Auto
ford
Wprowadził: Kyle Harris
Źródło: http://www.flickr.com

Naprawa samochodu, czyli co należy regularnie wymieniać, by cieszyć się bezpieczną jazdą

Nie każdego stać na zakup samochodu z salonu. Wielu z nas decyduje się na kilkuletnie auta, które chociaż doskonale nam służą, to potrzebują już poważniejszej uwagi, na przykład wymiany pewnych elementów, by jazda nieprzerwanie była bezpieczna. Co to takiego?
Niewątpliwie jest to olej i filtr oleju. Olej zwykle wymienia się raz na rok, ponieważ cały czas jest poddawany obciążeniom termicznym oraz wychwytuje wszelakie zanieczyszczenia, przez co pogarszają się jego właściwości. Olej można wymieniać samemu, ale jeżeli nigdy tego nie robiliśmy, dobrze podjechać do warsztatu samochodowego.
Samochód
Wprowadził: Yahya S.
Źródło: http://www.flickr.com

Jak wykupić ubezpieczenie na ciężarówkę?

Każdy samochód musi mieć opłacone ubezpieczenie OC. Jednak należy dostrzec, że ceny proponowane przez konkretne firmy ubezpieczeniowe są w stanie się wymownie różnić. Dlatego też warto będzie poświęcić nieco czasu na wyselekcjonowanie najbardziej ciekawej firmy – tak aby dało się dużo oszczędzić na wydatkach na ubezpieczenie.
technika
Wprowadził: Evan Kilgore
Źródło: http://www.flickr.com

Jakie istnieją części Ford, w jakim miejscu je można kupić i co może od tego zależeć?

Jak mówi stare przysłowie: "nie każda twarz pasuje do Forda". Oznacza to, że marka ta jest przeznaczona dla osób trochę lepiej usytuowanych. W rzeczywistości jednak Ford jest spółką, która ponad sto wiosen wstecz jako pierwsza na globie otworzyła linię montażową, żeby zwiększyć i zintensyfikować montaż.
transport ciężarowy
Wprowadził: Blondin Rikard
Źródło: http://www.flickr.com

W przypadku awarii wezwijmy firmę ATS, która odholuje nasze auto do wyselekcjonowanego zakładu mechanicznego

Dziś po naszych przecznicach każdego dnia przemieszcza się tysiące pojazdów i jest to oczywiste, gdyż samochód to duże dobro, bez jakiego większość z nas nie wyobraża sobie dzisiaj życia. W związku z tym, iż ruch na drogach jest tak intensywny, całkiem logiczne jest to, że nie brak tutaj większych kolizji, jak i mniejszych stłuczek, po jakich samochód nie jest zdolny do jazdy. W takiej sytuacji najczęściej rozsądzamy się na telefon do bliskiej nam jednostki bądź pomoc drogową, która zaholuje nasz pojazd do wybranego zakładu mechanicznego gwoli reperacji lub też naszą nieruchomość.
części samochodowe
Wprowadził: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Części na zamianę, jakie okażą się niezbędne w każdym bez wyjątku samochodzie.

Te elementy zamienne, które okażą się niezbędne w każdym aucie każdy kierowca po prostu musi mieć, by w razie jakiejś naprawy mieć okazję wyjątkowo prędko sobie poradzić. Z tego powodu również, warto co jakiś czas odwiedzać sklep motoryzacyjny, tym bardziej kiedy będzie mieć się już samochód starszej daty.
dom z garażem
Wprowadził: Normstahl
Źródło: http://prasa.gutpr.pl/ssd_topstyle_7035_0707.jpg

Jaką bramę do garażu kupić? Jakie mamy modele? Które są najlepsze?

Zakup bramy garażowej w ogóle nie jest taki prosty. Tradycyjne dwuskrzydłowe bramy rozwierne odchodzą do historii, są coraz rzadziej montowane. Są niezbyt wygodne, ich otwieranie i zamykanie wymaga ręcznego obsługiwania każdego skrzydła pojedynczo. Do tego, odmykanie skrzydeł tego typu bramy wymaga sporej ilości przestrzeni przed garażem. Tak więc jeśli mamy krótszy pojazd może to być problematyczne. Powinniśmy więc poszukiwać innych rozwiązań.
pojazd - obrazeczek
Wprowadził: włodi
Źródło: http://www.flickr.com

Co powinniśmy wozić w samochodzie?

Wielu kierowców ma kłopot z przytoczeniem wszelkich oprzyrządowań, jakie stanowią konieczne wyposażenie samochodu.


Co powinniśmy wozić w samochodzie?

Okazuje się, że lista obiektów, jakie powinniśmy wozić w czterokołowcu, w ogóle nie jest długa.
Ciężarówka
Wprowadził: The Victorian Greens
Źródło: http://www.flickr.com

Kupno używanych dostawczych samochodów.

Na zakup używanych samochodów ciężarowych muszą nade wszystko zdecydować się kierowcy, jacy są świadomi, że w niedługim czasie będą poszerzać zasięg działalności firmy logistycznej. Jedynie bowiem w ten sposób zapewnią sobie stosowne warunki do rozwijania się i wskażą równocześnie wieloletnim, jak i nowym klientom, że rzeczywiście warto z nimi nawiązać transakcję handlową. I właśnie z tego powodu trzeba się decydować na korzystanie z tego typu usług. Dzięki nim można albowiem kupić auta w niskich cenach, które są w wyjątkowo dobrym stanie.
akcesoria
Wprowadził: Mitsubishi

O czym należy wiedzieć, kiedy oddajemy do naprawy swój pojazd? Co jest ważne?

Wiadomo, iż sporo osób woli zakupić pojazd od nowości. Natomiast rzecz jasna kwestią, która stoi na drodze, jest często cena. Z tego względu też zazwyczaj nabywamy już kilku, a czasem i kilkunastoletni samochód, czy motor, przez co niestety trzeba liczyć się z różnego typu usterkami, co jakiś czas.
Jadący pociąg
Wprowadził: Train Photos
Źródło: http://www.flickr.com

Auto to dla niejednej osoby na świecie najlepszy środek lokomocji, który bardzo upraszcza życie

W obecnych czasach ciężko sobie wyobrazić nasze funkcjonowanie bez samochodu. Jednak o Auto musimy dbać. I nie tylko o silnik, ale także o jego wygląd, gdyż najczęściej wygląd naszego wozu świadczy o nas - to nasza wizytówka.


Auto to dla niejednej osoby na świecie najlepszy środek lokomocji, który bardzo upraszcza życie

Jeżeli żyjemy poza miastem, gdzie komunikacja autobusowa jest prawie żadna albo posiadamy dzieci, które po lekcjach musimy dowozić na ekstra treningi, to posiadanie samochodu wydaje się dla nas konieczne.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.