródło: http://www.flickr.com


Przede wszystkim powinniśmy zaznaczyć, że samochody (zobacz ofertę firmy Sixt AG) volvo dzielą się na cztery podstawowe odmiany, które to obowiązują również w innych markach samochodów. Są to samochody - (poprzednia strona) typu: SUV, Estate - Hatchback, czy Cross Country, nie napomykając już o bardzo dobrze znanych nam Sedanach. Każdy spośród nadmienionych rodzai samochodów ma pod sobą różne modele, które w zależności właśnie od wspomnianego powyżej rodzaju posiadają inny rodzaj numeracji. W przypadku aut SUV, mamy modele - XC90, najnowszy XC60 a także XC40. Co do rodzaju Estate - Hatchback, no to posiada on bardzo standardowe oznaczenie, a więc dokładnie: V90, V60 oraz V40. Jeśli chodzi o odmianę Cross Country, no to posiada on dokładnie tą samą numerację co wspomniany Estate - Hatchback, tyle iż konkretny model ma dopisany "Cross Country" - dodatkowo jednak można jeszcze znaleźć jeden rodzaj tego konkretnego modelu, a więc trochę inny "S60 Cross Country".


Więcej treści

Jak właściwie dobrać skuter i jaką prędkość może osiągnąć taki pojazd?

skuter
Wprowadził: Normstahl
Źródło: Normstahl
Jest taki środek transportu, który nie jest ani rowerem, ani autem. Jeśli nie mamy prawa jazdy na samochód, a na rowerze daleko trzeba dojeżdżać np. do pracy, możemy zdecydować się na taki pojazd, który niezwykle ułatwi nam poruszanie się.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.