Sam napraw swoje auto
czarny samochód osobowy
Wprowadził: JOHN LLOYD
Źródło: http://www.flickr.com

Ulepszamy nasze auto - jak i czym?

W tych czasach kupujemy samochody, które są rzeczywiście niesamowite. Nie za bardzo zastanawiamy się nad tym, że coś mogłoby nam w nich nie odpowiadać. Po prostu wydajemy na nie pieniądze i chcemy, żeby wszystko w nich dobrze pracowało. Ale, jeśli chociaż trochę interesuje nam motoryzacja, to rozumiemy, że jednak nie wszystko, co dostajemy w nowym aucie w pakiecie okazuje się takie najlepsze.
samochód
Wprowadził: Manoj Prasad
Źródło: http://www.flickr.com

Jak ekspresowo odmienić wygląd auta?

Użycie folii do oklejania nadwozia stanowi doskonałą alternatywę dla kosztownych oraz czasochłonnych usług lakiernika. Dzięki nowoczesnej technologii możesz prędko zmienić kolor swojego samochodu oraz przydać mu nowy, dopasowany indywidualnie do Twoich potrzeb, wygląd. Klienci mogą dobierać z wielu rozlicznych odcieni a także wzorów proponowanych folii. Wśród newsów osiągalne są folie samochodowe w oryginalnych odcieniach: perła, imitacja skóry, kameleon oraz wiele wiele innych.
auto, samochód, motoryzacja, automotive
Wprowadził: Farrell Small
Źródło: http://www.flickr.com

Tuning przez likwidowanie poszczególnych mechanizmów w aucie

Gdy kupujemy nowy samochód jesteśmy z niego niesamowicie zadowoleni. Radujemy się, że mamy w końcu swój wymarzony samochód. Wiadomo, że po czasie okazuje się, że niektóre aspekty przestają nam odpowiadać. Na szczęście jest coś takiego jak tuning aut.
naczepy wywrotki
Wprowadził: mezuni

Pomysł na biznes - komis samochodowy

Ciekawisz się motoryzacją? Pomyśl o założeniu prywatnego autokomisu. Starczy, iż znajdziesz znakomicie zlokalizowany jak też uporządkowany plac, a także zadbasz o przyciągającą reklamę swej działalności.

W jaki sposób dbać o tego rodzaju samochód ciężarowy na bieżąco, aby
żeby nie narazić się na wypadek?

Ciężarówka na drodze
Wprowadził: Ingy The Wingy
Źródło: http://www.flickr.com
Zadbać o tego rodzaju maszynę jak samochód ciężarowy nie jest oczywiście łatwo i osoba, która ma zajmować się jego konserwacją musi posiadać większą wiedzę na temat obsługi takich pojazdów, niż tą, która obowiązuje w przypadku samochodów osobowych.
malunek - samochód
Wprowadził: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com

Wymiana opon może okazać się być wykonana przez profesjonalistę

Gdzie trzymamy drugi komplet opon? Każdy właściciel pojazdu ma dwa komplety opon, ponieważ jeden montuje na zimę, a drugi na lato.
okręgowa stacja kontroli pojazdów
Wprowadził: Sunil Soundarapandian
Źródło: http://www.flickr.com

Jakiego rodzaju układy są testowane podczas badania technicznego oraz dlaczego to takie istotne?

Wszyscy posiadacze zarejestrowanych pojazdów mechanicznych, a zatem m.in. samOChodów, motocykli czy też przyczep są zobowiązani do regularnego wykonywania przeglądów technicznych.
biały samochód
Wprowadził: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com

Czemu powinno się chronić swój pojazd przed różnorodnymi zanieczyszczeniami, najlepsze akcesoria do tego celu.

Wnętrze auta wbrew pozorom jest narażone na sporo różnych zanieczyszczeń, z tego też powodu warto choć trochę zadbać o to, żeby ładnie się prezentowało i długo służyło. Tak naprawdę nie kosztuje to aż tak wiele, za sto pięćdziesiąt można spokojnie kupić cały komplet akcesoriów. Przede wszystkim należy zadbać o fotele, a tu najlepsze będą najróżniejsze pokrowce.
zbiorniki
Wprowadził: HM Revenue & Customs
Źródło: http://www.flickr.com

Paliwa i płyny bezpiecznie magazynowane - w jaki sposób to zrobić?

Wybierając stację paliw zwracamy uwagę w pierwszej kolejności na cenę za paliwo i jest to raczej zrozumiałe podejście. Mniej osób bierze pod uwagę takie kwestie jak wystrój spacji paliw, czy sprzedawany pozostały asortyment, chociaż niewątpliwie te kwestie również są ważne. Właściciele stacji muszą przy tym zadbać przede wszystkim o bezpieczeństwo na stacji. Mają to zagwarantować oczywiście odpowiednie zbiorniki LPG i na benzynę.
bagażnik
Wprowadził: Marcel Oosterwijk
Źródło: http://www.flickr.com

Kluczowe akcesoria do naszego samochodu

Kiedy nabywamy swój pierwszy samochód, jesteśmy z pewnością niezwykle podekscytowani. Nawet jeśli jest to pojazd używany, pragniemy żeby wyglądał jak najciekawiej.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.