Z jakiej przyczyny musisz posiadać motocykl?

Czy nabycie przez dojrzałego pana motoru możemy uznać za pośredni przejaw kryzysu średniego wieku? A może motor to po prostu motor? Przeczytaj, nim go kupisz!


Powiedzmy to sobie otwarcie – jest co niemiara przyczyn, jakie przemawiają za tym, byś chwilę po przekroczeniu długo oczekiwanej czterdziestki kupił sobie nareszcie swój pierwszy motor.




Posiadasz już wszystko; dom, praca, maluchy, pojazd? Brak ci wyłącznie jednej rzeczy – poczucia niczym nieskrępowanej wolności. Wolności nie możemy zakupić – możesz kupić dwa kółka. Gdy byłeś młodzik, do szczęścia wystarczał rower.

Jeżeli chcesz poznać więcej informacji na to zagadnienie - poczytaj również (https://www.akumulator24.com.pl/akumulatory-samochodowe.html) wszystko, co Cię ciekawi na zbliżony temat.

Teraz musisz posiadać motor. I już. Jak cowboy bez konika, zawodowy kierowca bez tira, pilot bez aeroplanu, tak ty bez motoru... najzwyczajniej nie dasz już rady. Jedynie w przeciwieństwie do wszystkich nie chcesz mieć nowego, lepszego narzędzia pracy. Pragniesz odskoczni. Czegoś co da ci parę rodzajów radości oraz tą wolność, o jakiej wspomniałem.

Te informacje wciągnęły Cię zupełnie? Jeżeli tak jest, to przeczytaj więcej (https://zabudowy-samochodowe.pl/zabudowy-busow/) danych na innych witrynach - odnajdziesz je, klikając w odsyłacz znajdujący się poniżej.

Te rozkosze – jest to fakt posiadania czegokolwiek kosztownego i w sumie całkowicie bezużytecznego w sensie funkcjonalnym, czegoś wypasionego, przy czym można podłubać (jeśli ktoś kocha), czy też czym można podróżować (co lubi praktycznie każdy). Z tym że jazdy motorem nie możemy konfrontować z jazdą nawet najlepszym wozem. Bez klimy, bez używania pasów bezpieczeństwa, bez wezgłowia i bez wspomagania kierownicy – to się nazywa prawdziwa jazda!


miasta
Wprowadził: JOHN LLOYD
Źródło: http://www.flickr.com


Może już czas odwiedzić sklep motocyklowy, bo motor – to nie jedynie pojazd.




Jest to cała subkultura, od okryć zacząwszy, a na stylu życia kończąc. Niezwykle twarzowe skórzane kurty, stylowe kaski a także obligatoryjne przeciwsłoneczne okulary, specjalne obuwie i mitenki.
19-12-11 07:27:18
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.