Jak można by zapewnić sobie bezpieczeństwo na śliskiej podłodze?

Wg pewnego znanego stwierdzenia, największa ilość wypadków zdarza się we własnym domu. Jednym z najbardziej niebezpiecznych miejsc jest łazienka, w której przez wzgląd na obecne w niej okoliczności można by w bardzo łatwy sposób się zwyczajnie poślizgnąć oraz przewrócić.


hybrydowy napęd
Wprowadził: Falcon® Photography
Źródło: http://www.flickr.com


opony - odzwierciedlenie
Wprowadził: włodi
Źródło: http://www.flickr.com


Więcej treści

Tuning auta - wspaniały sposób na to, by wyrazić siebie

mondeo mk3 tuning
Źródło: pixabay.com
Dzisiejszy świat nieustannie gna do przodu. Zmienia się moda, a my modernizujemy oblicze rzeczywistości.


Z tego też powodu, żeby unikać tego rodzaju okoliczności, niezwykle modne są specjalne dywaniki.


Ich spodnia część może być stworzona z gumy, dzięki czemu bardzo wzrasta współczynnik tarcia, który posiada znaczny wpływ na przesuwanie się dywanika po posadzce. Takie dywaniki przeciwślizgowe są często oferowane w kompletach składających się ponadto z dwóch albo trzech elementów.

Ten nasz odnośnik kieruje do wpisu, który posiada unikalne treści - z pewnością Cię zafascynują i będą użyteczne.

Poza większym dywanikiem posiadającym rozmiar ok. 60x90cm, a który przeważnie umieszcza się pośrodku łazienki, taki zestaw może zawierać ponadto nieduży okrągły dywanik pod szczotkę sedesową i część przyczepianą na deskę toaletową. Większość tego typu dywaników jest wyprodukowana z wytrzymałych na wilgoć materiałów sztucznych. Mają one przeróżne barwy, które można bez najmniejszego problemu dopasować do wyglądu łazienki. Na rynku są ponadto dywaniki przeciwpoślizgowe wykonane z bawełny, jednak nieco milsze w dotknięciu są te, do tworzenia których zastosowano dzianinę futerkową.


Bardzo podobnym rozwiązaniem są także maty maty do bagażnika antypoślizgowe. Zależnie od danego modelu, można je wykorzystywać na posadzce w kuchni albo w łazience. Są też takie, które mają chronić przed poślizgiem w brodziku czy też w wannie.


Tak te, jak i podłogowe, mogą być sprzedawane wg określonych rozmiarów albo być sprzedawane na konkretny podany przez odbiorcę wymiar. Dywaniki przeciwpoślizgowe z kolei są zazwyczaj oferowane w standardowych wymiarach, np. 75x45 albo 120x90cm.
24-01-11 17:14:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.