Opony
Pefrumy „With Love" Mohito
Wprowadził: MOHITO
Źródło: MOHITO

Niezbędne ci nowe opony zimowe do samochodu? Kilka rad zapewni ci pomyślne zakupy

Każdy właściciel auta powinien nie tylko dbać o jego regularne przeglądy, zapewniać wyposażenie, jakie spowoduje, iż korzystanie z niego jest łatwiejsze, m.in. skrobaczki do lodu czy odkurzacze pomocne w utrzymaniu porządku na siedzeniach oraz podłodze, lecz również w odpowiedniej chwili wymienić opony letnie na zimowe. Dzięki temu nawet jazda po lodzie lub śniegu będzie bezpieczna, gdyż ich ogumienie jest do tego dostosowane. W jaki sposób w związku z tym kupować w stolicy opony na zimę, by cieszyć się nowym nabytkiem?
Wprowadził: www.sxc.hu

Opony zimowe Michelin spiszą się podczas każdej niepogody

Podróżując samochodem pragniemy mieć pewność, że zrobiliśmy wszystko, żeby ta podróż okazała się bezpieczna. Przez to właśnie tak dużą wagę przywiązujemy do opon, które kupujemy, ponieważ chcemy posiadać gwarancję, że będą one tymi najlepszymi. Często oferowane są nam opony zimowe Michelin, a to dlatego że większość uważa, że są one odpowiednie na tą porę roku i jeśli będziemy je mieli, to największa śnieżyca nie będzie nam straszna. Dzieje się tak przez to, że są one zrobione ze specjalnej mieszanki gumy, która gwarantuje świetną przyczepność oraz spowoduje, że nawet na lodzie nasze koła nie będą się ślizgały aż tak bardzo, jak ma to miejsce w innych sytuacjach.
szyba
Wprowadził: Bratislavská župa
Źródło: http://www.flickr.com

Ostatnie obowiązki, które dobrze będzie dla naszego samochodu wykonać w tym okresie

Jeśli do tej pory nie zmieniłeś opon letnich , najwyższy czas to zrobić! Nie potrzebujemy wszak, by znowu trafione okazało się powiedzonko "Zima zaskoczyła kierowców".
duże zakupy
Źródło: pixabay.com

Zbliża się zima – co z wymianą opon z letnich na zimowe?

Zima to niekoniecznie uwielbiana pora przez kierowców, ponieważ pogarszają się warunki atmosferyczne i trzeba zamienić opony letnie na zimowe. Chociaż nie jest to przymusowe w naszym kraju, to warto jest to zrobić. Dlaczego?
opony samochodowe
Wprowadził: CONCAVO WHEELS
Źródło: http://www.flickr.com

Kupno opon

Nie trzeba być kierowcą, aby wiedzieć, że posiadanie dobrych opon to sprawa numer jeden. Nie jeden właściciel samochodu przy zmianie aury pierwsze, co planuje to wymianę opon z letnich na zimowe lub odwrotnie. Opony dobrane do drogi to pewność jazdy. O wypadek jest łatwo, w szczególności, że na drodze jest spora ilość brawurowych kierowców, a jedynie niewielki promil zwraca uwagę na swój styl jazdy i oprócz tego na innych. Brawura to częste przyczyny kolizji na drodze.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.