Szybko i dobrze – w jaki sposób firmy powinny zapewniać usługi

W dzisiejszym czasie, bardzo często zależy nam na … czasie. Chcemy szybko coś zrobić, szybko otrzymać informacje, szybko coś zmienić i tym podobne. Generalnie można stwierdzić, że ten świat, w którym wszystko gna stale do przodu powoduje, że stajemy się coraz mniej cierpliwi i coraz częściej chcemy załatwienia danej sprawy od ręki. Niewątpliwie współczesne unowocześnienia oraz rozwiązania pozwalają faktycznie na szybszy przekaz informacji i danych, dlatego, tego samego oczekuje się od firm dostarczających przeróżne usługi. Jedną z takich działalności jest między innymi firma kurierska.
kurier
Wprowadził: César
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy kurier przesyłki winien przekazywać jak najszybciej – tego oczekują klienci, zamawiający online produkty w najróżniejszego typu sklepach. Firmy kurierskie oczywiście starają się sprostać zadaniom, jednakże na ogół czas na oczekiwanie na paczkę to co najmniej kilka godzin. Zazwyczaj jest to natomiast dłużej. Sam proces dostarczenia można przyśpieszyć wykorzystując nowoczesne rozwiązania, czy to nawigacyjne, czy komunikacyjne, co też firmy tego typu usiłują oczywiście wdrażać - czytaj o firmie Patron Service. Ważne jest jednak to, żeby szybsze dostarczenie paczki nie odbijało się równocześnie na jakości usług, kiedy to przykładowo zostaje ona w trakcie transportu uszkodzona, lub dotrze do nas wybrakowana ilość zamówionego towaru. Na takie rzeczy firmy kurierskie na pewno nie mogą sobie pozwolić, ponieważ wystarczy paru takich niezadowolonych klientów, by w szybkim czasie miały one złą renomę. Klienta nierzadko trudno przyciągnąć, natomiast stracić niestety można go zdecydowanie łatwiej.


Więcej treści

W jaki sposób poprawić jakość użytkowania wozu?

samochód
Wprowadził: JOHN LLOYD
Źródło: http://www.flickr.com
Auto posiada dużo osób, jednakże nie za każdym razem jest to pojazd z naszych marzeń. Co więcej, dużo samochodów jest względnie wiekowych, dlatego komfort ich użytkowania pozostawia sporo do życzenia. Jeżeli nie posiadamy odpowiednich środków, by kupić nowe auto, możemy pomyśleć nad skorzystaniem z pomocy przedsiębiorstw, które zajmują się naprawami i modernizacjami samochodów. Co mogą nam one zaproponować?
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.