Opony
duże zakupy
Źródło: pixabay.com

Zbliża się zima – co z wymianą opon z letnich na zimowe?

Zima nie jest porą lubianą przez kierowców, ponieważ pogarszają się warunki na dworze i należy wymienić opony letnie na zimowe. Chociaż nie jest to obowiązek w Polsce, to powinniśmy to zrobić. Dlaczego?
Pefrumy „With Love" Mohito
Wprowadził: MOHITO
Źródło: MOHITO

Niezbędne ci nowe opony zimowe do samochodu? Kilka rad zapewni ci pomyślne zakupy

Każdy właściciel samochodu musi nie tylko dbać o jego regularne przeglądy, zapewniać wyposażenie, które sprawia, że korzystanie z niego jest prostsze, np. skrobaczki do lodu czy odkurzacze pożyteczne w utrzymaniu czystości na siedzeniach i podłodze, ale także w odpowiednim momencie zmienić opony letnie na zimowe. Dzięki temu nawet jazda po lodzie czy śniegu będzie bezpieczna, ponieważ ich ogumienie jest do tego dostosowane. Jak wobec tego kupować w stolicy opony na zimę, by być usatysfakcjonowanym z nowego nabytku?
opony samochodowe
Wprowadził: CONCAVO WHEELS
Źródło: http://www.flickr.com

Kupno opon

Nie trzeba być kierowcą, aby rozumieć, że posiadanie dobrych opon to podstawa. Nie jeden kierowca pojazdu przy zmianie pogody pierwsze, co robi to wymianę opon z zimowych na letnie lub odwrotnie. Opony dobrane do stanu dróg to pewność samochodu w trakcie jazdy. O wypadek jest łatwo, zwłaszcza, że na drodze jest mnóstwo kierowców, a jedynie niewielki promil zwraca uwagę na swój styl jazdy i jeszcze na innych. Szybka jazda to częste powody wypadków na drodze.
Wprowadził: www.sxc.hu

Opony zimowe Michelin spiszą się podczas każdej niepogody

Podróżując pojazdem chcemy mieć pewność, że zrobiliśmy wszystko, aby ta jazda okazała się bezpieczna. Przez to właśnie tak sporą uwagę przykładamy do opon, które kupujemy, bo pragniemy mieć pewność, że będą one tymi najlepszymi. Przeważnie oferowane są nam opony zimowe Michelin, a to przez to że wielu uważa, że są one odpowiednie na tą porę roku oraz jeżeli będziemy je posiadali, to żadna śnieżyca nie będzie nam straszna. jest tak przez to, że są one wykonane z odpowiedniej mieszanki gumy, która zapewnia świetną przyczepność oraz sprawia, że nawet na lodzie nasze koła nie będą się ślizgały aż tak mocno, jak ma to miejsce w pozostałych przypadkach.
szyba
Wprowadził: Bratislavská župa
Źródło: http://www.flickr.com

Ostatnie obowiązki, które dobrze będzie dla naszego samochodu wykonać w tym okresie

Jeśli jeszcze nie wymieniłeś opon letnich , najwyższa pora to zrobić! Nie chcemy przecież, aby znowu trafione okazało się powiedzenie "Zima zaskoczyła drogowców".
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.