Sam napraw swoje auto
Motocykle
Wprowadził: Ghelamco Poland
Źródło: Ghelamco Poland

Części samochodowe - czyli, skąd zdobyć części do marek Renault oraz Forda.

Od lat marki Ford i Renault radują się wielkim powodzeniem na rynku samochodzików. W tym konkretnym felietonie przyjrzymy się cenom ich kawałków i zagadnieniu "z jakiego miejsca je wziąć?".
kuchnia ze sprzętem agd
Wprowadził: Brett and Sue Coulstock
Źródło: http://www.flickr.com

Bądź gotów gdy twój samochód ulegnie awarii

Samochód to obecnie niezbyt drogi ale komfortowy środek lokomocji. Czy pracujemy w sporym mieście, czy w małej mieścinie, trudno nam sobie wyobrazić życie bez owego pojazdu. Niestety, każdziutkie auto prędzej czy później ulega awarii.

W jaki sposób dbać o tego rodzaju samochód ciężarowy na bieżąco, aby
żeby nie narazić się na wypadek?

Ciężarówka na drodze
Wprowadził: Ingy The Wingy
Źródło: http://www.flickr.com
Zadbać o tego rodzaju maszynę jak samochód ciężarowy nie jest oczywiście łatwo i osoba, która ma zajmować się jego konserwacją winna posiadać większą wiedzę w zakresie obsługi takich pojazdów, niż tą, która obowiązuje w przypadku samochodów osobowych.
auto
Wprowadził: Greg Gjerdingen
Źródło: http://www.flickr.com

W jaki sposób wybrać dobre części do naszego auta?

Właściwie dopasowane oraz serwisowane auto jest w stanie posłużyć nam przez wiele lat, zarówno jeżeli chodzi o codzienny dojazd do pracy jak i dłuższe wyjazdy urlopowe. Ważne żeby troszczyć się o konsekwencję w wykonywaniu przeglądów i serwisów naszego samOChodu.
tuning aut
Wprowadził: Phuket@photographer.net
Źródło: http://www.flickr.com

Dla wielu kierowców alternatywa dopieszczenia pewnych detalów jego pojazdu jest niezmiernie obowiązująca

Aktualnie znaczna większość z nas ma auta osobowe, dzięki którym codziennie jest w stanie dużo sprawniej funkcjonować. Jest to wielkie udogodnienie, które wpłynęło na działanie ludzi i otworzyło przed nimi mnóstwo okazji. Nie dziwi wobec tego fakt, że dla każdego kierowcy kondycja jego samochodu ma wyjątkowo duże znaczenie, a możliwość doszlifowania niektórych modułów jest bardzo kusząca.
wnętrze samochodu
Wprowadził: MBWA PR
Źródło: http://www.flickr.com

Chlapacze samochodowe okazują się być niesamowicie przydatne

Jakie akcesoria samochodowe trzeba mieć?

Gdy jesteśmy właścicielami pojazdu, to bez wątpienia mamy pojęcie o różnych akcesoriach, które będą nam proponowane przez markety z elementami samochodowymi. Niektóre mają naprawić estetykę naszego samochodu, inne mają służyć jego ochronie, a jeszcze inne mają powodować, by nam podróżowało się przyjemniej. Patrząc na tą bogatą ofertę, trzeba się zastanowić, które z tych propozycji mogą nam się przydać i w co warto inwestować.
shell helix ultra
Wprowadził: Normstahl
Źródło: http://prasa.gutpr.pl/OSD_sankt_martin_szene1_tuer.jpg

Akcesoria samochodowe, które należy mieć w własnym warsztacie

Aktualnie znaczna większość osób posiada auta osobowe, dzięki którym jest w stanie dużo sprawniej funkcjonować każdego dnia. Jest to ogromne ułatwienie, które pozwoliło nam zaoszczędzić gro czasu nie tylko na przemieszczaniu się, ale również otworzyło przed nami mnóstwo możliwości.
biały samochód
Wprowadził: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com

Czemu powinno się chronić swój pojazd przed różnorodnymi zanieczyszczeniami, najlepsze akcesoria do tego celu.

Wnętrze samochodu mimo wszystko jest narażone na liczne zanieczyszczenia, dlatego też powinno się chociaż trochę zadbać o to, żeby długo służyło i ładnie wyglądało. Tak naprawdę nie kosztuje to aż tak wiele, za dwieście złotych bez problemów się kupi cały zestaw akcesoriów. W pierwszej kolejności powinno się zadbać o stan foteli, a tu najlepiej się sprawdzają rozmaite pokrowce.
czarny samochód osobowy
Wprowadził: JOHN LLOYD
Źródło: http://www.flickr.com

Ulepszamy nasze auto - jak i czym?

W obecnych czasach kupujemy auta, które są naprawdę świetne. Niezbyt zastanawiamy się nad tym, że coś mogłoby nam w nich nie odpowiadać. Po prostu wydajemy na nie pieniądze i liczymy na to, że będzie wszystko w nich we właściwy sposób pracowało. Jednak, jeżeli choć odrobinę interesuje nam motoryzacja, to rozumiemy, że jednak nie wszystko, co otrzymujemy w nowym samochodzie w pakiecie okazuje się takie super.
wymiana opon
Wprowadził: iStock
Źródło: iStock

Czym się charakteryzuje wulkanizacja? Jakie istnieją sposoby naprawiania opon? Co należy wiedzieć?

Opony tak naprawdę pojawiły się dość niedawno. Ich najważniejszym składnikiem jest kauczuk, natomiast w formie nieprzetworzonej jest dość twardy i dość mało elastyczny. Dzięki procesowi wulkanizacji nabiera elastyczności, pozwalając na stworzenie opony, która spełni obecnie wymogi.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.