Jakie opony są najpopularniejsze?

Przydatność opon jest nie do przecenienia. Umożliwiają one przemieszczanie różnym pojazdom. Opony cechują najróżniejsze właściwości. Kluczowe dla klienta to średnica i szerokość. Kolejnymi elementami są bezpieczeństwo i droga hamowania. Nakazy Unijne powodują, że nawet tanie opony są normalnie dopuszczane do użytku. Niższa cena może przekładać się gorsze cechy jak zużycie gumy na trasie lub dają większe tarcie podczas jazdy, co podniesie koszty tankowania i wiąże się z wcześniejszą ich wymianą.

Ogromna walka o klienta panuje w branży aut osobowych. Często oglądamy reklamy w TV i Internecie na przełomie sezonu. Ma to też dobre strony. Dzięki dużej konkurencji, powoduje do dużych rabatów, ponadto niespodziewanie okazuje się, że za tę samą kwotę drugi producent, oferuje opony np. lepiej usuwające spod kół wodę, albo w wersji na alufelgi.
fiat serwis
Wprowadził: Mathew Bedworth
Źródło: http://www.flickr.com
Trzeba jednak uważać – czasami się, że handlarze proponuje nam nieużywane opony, jednak ich data wyprodukowania jest sprzed czterech lat. Opony mogą przeleżeć i dziesięć lat, ale istotne są warunki przechowywania – tego nie zweryfikujemy – poza tym spadają ich właściwości fizykochemiczne, a po wtóre skoro planujemy przejeździć około trzy sezony to zaopatrzmy znanej jakości opony. Solidne opony powinny wystarczyć przy normalnym zużyciu na przynajmniej około 30-40 tysięcy kilometrów. Więcej na http://www.fiat.serwis.biz.pl/ Kupujący poświęcają uwagę na czytanie testów i opinii. Dobre opony powinny charakteryzować się wytrzymałością, dobrze prowadzić na śliskiej powierzchni. Coraz częściej zwraca się uwagę na wybieranie nierówności, jeździe na zakręcie oraz na hałas. Nagrzana guma, potrafi zagłuszyć każde dźwięki wewnątrz auta. Rosnącą popularnością cieszą się również opony do quadów, z asymetrycznym bieżnikiem, przez co ich ceny spadają.


Więcej treści

Na dzień dzisiejszy w każdym bardziej rozwiniętym mieście możemy bez problemu znaleźć firmę, która z przyjemnością udostępni nam jeden ze swoich samochodów.

wynajem auta kraków
Wprowadził: mezuni
Dzień w dzień możemy znaleźć wiele powodów aby skorzystać z samochodu. Może to być np.: spotkanie biznesowe, wizyta u dentysty, wyjazd na piknik itd. Problem w tym, że zarówna zakup oraz utrzymanie samochodu są raczej drogimi przedsięwzięciami, na które nie każdego z nas stać. W tej sytuacji rozsądnym rozwiązaniem może stać się wynajem samochodu u jednej z wielu firm, które zajmują się taką działalnością.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.