Auto
transport ciężarowy
Wprowadził: Blondin Rikard
Źródło: http://www.flickr.com

W przypadku awarii wezwijmy firmę ATS, która odholuje nasze auto do wyselekcjonowanego zakładu mechanicznego

Obecnie po polskich drogach każdego dnia przemieszcza się tysiące aut i jest to oczywiste, bo samochód to potężne dobro, bez jakiego nadzwyczaj wielu z nas nie wyobraża sobie w dzisiejszych czasach życia. W związku z tym, iż pęd na drogach jest tak natężony, także logiczne jest to, iż nie brakuje tutaj większych kolizji, jak i mniejszych stłuczek, po których samochód nie jest zdatny do dalszej jazdy. W takim przypadku przeważnie decydujemy się na telefon do bliskiej nam jednostki albo pomoc drogową, która zaholuje nasze auto do wyselekcjonowanego warsztatu mechanicznego w celu reperacji lub też naszą nieruchomość.
porsche
Źródło: pixabay

Wśród przyjaciół masz wielbiciela motoryzacji – dowiedz się, co możesz mu sprezentować

Auta od zawsze ciekawiły – bez dwóch zdań. W dniu, którym światło dzienne ujrzało pierwsze auto, ludzie zwariowali. I tak rozpoczęła się piękna historia wielkiego uczucia człowieka do maszyny. Co parę lat zjawia się nowy samochód marzeń, którego pragną rzesze ludzi. Wśród nich twardo stoi jednak jeden – Porsche. Można stwierdzić, iż już od urodzenia chłopcy kochają Porsche. A w późniejszym okresie marzą, by kiedyś być w stanie sobie takowe zakupić, zasiąść wygodnie w fotelu za kierownicą i śmigać ulicami.
Audi RS7
Wprowadził: Wheels ON
Źródło: http://www.flickr.com

Wyposażenie do aut

Niejeden, w tej dziedzinie, jak to się mawia „zjadł zęby”. Trzeba stwierdzić, że owszem motoryzacja jest interesującą dziedziną, ale na sto procent jest niezmiernie skomplikowana. Stale coś się dzieje, na rynku pojawiają się nowe modele różnych pojazdów. Niemal, we wszystkich miesiącach, na całym świecie są przygotowywane ważne targi motoryzacyjne. Nie da się być wszędzie i wszystko wiedzieć, ale ludzie próbują. Chociaż należy powiedzieć, że ludzie wolą po prostu konkretną częścią motoryzacji. Pewne osoby znają się na silnikach, a inne znają się na dodatkach. Kiedyś wszystko było prostsze, a obecnie jest tak: wiele różnego typu samochodów i motocykli, że czasem rzeczywiście trudno się w tym wszystkim połapać. Najlepsze jednak jest to, że fanów motoryzacji ciągle przybywa. Ludzie lubią zapach benzyny i lubią wiedzieć, co w motoryzacyjnej trawie piszczy. Zwłaszcza u nas w kraju gdzie, wszyscy znają wszystkie choroby i potrafią się z nich uleczyć, każdy wie o, co chodzi w piłce nożnej i każdy wie, że kiedyś szczytem technicznej myśli był fenomenalny i niezastąpiony (jak uważano w tamtych czasach) fiat 126p.
ford
Wprowadził: Kyle Harris
Źródło: http://www.flickr.com

Naprawa samochodu, czyli co należy regularnie wymieniać, by cieszyć się bezpieczną jazdą

Nie każdego stać na zakup samochodu z salonu. Wielu z nas decyduje się na kilkuletnie auta, które chociaż doskonale nam służą, to potrzebują już poważniejszej uwagi, na przykład wymiany pewnych elementów, by jazda nieprzerwanie była bezpieczna. Co to takiego?
Niewątpliwie jest to olej i filtr oleju. Olej zwykle wymienia się raz na rok, ponieważ cały czas jest poddawany obciążeniom termicznym oraz wychwytuje wszelakie zanieczyszczenia, przez co pogarszają się jego właściwości. Olej można wymieniać samemu, ale jeżeli nigdy tego nie robiliśmy, dobrze podjechać do warsztatu samochodowego.
Samochód
Wprowadził: Yahya S.
Źródło: http://www.flickr.com

Jak wykupić ubezpieczenie na ciężarówkę?

