Szybko i dobrze – w jaki sposób firmy powinny zapewniać usługi

W dzisiejszym czasie, bardzo często zależy nam na … czasie. Chcemy szybko coś zrobić, szybko otrzymać informacje, szybko coś zmienić i tym podobne. Generalnie można stwierdzić, że ten świat, w którym wszystko gna stale do przodu powoduje, że stajemy się coraz mniej cierpliwi i coraz częściej chcemy załatwienia danej sprawy od ręki. Niewątpliwie współczesne unowocześnienia oraz rozwiązania pozwalają faktycznie na szybszy przekaz informacji i danych, dlatego, tego samego oczekuje się od firm dostarczających przeróżne usługi. Jedną z takich działalności jest między innymi firma kurierska.
kurier
Wprowadził: César
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy kurier przesyłki winien przekazywać jak najszybciej – tego oczekują klienci, zamawiający online produkty w najróżniejszego typu sklepach. Firmy kurierskie oczywiście starają się sprostać zadaniom, jednakże na ogół czas na oczekiwanie na paczkę to co najmniej kilka godzin. Zazwyczaj jest to natomiast dłużej. Sam proces dostarczenia można przyśpieszyć wykorzystując nowoczesne rozwiązania, czy to nawigacyjne, czy komunikacyjne, co też firmy tego typu usiłują oczywiście wdrażać - czytaj o firmie Patron Service. Ważne jest jednak to, żeby szybsze dostarczenie paczki nie odbijało się równocześnie na jakości usług, kiedy to przykładowo zostaje ona w trakcie transportu uszkodzona, lub dotrze do nas wybrakowana ilość zamówionego towaru. Na takie rzeczy firmy kurierskie na pewno nie mogą sobie pozwolić, ponieważ wystarczy paru takich niezadowolonych klientów, by w szybkim czasie miały one złą renomę. Klienta nierzadko trudno przyciągnąć, natomiast stracić niestety można go zdecydowanie łatwiej.


Więcej treści

Błyskawiczna przeprowadzka z dobrą firmą

Czy tablet może już zastąpić laptopa?
Wprowadził: Philips PicoPix
Źródło: Philips PicoPix
Każda przeprowadzka jest stresująca. Należy pamiętać o wielu kwestiach jednocześnie. Często przebiega ona w niesłychanym pośpiechu, przez co gubimy rozmaite rzeczy. Tak jednak nie musi się dziać.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.