Drogi
autosocks
Wprowadził: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Nie lubisz zimy i trudnych warunków na drodze

Ostatnie kilka lat niezwykle dobrze pokazało, iż opony zimowe nie radzą sobie dobrze z bardzo dużymi opadami śniegu lub też oblodzeniem drogi. Dodatkowo rzeczywistość jasno pokazuje, iż jest możliwe przypuszczać, że takie nieprzewidziane warunki atmosferyczne mogą się zdarzać faktycznie nierzadko.
Samochód terenowy marki Ford
Wprowadził: Kyle Harris
Źródło: http://www.flickr.com

Auto warto kupić

Naturalnie dalibyśmy radę jakoś wytrzymać bez swojego samochodu. Jednak niby po co? To w zupełności pozbawione sensu. Samochód to genialny wynalazek dzięki któremu nasze życie jest sporo łatwiejsze. Jednak w bardzo dużym błędzie jest taki kierowca, który sądzi, że auto to wyłącznie sama przyjemność.
opony zimowe
Wprowadził: Jan Mark Holzer
Źródło: http://www.flickr.com

Jakim sposobem zwiększyć bezpieczeństwo na drodze?

Jest połowa grudnia. Jak każdego roku w tym okresie jesteśmy ogromnie zabiegani. Porządkujemy, robimy zakupy - szykujemy się do chyba najbardziej lubianych świąt w ciągu roku. Przygotowania niewątpliwie zabierają nam sporo czasu. Należy bowiem nabyć pachnącą choinkę oraz tradycyjnego karpia. Dobrze by była to ryba już przyszykowana, a nie jak to było dawniej - żywa ryba męcząca się w wannie, nie wzmiankując już o domownikach, którzy są zmuszeni poczekać z kąpielą.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.