Auta
wynajem auta kraków
Wprowadził: mezuni

Na dzień dzisiejszy w każdym bardziej rozwiniętym mieście możemy bez problemu znaleźć firmę, która z przyjemnością udostępni nam jeden ze swoich samochodów.

Dzień w dzień możemy znaleźć kilka powodów aby skorzystać z samochodu. Może to być na przykład: spotkanie biznesowe, wizyta u dentysty, wyjazd na zakupy itp. Sęk w tym, iż zarówna zakup jak i utrzymanie samochodu są raczej drogimi przedsięwzięciami, na które nie każdego z nas stać. W takiej sytuacji interesującym rozwiązaniem może okazać się wynajem auta u jednej z licznych firm, które pałają się taką działalnością.
Sporty ekstremalne- motor
Wprowadził: Robert Tadlock
Źródło: http://www.flickr.com

Mechanik jako porządny profesjonalista

Aktualnie sporo osób nabywa auta używane z zagranicy, jakie wymagają stałych remontów.


Mechanik jako porządny profesjonalista

Własny samochód jest to wielka wygoda i oszczędność czasu, jednak ktokolwiek, kto kupuje samochód używany musi posiadać świadomość, że w niedługim czasie trzeba odstawić samochód do mechanika.
seat
Wprowadził: Moto "Club4AG" Miwa
Źródło: http://www.flickr.com

Francuskie auta posiadają wiele gracji i uroku - dlatego tak wiele spotykamy ich na polskich drogach

Francuskie samochody są piękne. Jak sami mieszkańcy znad Sekwany - wydaje się, że posiadają duszę. Jednakże obojętnie które auto trzeba co jakiś czas skontrolować lub nawet oddać do naprawy. Francuskie maszyny nie należą tu do wyjątku.
BMW
Wprowadził: Yahya S.
Źródło: http://www.flickr.com

W jaki sposób wybrać dobry samochodowy serwis?

Dobór dobrego serwisu samochodowego jest bardzo ważny nie jedynie dla naszego portfela, lecz również dla zachowania bezpieczeństwa w podróży. Jeżeli troszczymy się o wygodę poruszania się własnym samochodem, musimy jednocześnie zadbać o odpowiednie jego serwisowanie.
biały samochód
Wprowadził: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com

Nie chcesz posiadać samochodu, gdyż dużo kosztuje. Nie chcesz jednak korzystać tylko z komunikacji zbiorowej. Co zrobić?

Mawia się, że w czasach takich jak te należy posiadać własny samochód, że to niezbędne, że bez swojego pojazdu jesteśmy bez wątpienia jak bez ręki, że to utrudnia życie. Jest w tym ziarno prawdy, gdyż pozostawanie w posiadaniu samochodu ma wiele zalet.
mechanicy samochodowi
Wprowadził: Wonderlane
Źródło: http://www.flickr.com

Jak wybierać części do samochodu? Jak najlepiej kupować, ażeby części rzeczywiście były dobrze dobrane?

Nie każdy planuje powierzać kupno części mechanikom, wiele osób chce robić to samemu. Powstaje więc pytanie: jak to zrobić? Od razu trzeba wiedzieć, iż nie jest to takie nieskomplikowane, chociaż bezproblemowa dostępność do internetu powoduje, iż każdy i w każdym miejscu może zakupić tego rodzaju części. Niestety, to jedynie teoria, bo często kupną rzecz trzeba wymienić lub kupić kolejną. Czasem jest jeszcze gorzej, ponieważ trzeba naprawić usterki, do jakich doszło w skutek zamontowania niewłaściwego elementu.
naprawa auta
Wprowadził: jeremyg3030
Źródło: http://www.flickr.com

Jak najlepiej zabezpieczyć silnik pojazdu przed zanieczyszczeniami?

Silnik samochodu działa na najwyższych obrotach. W powietrzu przez niego zasysanym, dużo jest zanieczyszczeń|. Pyłki, drobinki piachu, sadza i kurz obniżają efektywność pracy silnika. Nie można jednak ich unikać. Silniki spalinowe zasysają ogromne ilości powietrza, nawet do 10-11 m³ na litr benzyny!
wymiana
Wprowadził: Sam Howzit
Źródło: http://www.flickr.com

Dlaczego przy użytkowaniu auta trzeba systematycznie wymieniać w nim niezbędne rzeczy.

W każdym samochodzie raz na jakiś czas należy wymienić jakieś elementy, które w pewnej chwili się po prostu się psują lub ulegają zwykłemu zużyciu. Będzie to na przykład dotyczyć żarówek, jakie mają nieprzyjemny zwyczaj palić się zawsze w najmniej odpowiednim momencie.
sprawna klimatyzacja w samochodzie
Wprowadził: InSapphoWeTrust
Źródło: http://www.flickr.com

Efektywne funkcjonowanie samochodu zależy od pracy licznych elementów - filtry kabinowe

Obecnie znaczna większość osób posiada prywatne samochody, dzięki którym może każdego dnia przemieszczać się pomiędzy różnymi punktami. Niewątpliwie jest to duże ułatwienie zwłaszcza dla rodzin z dziećmi, które są w stanie wskutek tego bezpiecznie podróżować i jeździć na wspólne wycieczki.
wybór auta
Źródło: http://www.flickr.com

W jaki sposób możemy wydzierżawić auto?

Ludzie bardzo wiele podróżujący po kraju zazwyczaj śpią w hotelach, jedzą w restauracjach oraz żyją na przysłowiowych bagażach. Zazwyczaj również przemieszczają się transportem publicznym z z punktu A do punktu B i w sumie nie jest im potrzebny prywatny samochód, ponieważ w ogóle nie opłaca im się jego posiadanie. Bardziej opłaca się wynajęcie samochodu z przedsiębiorstw, które się tym zajmują.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.