Auto
transport ciężarowy
Wprowadził: Blondin Rikard
Źródło: http://www.flickr.com

W przypadku awarii wezwijmy firmę ATS, która odholuje nasze auto do wyselekcjonowanego zakładu mechanicznego

Dziś po naszych przecznicach każdego dnia przemieszcza się tysiące pojazdów i jest to zrozumiałe, bo przecież bryka to potężne dobro, bez którego nadzwyczaj wielu z nas nie wyobraża sobie dzisiaj życia. W związku z tym, iż ruch na przecznicach jest tak silny, całkiem logiczne jest to, że nie brak tutaj większych wypadków, jak i małych stłuczek, po których pojazd nie jest zdolny do jazdy. W takiej sytuacji zazwyczaj decydujemy się na telefon do bliskiej nam osoby lub pomoc drogową, która zaholuje nasze auto do wyselekcjonowanego zakładu mechanicznego gwoli reperacji bądź też naszą posesję.
Samochód
Wprowadził: Yahya S.
Źródło: http://www.flickr.com

Jak wykupić ubezpieczenie na ciężarówkę?

Każdy pojazd ma w obowiązku mieć aktualne ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej. Lecz należy zauważyć, iż ceny proponowane przez konkretne firmy mogą się wymownie różnicować. Toteż warto będzie przekazać trochę czasu na wyłonienie najbardziej atrakcyjnej firmy – tak aby móc sporo zaoszczędzić na wydatkach na ubezpieczenie.
Opony
Wprowadził: Frank Weber
Źródło: http://www.flickr.com

Kupowanie opon terenowych całorocznych

Każda osoba, która posiada terenowy wóz próbuje zrobić wszystko, żeby samochód który posiadają był w świetnej formie. A jak zadbać, o to żeby nasz pojazd był w stanie funkcjonować na najwyższych obrotach? Otóż należy o samochód dbać. Powinniśmy jeździć na przeglądy, pojawiać się w myjni, używać odkurzacza do oczyszczenia wnętrza. Potrzebne są też niezawodne opony terenowe całoroczne Dunlop.

Wymiana filtrów jako jeden ze sposobów poprawienia funkcjonowania pojazdów marki Ford

Ford Mondeo to rodzaj samochodu, który przez naszych ekspertów został przetestowany już stuprocentowo podczas wieloletniej pracy. Gdy sprawdzamy filtr paliwa Ford Mondeo jako samochód jest niezwykle odporny na jakiekolwiek bodźce zewnętrzne. Doskonałe przygotowanie maszyny do jazdy nie zwalnia jednak jej właściciela od obowiązku systematycznego sprawdzania kolejnych jej elementów. Nieinwazyjne i niedrogie wymiany filtrów odbywają się u nas niezwykle często, natomiast korzystający z naszych usług doceniają nasz profesjonalizm.
egzamin ,test
Źródło: pixabay.com

Jakie bardzo często błędy popełniamy w trakcie egzaminu na prawo jazdy? O czym koniecznie należy pamiętać?

Ażeby zdać egzamin na prawo jazdy musimy uczyć się na cudzych błędach. To najlepsza taktyka, gdyż określone błędy występują bardzo często i dotyczą ogromnej większości ludzi. Kiedy je poznamy prościej będzie zdać nam taki egzamin.
silnik z filtrem paliwa
Wprowadził: Grant.C
Źródło: http://www.flickr.com

Jakie znaczenie dla współczesnego człowieka ma samochód osobowy? Jak droga jest obecnie eksploatacja pojazdów?

Statystyki wyraziście wskazują, iż we współczesnych czasach właściwie większość gospodarstw domowych ma chociaż jeden samochód osobowy. Niekiedy jest to nawet kilka aut, ponieważ każdy z członków rodziny posiada własny egzemplarz.
dom z garażem
Wprowadził: Normstahl
Źródło: http://prasa.gutpr.pl/ssd_topstyle_7035_0707.jpg

Jaką bramę do garażu kupić? Jakie mamy modele? Które są najlepsze?

Wybór bramy garażowej wcale nie jest taki łatwy. Klasyczne dwuskrzydłowe modele rozwierne odchodzą do historii, są wciąż rzadziej kupowane. Są niezbyt komfortowe, ich otwieranie i przymykanie wymaga manualnego obsługiwania każdego skrzydła z osobna. Ponadto, odmykanie skrzydeł tego typu bramy wymaga dużej ilości przestrzeni na podjeździe. Dlatego jeśli mamy krótki pojazd może to być problematyczne. Powinniśmy więc poszukiwać innego rodzaju rozwiązań.
porsche
Źródło: pixabay

Wśród przyjaciół masz wielbiciela motoryzacji – dowiedz się, co możesz mu sprezentować

Auta od zawsze intrygowały – bez dwóch zdań. W dniu, którym świat ujrzało pierwsze auto, wszyscy zwariowali. I tak rozpoczęła się piękna historia miłości człowieka do maszyny. Co parę lat pojawia się nowy samochód marzeń, do którego wzdychają miliony przedstawicieli ludzkiego gatunku. Wśród nich bezsprzecznie najwytrwalej stoi jednak jeden – Porsche. Można rzec, iż już od pierwszych dni chłopcy ubóstwiają Porsche. A później marzą, aby w przyszłości móc sobie takowe kupić, usiąść luksusowo w fotelu za kierownicą i śmigać bezdrożami.
opona
Wprowadził: That Hartford Guy
Źródło: http://www.flickr.com

Kup właściwe opony dla swego wozu, to naprawdę kluczowy aspekt, który zadecyduje o bezpieczeństwie jazdy

Każdy kierowca samochodu musi być świadom, jak ważną częścią auta stają się opony. Od ich właściwej klasy oraz kondycji, w jakiej zostały zachowane zależne jest bezpieczeństwo jazdy. Aby być pewnym, że opony w ciężkich okolicznościach zachowają maksymalną przyczepność, warto kupować produkty sprawdzonych i znanych marek, jak też pamiętać o cyklicznej i sezonowej wymianie ogumienia. To naprawdę ważne!
nakładki na progi

Auto to Twoje oczko w głowie - tego nie da się ukryć

Dokładasz więc wszelakich starań, aby nie jedynie pozostawało sprawne, ale również bardzo dobrze wyglądało.


Auto to Twoje oczko w głowie - tego nie da się ukryć

To model, o którym od bardzo dawna marzyłeś, kochasz go prowadzić i jesteś w stanie zrobić rzeczywiście wiele, by mieć możliwość jak najdłużej go wykorzystywać.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.