Każdy samochód musi mieć opłacone ubezpieczenie OC. Jednak należy dostrzec, że ceny proponowane przez konkretne firmy ubezpieczeniowe są w stanie się wymownie różnić. Dlatego też warto będzie poświęcić nieco czasu na wyselekcjonowanie najbardziej ciekawej firmy – tak aby dało się dużo oszczędzić na wydatkach na ubezpieczenie.
technika
Wprowadził: Evan Kilgore
Źródło: http://www.flickr.com

Jakie istnieją części Ford, w jakim miejscu je można kupić i co może od tego zależeć?

Jak mówi stare przysłowie: "nie każda twarz pasuje do Forda". Oznacza to, że marka ta jest przeznaczona dla osób trochę lepiej usytuowanych. W rzeczywistości jednak Ford jest spółką, która ponad sto wiosen wstecz jako pierwsza na globie otworzyła linię montażową, żeby zwiększyć i zintensyfikować montaż.
części samochodowe
Wprowadził: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Części na zamianę, jakie okażą się niezbędne w każdym bez wyjątku samochodzie.

Te elementy zamienne, które okażą się niezbędne w każdym aucie każdy kierowca po prostu musi mieć, by w razie jakiejś naprawy mieć okazję wyjątkowo prędko sobie poradzić. Z tego powodu również, warto co jakiś czas odwiedzać sklep motoryzacyjny, tym bardziej kiedy będzie mieć się już samochód starszej daty.
dom z garażem
Wprowadził: Normstahl
Źródło: http://prasa.gutpr.pl/ssd_topstyle_7035_0707.jpg

Jaką bramę do garażu kupić? Jakie mamy modele? Które są najlepsze?

Zakup bramy garażowej w ogóle nie jest taki prosty. Tradycyjne dwuskrzydłowe bramy rozwierne odchodzą do historii, są coraz rzadziej montowane. Są niezbyt wygodne, ich otwieranie i zamykanie wymaga ręcznego obsługiwania każdego skrzydła pojedynczo. Do tego, odmykanie skrzydeł tego typu bramy wymaga sporej ilości przestrzeni przed garażem. Tak więc jeśli mamy krótszy pojazd może to być problematyczne. Powinniśmy więc poszukiwać innych rozwiązań.
pojazd - obrazeczek
Wprowadził: włodi
Źródło: http://www.flickr.com

Co powinniśmy wozić w samochodzie?

Wielu kierowców ma kłopot z przytoczeniem wszelkich oprzyrządowań, jakie stanowią konieczne wyposażenie samochodu.


Co powinniśmy wozić w samochodzie?

Okazuje się, że lista obiektów, jakie powinniśmy wozić w czterokołowcu, w ogóle nie jest długa.
Ciężarówka
Wprowadził: The Victorian Greens
Źródło: http://www.flickr.com

Kupno używanych dostawczych samochodów.

Na zakup używanych samochodów ciężarowych muszą nade wszystko zdecydować się kierowcy, jacy są świadomi, że w niedługim czasie będą poszerzać zasięg działalności firmy logistycznej. Jedynie bowiem w ten sposób zapewnią sobie stosowne warunki do rozwijania się i wskażą równocześnie wieloletnim, jak i nowym klientom, że rzeczywiście warto z nimi nawiązać transakcję handlową. I właśnie z tego powodu trzeba się decydować na korzystanie z tego typu usług. Dzięki nim można albowiem kupić auta w niskich cenach, które są w wyjątkowo dobrym stanie.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.