Drogi
Samochód terenowy marki Ford
Wprowadził: Kyle Harris
Źródło: http://www.flickr.com

Auto warto kupić

Oczywiście dalibyśmy radę poradzić sobie bez swojego samochodu. Jednakże niby po co? To w zupełności pozbawione sensu. Auto to świetny wynalazek dzięki któremu nasze codzienne życie jest dużo prostsze. Jednakowoż w ogromnym błędzie jest kierowca, który uważa, że auto to tylko sama przyjemność.
opony zimowe
Wprowadził: Jan Mark Holzer
Źródło: http://www.flickr.com

Jakim sposobem zwiększyć bezpieczeństwo na drodze?

Mamy połowę grudnia. Jak każdego roku w tym okresie jesteśmy ogromnie zabiegani. Sprzątamy, robimy zakupy - przygotowujemy się do chyba najbardziej uwielbianych świąt w ciągu roku. Świąteczne przygotowania rzecz jasna zabierają nam wiele czasu. Należy bowiem nabyć pachnącą choinę oraz tradycyjnego karpia. Dobrze aby była to rybka już przygotowana, a nie jak to było niegdyś - żywy karp męczący się w wannie, nie wspominając już o mieszkańcach domu, którzy są zmuszeni wstrzymać się z kąpielą.
autosocks
Wprowadził: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Nie lubisz zimy i trudnych warunków na drodze

Ostatnie parę lat niesłychanie dobrze udowodniło, iż opony zimowe nie radzą sobie dobrze z intensywnymi opadami śniegu czy oblodzeniem drogi. Ponadto rzeczywistość wyraźnie pokazuje, iż można przypuszczać, iż takie nieprzewidziane warunki atmosferyczne mają szansę się zdarzać rzeczywiście nierzadko.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.