Z jakiej przyczyny musisz posiadać motocykl?

Czy nabycie przez dojrzałego pana motoru możemy uznać za pośredni przejaw kryzysu średniego wieku? A może motor to po prostu motor? Przeczytaj, nim go kupisz!


Powiedzmy to sobie otwarcie – jest co niemiara przyczyn, jakie przemawiają za tym, byś chwilę po przekroczeniu długo oczekiwanej czterdziestki kupił sobie nareszcie swój pierwszy motor.


Posiadasz już wszystko; dom, praca, maluchy, pojazd? Brak ci wyłącznie jednej rzeczy – poczucia niczym nieskrępowanej wolności. Wolności nie możemy zakupić – możesz kupić dwa kółka. Gdy byłeś młodzik, do szczęścia wystarczał rower.

Jeżeli chcesz poznać więcej informacji na to zagadnienie - poczytaj również (https://www.akumulator24.com.pl/akumulatory-samochodowe.html) wszystko, co Cię ciekawi na zbliżony temat.

Teraz musisz posiadać motor. I już. Jak cowboy bez konika, zawodowy kierowca bez tira, pilot bez aeroplanu, tak ty bez motoru... najzwyczajniej nie dasz już rady. Jedynie w przeciwieństwie do wszystkich nie chcesz mieć nowego, lepszego narzędzia pracy. Pragniesz odskoczni. Czegoś co da ci parę rodzajów radości oraz tą wolność, o jakiej wspomniałem. Te rozkosze – jest to fakt posiadania czegokolwiek kosztownego i w sumie całkowicie bezużytecznego w sensie funkcjonalnym, czegoś wypasionego, przy czym można podłubać (jeśli ktoś kocha), czy też czym można podróżować (co lubi praktycznie każdy).

Sądzisz, że wspomniane informacje są warte zapamiętania? Super, więc na pewno szczegóły tu skup aut za gotówkę wrocław zamieszczone również Cię zaciekawią.

Z tym że jazdy motorem nie możemy konfrontować z jazdą nawet najlepszym wozem. Bez klimy, bez używania pasów bezpieczeństwa, bez wezgłowia i bez wspomagania kierownicy – to się nazywa prawdziwa jazda!


miasta
Wprowadził: JOHN LLOYD
Źródło: http://www.flickr.com


Więcej treści

Ukochana sofa może prezentować się jak nowa, jeżeli będziemy chcieli wymienić materiał, którym została pokryta

Wkładka dwustronna z gałką
Wprowadził: Winkhaus
Źródło: Winkhaus
Ten, kto mebluje salon, marzy o tym, żeby prezentował się on wyśmienicie przez lata. Niestety z reguły okazuje się, że już po jakimś czasie kanapa i fotele nie wyglądają nazbyt reprezentacyjnie.


Kanapy mają to do siebie, że niszczeją znacznie szybciej niż przykładowo kredens.


Może już czas odwiedzić sklep motocyklowy, bo motor – to nie jedynie pojazd.


Jest to cała subkultura, od okryć zacząwszy, a na stylu życia kończąc. Niezwykle twarzowe skórzane kurty, stylowe kaski a także obligatoryjne przeciwsłoneczne okulary, specjalne obuwie i mitenki.
19-09-10 14:48:35
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.