Wszystko dla fana czterech kołek
nakładki na progi

Auto to Twoje oczko w głowie - tego nie da się ukryć

Dokładasz więc wszelakich starań, aby nie tylko było sprawne, lecz również bardzo dobrze się prezentowało.


Auto to Twoje oczko w głowie - tego nie da się ukryć

To model, o którym od dawna marzyłeś, uwielbiasz go prowadzić i jesteś w stanie zrobić faktycznie dużo, by mieć możliwość jak najdłużej go użytkować.
samochód
Wprowadził: TransformersMan
Źródło: http://www.flickr.com

Wypożyczalnia rozmaitych kategorii aut

Pod względem jakości i rozmaitości lokalne wypożyczalnie stoją na porządnym poziomie. Mają one w swojej flocie ogromnie wiele marek samochodów należących do rozmaitych klas, oraz typów. Wydzierżawić zdołamy zarówno auto osobowe, jak także ciężarowe.
laweta
Wprowadził: Jon Collins
Źródło: http://www.flickr.com

Gdy zepsuje się auto, czyli laweta rzeczywiście może okazać się przydatna?

Chyba każdemu prowadzącemu samochód zdarzyło się przynajmniej raz w życiu popsute podczas jazdy auto. Bez wątpienia nie jest to sytuacja ani przyjemna, ani komfortowa. Tym bardziej, że nie każdą usterkę uda się naprawić natychmiast na drodze. W takich sytuacjach jedynym rozwiązaniem okazuje się być wsparcie pomocy drogowej. Identycznie jest w przypadku stłuczki bądź wypadku, kiedy to samochód najzwyczajniej w świecie nie jest w stanie jechać dalej. W takiej sytuacji jedynym rozwiązaniem okazuje się być laweta Szczecin zaś to miasto, w którym jej znalezienie nie będzie najmniejszym nawet kłopotem.
tir
Źródło: flickr.com

Transport towarów – o czym warto pamiętać?

Świadczenie usług polegających na przewozie towarów wymaga od właściciela firmy posiadania solidnego taboru. Jakiego rodzaju samochody będą ten tabor budować uzależnione jest od ilości towaru, który ma być przewożony. Jeśli ilość ta będzie ogromna, potrzebne będą samochody ciężarowe. Pojawia się jednak pytanie , które rozwiązanie jest korzystniejsze: kupno samochodu czy jego wynajęcie?
mercedes
Wprowadził: Farrell Small
Źródło: http://www.flickr.com

Jakiego rodzaju wydatki wiążą się z posiadaniem samochodu? O jakich rzeczach musimy wiedzieć nim kupimy swoje auto?

Posiadanie samochodu wiąże się z kosztami. Jedne można zaplanować oraz są one stałe, z kolei inne mogą wyniknąć niespodziewanie. Z jakimi wydatkami wiąże się posiadanie auta?


Jakiego rodzaju wydatki wiążą się z posiadaniem samochodu? O jakich rzeczach musimy wiedzieć nim kupimy swoje auto?

wyjazd
Wprowadził: Henkka
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli mamy pojazd to musimy opłacać obowiązkowo ubezpieczenie OC.
Naczepa TIR
Wprowadził: Barry Lewis
Źródło: http://www.flickr.com

Małe przedsiębiorstwa nierzadko decydują się na najem ciężarówek, aby minimalizować koszty transportu

W obecnych czasach wieloaspektowa kooperacja między firmami o różnych specjalizacjach jest praktycznie codziennością, bo ułatwia na obniżkę kosztów i rzetelne realizowanie zadań. Z reguły współpraca opiera się na outsourcingu IT lub HR, z kolei w niewielkich korporacjach bardzo często chodzi o usługi transportowe, w który należy bardzo zainwestować, by zdołać wykonywać go indywidualnie, a wynajmowanie sprzętu czy świadczeń przewozowych jest znacznie niższym kosztem.
ciężarówka - logistyka
Wprowadził: NotrucksNolife
Źródło: http://www.flickr.com

Jak zapewnić sobie bezpieczeństwo trasy samochodem ciężarowym?

Transport drogowy w Polsce rozwinął się z niezwykle intensywnym tempie. Polskie firmy przewożą przy pomocy tirów i samochodów o dużych gabarytach towary w obrębie całej Unii Europejskiej i nie tylko. Dochodowość tego biznesu jest ogromna, negatywem są niemniej jednak często uczęszczane przez duże samochody drogi, na całe szczęście obowiązują rozporządzenia, które regulują jeżdżenie dużych pojazdów po drogach.
dźwig
Wprowadził: Alexandre Prévot
Źródło: http://www.flickr.com

Czy wiemy co sprawdzić przed kupnem auta?

Jeżeli zdecydujemy się zmienić samochód na kolejny, to koniecznie powinniśmy sprawdzić, czy będzie on wypełniał wszystkie nasze wymagania. Rzeczy do przejrzenia troszeczkę istnieje, więc warto się dowiedzieć, na co musimy zwracać uwagę.


Czy wiemy co sprawdzić przed kupnem auta?

Czy posiadamy już wiedzę, co sprawdzić przed kupnem auta?


Czy wiemy co sprawdzić przed kupnem auta?

Chcąc mieć świadomość, że nasz samochód będzie nam służyć długo i bez kłopotów, musimy się dowiadywać, co sprawdzić przed kupnem auta.
wypożyczalnia samochodów
Wprowadził: Tracie Hall
Źródło: http://www.flickr.com

Wypożyczenie auta – ciekawy pomysł na mobilne wakacje

W Polsce wypożyczanie samochodów wciąż są jeszcze mało popularne. A szkoda. Wszakże w kilku sytuacjach wypożyczenie auta to idealne rozwiązanie. Na przykład kiedy wyjeżdżamy zagranicę na wakacje. Wówczas często szybciej oraz wygodniej jest dla nas dotrzeć na miejsce samolotem. Ale za to zwiedzanie przebiega znacznie szybciej, kiedy można przemieścić się za pomocą auta. Wtedy nie jesteśmy zależni od publicznej komunikacji, nie musimy dostosować do niej swoich planów.
wybór auta
Źródło: http://www.flickr.com

W jaki sposób możemy wydzierżawić auto?

Ludzie bardzo dużo przemieszczający się po kraju zazwyczaj mieszkają w hotelach, jedzą w restauracjach i egzystują na tak zwanych walizkach. Zazwyczaj też przemieszczają się komunikacją publiczną z z punktu A do punktu B i na dobrą sprawę nie jest im potrzebny własny samochód, bo w ogóle nie kalkuluje im się jego utrzymywanie. Bardziej wychodzi wypożyczenie samochodu z firm, które się tym zajmują.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.