Opony
opony samochodowe
Wprowadził: CONCAVO WHEELS
Źródło: http://www.flickr.com

Kupno opon

Nie trzeba być kierowcą, aby wiedzieć, że posiadanie dobrych opon to priorytet. Nie jeden właściciel samochodu przy zmianie aury pierwsze, co robi to zmianę opon z zimowych na letnie lub odwrotnie. Opony dobrane do stanu dróg to pewność samochodu na drodze. O kraksę nie trudno, w szczególności, że na drodze jest znaczna ilość niepewnych swoich umiejętności kierowców, a jedynie niewielki procent zwraca uwagę na sposób prowadzenia samochodu i jeszcze na innych. Brawura to powszednie powody katastrof na drodze.
duże zakupy
Źródło: pixabay.com

Zbliża się zima – co z wymianą opon z letnich na zimowe?

Zima to niekoniecznie uwielbiana pora przez kierowców, gdyż pogarszają się warunki atmosferyczne i trzeba zamienić opony letnie na zimowe. Choć nie jest to obowiązkowe w Polsce, to powinniśmy to zrobić. Z jakiego powodu?
Wprowadził: www.sxc.hu

Opony zimowe Michelin spiszą się podczas każdej niepogody

Podróżując wozem chcemy posiadać gwarancję, że robiliśmy wszystko, aby ta podróż była bezpieczna. Przez to właśnie tak sporą uwagę przywiązujemy do opon, które nabywamy, gdyż chcemy mieć świadomość, że będą one tymi najbezpieczniejszymi. Przeważnie oferowane są nam opony zimowe Michelin, a to dlatego że wielu twierdzi, że są one najlepsze na tą porę roku i jeśli będziemy je mieli, to żadna zamieć nie będzie nam straszna. Dzieje się tak przez to, że są one zrobione z odpowiedniej mieszanki gumy, która gwarantuje świetną przyczepność oraz powoduje, że nawet na lodzie nasze koła nie będą się ślizgały aż tak mocno, jak ma to miejsce w innych sytuacjach.
szyba
Wprowadził: Bratislavská župa
Źródło: http://www.flickr.com

Ostatnie obowiązki, które dobrze będzie dla naszego samochodu wykonać w tym okresie

Jeśli do tej pory nie wymieniłeś opon letnich na zimowe, najwyższy czas to zrobić! Nie potrzebujemy przecież, by kolejny raz trafne okazało się powiedzenie "Zima zaskoczyła drogowców".
Pefrumy „With Love" Mohito
Wprowadził: MOHITO
Źródło: MOHITO

Niezbędne ci nowe opony zimowe do samochodu? Kilka rad zapewni ci pomyślne zakupy

Każdy właściciel samochodu musi nie tylko dbać o jego regularne przeglądy, zapewniać wyposażenie, które sprawia, że korzystanie z niego jest prostsze, np. skrobaczki do lodu czy odkurzacze pożyteczne w utrzymaniu czystości na siedzeniach i podłodze, ale także w odpowiednim momencie zmienić opony letnie na zimowe. Dzięki temu nawet jazda po lodzie czy śniegu będzie bezpieczna, ponieważ ich ogumienie jest do tego dostosowane. Jak wobec tego kupować w stolicy opony na zimę, by być usatysfakcjonowanym z nowego nabytku?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.