Wszystko dla fana czterech kołek
opony
Wprowadził: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Testy opon na zimę

Każdy z kierowców dobrze wie, że auto to skarbonka. Ciągle trzeba wydawać na coś pieniądze i czasem na niektórych rzeczach można trochę oszczędzić. Nie da się jednak szukać oszczędności na oponach. Jeżeli chcemy jeździć bezpiecznie powinniśmy posiadać konkretne opony. A jeżeli sami nie wiemy, które z opon kupić trzeba zdać się na specjalistów. W gazetach motoryzacyjnych na sto procent uda nam się znaleźć test opon zimowych. Przez, co będziemy mogli stwierdzić, które opony okażą się dla nas perfekcyjne. Opisane będą tam różnego rodzaju marki opon.
auto

Wyciszenie auta ma szansę podnieść komfort jazdy

Komfort podczas jazdy wozem jest nieprawdopodobnie istotny

Wyciszenie auta ma szansę podnieść komfort jazdy

Znacznie więcej uwagi poświęca się na komfort w czasie jazdy pojazdem, przez to montowane są klimatyzacje, wygodniejsze fotele, a też producenci samochodów wykonają wszystko, aby wewnątrz zagwarantować nam odpowiednią ciszę. Niestety nie zawsze jest ona rzeczywiście taka jakbyśmy chcieli, na szczęście sami mamy szansę zatroszczyć się o to, by komfort podróży naszym pojazdem był jeszcze wspanialszy.
ford
Wprowadził: Kyle Harris
Źródło: http://www.flickr.com

Naprawa samochodu, czyli co należy regularnie wymieniać, by cieszyć się bezpieczną jazdą

Nie każdego stać na kupno samochodu z salonu. Wielu z nas wybiera kilkuletnie auta, jakie choć świetnie nam służą, to wymagają już poważniejszej uwagi, np. wymiany pewnych elementów, by jazda zawsze była bezpieczna. Co to takiego?
Niewątpliwie jest to olej oraz filtr oleju. Olej zazwyczaj wymienia się raz na rok, ponieważ wciąż jest poddawany obciążeniom termicznym oraz wychwytuje wszelkie zanieczyszczenia, przez co pogarszają się jego właściwości. Olej można wymienić samemu, lecz jeśli nigdy tego nie robiliśmy, warto wybrać się do warsztatu samochodowego.
silnik
Wprowadził: Chris F
Źródło: http://www.flickr.com

Jakim sposobem należycie zadbać o stan naszego silnika? Czy regularnie robisz przeglądy auta?

Duża część z nas doskonale wie, że samochód jest urządzeniem, jakie jest przez nas używane niemalże na co dzień. Dzięki niemu możemy bez zauważalnych kłopotów przemieszczać się z miejsca na miejsce, co na pewno stanowi dla nas gigantyczne udogodnienie. Także liczba pojazdów w naszym kraju na przestrzeni minionych lat widocznie się zwiększyła, co na pewno pewnie świadczy o wzroście poziomu naszej mobilności. Należy jednakże potwierdzić, że samochód jest sprzętem, jaki na efekt eksploatacji podlega postępującemu procesowi zużycia.
wymiana opon
Wprowadził: iStock
Źródło: iStock

Czym się charakteryzuje wulkanizacja? Jakie istnieją sposoby naprawiania opon? Co należy wiedzieć?

Opony faktycznie pojawiły się dość nie tak dawno. Ich najważniejszym składnikiem jest kauczuk, zaś w formie nieprzetworzonej jest dość twardy i niezbyt elastyczny. Dzięki procesowi wulkanizacji nabiera elastyczności, umożliwiając stworzenie opony, jaka spełni najnowsze wymogi.
opony zimowe
Wprowadził: lungstruck
Źródło: http://www.flickr.com

Sklep z oponami ma okazję nam zaoferować różnorakie ich rodzaje

Dobre opony przy samochodzie to podstawa

Sklep z oponami ma okazję nam zaoferować różnorakie ich rodzaje

Jeśli jeździmy pojazdem, to chcemy mieć świadomość, że robiliśmy wszystko, by bezpiecznie dotrzeć w wyznaczone miejsce. (Opony Fulda) Dlatego właśnie tak ważne okazuje się być to, by okazał się być on sprawny i żeby posiadał założone właściwe opony, takie które będą dopasowane do warunków atmosferycznych oraz które nie będą zbyt mocno zużyte.
felgi
Wprowadził: Ryan Gsell
Źródło: http://www.flickr.com

Zbliżający się okres zimy jest dla kierowców impulsem do wymiany opon

Obecnie znaczna większość osób posiada własne auta, dzięki którym codzienne funkcjonowanie jest zdecydowanie łatwiejsze i sprawniejsze. Nie da się ukryć, że to spore udogodnienie, dzięki któremu zdołamy podróżować i załatwiać codzienne rzeczy. Dla każdego kierowcy istotny jest w związku z tym stan auta i to, by móc radować się nim jak najdłużej.
motoryzacja
Wprowadził: Dick Thomas Johnson
Źródło: http://www.flickr.com

Niezbędne do działania silnika

Nie każdy zna się na motoryzacji. Nie od wszystkich są wymagana motoryzacyjna wiedza. Ale każda z osób mająca samochód powinna się, choć trochę interesować motoryzacją. Istotne jest, żeby wiedzieć, co jest potrzebne, żeby samochód był sprawny. A do tego jest nam potrzebny odpowiedni olej silnikowy. Wszyscy wiedzą, że oleje silnikowe Warszawa są potrzebne. Bez nich silnik się zatrze i niestety nigdzie nie pojedziemy.
części
Wprowadził: teresatrimm
Źródło: http://www.flickr.com

Akcesoria samochodowe - które wybrać?

Dodatki motoryzacyjne to zagadnienie, które interesuje każdego z kierowców. Ich wziętość ma wytłumaczenie. Spora część to wyroby niezbędne bądź bardzo pomocne w powszednim użytkowaniu pojazdu. Warto mieć tego świadomość oraz odkryć rynek owych artykułów, gdyż można pośród nich znaleźć wiele ciekawych rzeczy (np. chlapacze).
Naprawa części urządzenia
Wprowadził: teresatrimm
Źródło: http://www.flickr.com

Rzeczy, jakie okażą się niezbędne w każdym zakładzie zajmującym się naprawą samochodów

Nie da się zaprzeczać, że bez przedmioty, jakie są konieczne w użyciu w każdym bez wyjątku warsztacie samochodowym miejsce tego typu nie pozyska uznania.
1 2 3 4 5 6 7 8
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.