Auta
sprawna klimatyzacja w samochodzie
Wprowadził: InSapphoWeTrust
Źródło: http://www.flickr.com

Efektywne funkcjonowanie samochodu zależy od pracy licznych elementów - filtry kabinowe

Obecnie znaczna większość osób posiada prywatne samochody, dzięki którym może każdego dnia przemieszczać się pomiędzy różnymi punktami. Niewątpliwie jest to duże ułatwienie zwłaszcza dla rodzin z dziećmi, które są w stanie wskutek tego bezpiecznie podróżować i jeździć na wspólne wycieczki.
wybór auta
Źródło: http://www.flickr.com

W jaki sposób możemy wydzierżawić auto?

Ludzie bardzo wiele podróżujący po kraju zazwyczaj śpią w hotelach, jedzą w restauracjach oraz żyją na przysłowiowych bagażach. Zazwyczaj również przemieszczają się transportem publicznym z z punktu A do punktu B i w sumie nie jest im potrzebny prywatny samochód, ponieważ w ogóle nie opłaca im się jego posiadanie. Bardziej opłaca się wynajęcie samochodu z przedsiębiorstw, które się tym zajmują.
mechanik samochodowy

Znalezienie wykwalifikowanego i rzetelnego mechanika samochodowego, czy to w ogóle wykonalne?

Każdy właściciel auta z pewnością choć raz został postawiony przed wyzwaniem, sprawdzającym pokłady cierpliwości, jakim niewątpliwe jest jakakolwiek usterka w konstrukcji auta. W takim przypadku większość osób poszukuje kogoś z rodziny lub znajomych, którzy dobrze znają się na pojazdach i skłonni są nam pomóc. Jednakże nie zawsze możemy liczyć na takową pomoc dlatego też może trzeba będzie przyprowadzić nasz ulubiony pojazd do mechanika. W jaki sposób jednak, wybrać taki, z którego wyjedziemy z uśmiechem na twarzy i z zreperowaną usterką?
liczniki
Wprowadził: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com

Polacy kupują samochód używany, czyli z jakiego powodu tak często spotyka się pojazdy z cofniętymi licznikami

Samochód od wielu lat przestał być symbolem luksusu, ale ogromna jego posiadania nadal wśród Polaków jest ogromna. A że nie będą szły za tym odpowiednio wysokie zarobki, a co się z tym wiąże możliwości zakupu nowego samochodu wprost z salonu, to niestety większość ludzi jest zmuszona kupić swoje wymarzone cztery koła używane. I to czasami używane kilkanaście lat, w czasie jakich z samochodem niejedno mogło się stać.
dobór auta
Wprowadził: Nan Palmero
Źródło: http://www.flickr.com

Jak wybrać dobry, a zarazem używany pojazd i dlaczego preferujemy zakupić kilkuletniego mercedesa niż nowego

Używane samochody są zmorą naszych dróg. Każdego dnia można bez trudu zauważyć auta, za którymi ciągnie się smużka ciemnego dymu spalinowego. Stan techniczny wybranych fordów nawet na pierwszy rzut oka budzi wiele uwag. Jednakże ten stan rzeczy nie odstrasza potencjalnych klientów, którzy nierzadko decydują się na kupno starszego rocznika.
Fiat
Wprowadził: Caro Griffin
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli pragniesz dobrego serwisu dla swojego auta, zajrzyj tu!

Tytuł własności osobistego samochodu jednoczy się z koniecznością doglądania go i, w konsekwencji, wydawania na niego sporych niejednokrotnie pieniędzy. Jest to szczególnie istotne, jeżeli kupujemy nowy - czy też chociaż stosunkowo młody - automobil bądź gdy jesteśmy miłośnikami danej marki i auto nie jest dla nas wyłącznie środkiem przewozu.


Jeżeli pragniesz dobrego serwisu dla swojego auta, zajrzyj tu!

Jeżeli chcemy dokonać naprawy albo delikatnej korekty w dobrym warsztacie, na ogół wypatrujemy salonu podanej firmy.
transport
Wprowadził: Luke Lawreszuk
Źródło: http://www.flickr.com

Wynajem samochodów ciężarowych – najlepszy sposób na błyskawiczną przeprowadzkę albo na rozwinięcie własnej firmy.

Dziedzina samochodowa jest branżą, która bardzo sprawnie i prędko się rozwija. Bardzo dużo osób chciałoby i potrzebuje posiadać auto. Dlatego też, różni producenci pojazdów mają ogromne pole do popisu, jeśli chodzi o oferowane przez nich samochody.
naprawa auta
Wprowadził: jeremyg3030
Źródło: http://www.flickr.com

Jak najlepiej zabezpieczyć silnik pojazdu przed zanieczyszczeniami?

Silnik pojazdu pracuje na najwyższych obrotach. W powietrzu ,które wciąga, dużo jest brudu|. Pyły, drobinki piachu, sadza i kurz zaniżają efektywność pracy silnika. Nie da się jednak ich uniknąć. Silniki spalinowe wciągają duże ilości powietrza, nawet do 10-11 metrów sześciennych na jeden litr paliwa!
mechanicy samochodowi
Wprowadził: Wonderlane
Źródło: http://www.flickr.com

Jak wybierać części do samochodu? Jak najlepiej kupować, ażeby części rzeczywiście były dobrze dobrane?

Nie każdy ma w planach powierzać zakup części mechanikom, duża ilość osób pragnie robić to samemu. Powstaje pytanie tylko: jak to zrobić? Od razu musimy wiedzieć, że nie jest to takie proste, choć bezproblemowa dostępność do internetu powoduje, że każdy i w każdym miejscu jest w stanie nabyć tego rodzaju części. Niestety, to tylko teoria, ponieważ dość często zakupioną rzecz należy wymienić lub nabyć kolejną. Czasami jest jeszcze gorzej, bo powinniśmy naprawić usterki, do których doszło na skutek montażu niewłaściwego elementu.
serwis hyundai wrocław
Wprowadził: Yahya S.
Źródło: http://www.flickr.com

Umów się na bezpłatną jazdę testową w renomowanym salonie samochodowym we Wrocławiu

Jeżeli właśnie zamierzasz kupić nowiusieńki samochód, to zanim zdecydujesz się na zakup konkretnego modelu z pewnością powinieneś zdobyć informacje na temat rozmaitych modeli samochodów, które aktualnie są na rynku.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.