Wszystko dla fana czterech kołek
kupno samochodu
Wprowadził: Alexandre Prévot
Źródło: http://www.flickr.com

Z zakupem pojazdu nie powinniśmy się spieszyć

Wybór samochodu na pewno nie jest najłatwiejszą decyzją. W końcu dokonujemy go zwykle raz na kilka lat, a nierzadko jedynie raz na kilkanaście. Musi być on zatem jak najlepiej przemyślany i jak najbardziej nie powinien być lekkomyślny. Nikt z nas przecież nie chciałby męczyć się z samochodem, który zupełnie nam nie odpowiada i w zasadzie tylko nas irytuje. Dlatego zanim podpiszemy umowę warto zbadać auto ze wszystkich stron i pod każdym możliwym kątem.
samochód
Wprowadził: iStock
Źródło: iStock

Znaczenie regularnych wizyt na przeglądy na sprawność auta, w jaki sposób szukać porządnego mechanika

Każdy samochód, czy będzie to nowy pojazd wprost z salonu, czy też kilkunastoletni, wysłużony egzemplarz, potrzebował będzie co jakiś czas wizyty u mechanika. Nawet jeśli nic nie będzie się psuć, to co najmniej raz na rok powinno się zmienić filtr powietrza albo olej. I co pewien czas warto również skontrolować u porządnego mechanika ogólny stan techniczny samochodu, zobaczyć czy nie ma wycieków albo luzów, które za jakiś czas mogłyby stać się powodem czegoś poważniejszego.
kuchnia ze sprzętem agd
Wprowadził: Brett and Sue Coulstock
Źródło: http://www.flickr.com

Bądź gotów gdy twój samochód ulegnie awarii

Samochód to obecnie nie nazbyt kosztowny lecz komfortowy środek lokomocji. Czy pracujemy w dużym mieście, czy w mniejszej miejscowości, ciężko nam sobie wyobrazić życie bez tego pojazdu. Niestety, każdziutkie auto prędzej lub później ulega awarii.
samochody na parkingu
Wprowadził: UnknownNet Photography
Źródło: http://www.flickr.com

Doskonałe uposażenie sklepu motoryzacji, pozwalające uposażyć auta stare.

Precyzyjne wyposażenie punktu sprzedaży motoryzacji, pozwalające uposażyć samochody stare to nadal te sklepy do jakich kieruje się dużo konsumentów. I mimo że wydaje się, iż w tych czasach wszyscy głównie kupują nowe samochody to te starsze też są tak samo chętnie kupowane. Nie brak wielbicieli dla jakich nade wszystko ważne jest to, żeby auto posiadało oryginalną historię.
Materiały konstrukcyjne
Wprowadził: Ajay Suresh
Źródło: http://www.flickr.com

Już dziś postaw na kupno części do pojazdu w renomowanych punktach, bądź giełdzie samochodowej

Nabycie pierwszego pojazdu na czterech kołach to dla mnóstwa osób prawdziwe wydarzenie. Nie ulega kwestii, że nie jest to mały wydatek i młodzi ludzie na swój pierwszy wóz faktycznie długo muszą gromadzić pieniądze.
GPS
Wprowadził: Smailo
Źródło: Smailo

Znakomitej klasy reflektory stosowane w pojazdach

Z pewnością każdy kierowca zdaje sobie sprawę z tego, jak istotną rolę w używanym samochodzie pełnią reflektory. Nie da się ukryć, że od nich jest zależne między innymi bezpieczeństwo w trakcie jazdy, i z tego powodu należy zwrócić na tę kwestię znaczną uwagę.
Skandynawski sposób na dom
Wprowadził: InplusPR
Źródło: InplusPR

Jak zadbać o auto? Jakie działania warto podjąć? O jakich sprawach pamiętać?

Każde - nowe czy starsze - auto potrzebuje, by zatroszczyć się o nie w każdy dzień. Z jednej strony będziemy mieć z takiego auta większy pożytek, z innej nie trzeba będzie wydawać nie wiadomo, jak dużych pieniędzy podczas spodziewanej kolejnej naprawy.
produkt
Wprowadził: Porsche

Wyciszanie samochodu to usługa, która sprawi, że każda podróż będzie wyjątkowym doznaniem

Każdy kierowca wie, jak istotne są spokój oraz cisza, kiedy prowadzimy auto. Zwłaszcza jeśli bardzo dużo jeździmy. Dobrym rozwiązaniem będzie zatem zamówienie usługi wyciszania auta.


Wyciszanie samochodu to usługa, która sprawi, że każda podróż będzie wyjątkowym doznaniem

Jeśli potrzebne nam wyciszanie samochodu, to świetnym pomysłem może być zaglądnięcie do sieci.
serwis opon
Wprowadził: MV Roberts Garden

Dlaczego warto skorzystać z serwisu opon?

W obecnym świecie największym środkiem komunikacji są samochody. Czymże on jednak jest bez pewnego oraz bezusterkowego ogumienia? W końcu… auto za daleko nie ujedzie bez odpowiednich opon. Z tego względu powstaje coraz to więcej serwisów samochodowych.
Auto
Wprowadził: grassrootsgroundswell
Źródło: http://www.flickr.com

Gdzie kupować części do samochodu?

Urwana miska olejowa, porysowany błotnik, zbite lusterko? A może zamierzasz odpicować ukochaną brykę? Części motoryzacyjne do samochodów okazują się potrzebne w najmniej oczekiwanych chwilach. Jeśli nie dysponujesz własnym warsztatem ani nie masz w cech Richarda Hammonda.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.