Jakim sposobem zwiększyć bezpieczeństwo na drodze?

Jest połowa grudnia. Jak każdego roku w tym okresie jesteśmy bardzo zabiegani. Porządkujemy, robimy zakupy - przygotowujemy się do chyba najbardziej uwielbianych świąt w ciągu roku. Przygotowania niewątpliwie zabierają nam dużo czasu. Należy bowiem zakupić pachnącą choinkę jak też tradycyjnego karpia. Najlepiej aby była to ryba już przygotowana, a nie jak to było dawniej - żywa ryba męcząca się w wannie, nie napomykając już o domownikach, którzy są zmuszeni wstrzymać się z kąpielą.

samochód zimą
Wprowadził: MIKI Yoshihito
Źródło: http://www.flickr.com
Jeszcze wcześniej trzeba wyręczyć Mikołaja. Grudzień jest również miesiącem w którym najczęściej rozpoczyna się na dobre zima, zatem pora roku która cieszy chyba wyłącznie dzieci kochające lepić bałwanki i jeździć na sankach. Dla dorosłych jest to głównie kłopot, oraz powód do narzekań. Najczęściej nie podoba nam się wygląd szos po pierwszych opadach śniegu. Odpowiedzialne służby często są zaskoczone, chociaż zima nie jest przecież niczym nowym. Jednak trzeba też uczciwie przyznać, że w tym czasie i sami kierowcy są lekkomyślni. Przez źle pojmowaną gospodarność niektórzy kierowcy stwarzają zagrożenie. Tak na przykład niewłaściwe opony powodują, że nasz pojazd może w ciężkich warunkach zachowywać się w sposób nieprzewidywalny. Zimowe opony zatem to konieczność.

auto przygotowane na zimę
Wprowadził: Henry Söderlund
Źródło: http://www.flickr.com
Najlepiej je założyć już pod koniec listopada, tak aby przed Bożym Narodzeniem mieć już spokój. Taka operacja wymaga wizyty w specjalistycznym warsztacie, a czekanie na ostatnią chwilę może skutkować nie jedynie długim oczekiwaniem ale i wyższą ceną za zrealizowane usługi. Wiemy że gdy rośnie popyt - rosną także ceny. Zapraszamy na stronę: www.hurtopony.pl/
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.