Opony zimowe
przechowalnia opon szczecin
Wprowadził: MartialArtsNomad.com
Źródło: http://www.flickr.com

Jak magazynować opony? Czy lepiej trzymać je w domu czy oddać profesjonalnej firmie?

Gdy zaczyna się zima duża liczba kierowców próbuje jak najlepiej przechować opony zimowe. W takiej dziedzinie bez wątpienia musimy pamiętać o kilku obowiązkowych zasadach, ażeby ogumienie przez te kilka miesięcy nie uległo zniszczeniu.
Pefrumy „With Love" Mohito
Wprowadził: MOHITO
Źródło: MOHITO

Niezbędne ci nowe opony zimowe do samochodu? Kilka rad zapewni ci pomyślne zakupy

Każdy właściciel auta powinien nie tylko dbać o jego regularne przeglądy, zapewniać wyposażenie, jakie spowoduje, iż korzystanie z niego jest łatwiejsze, m.in. skrobaczki do lodu czy odkurzacze pomocne w utrzymaniu porządku na siedzeniach oraz podłodze, lecz również w odpowiedniej chwili wymienić opony letnie na zimowe. Dzięki temu nawet jazda po lodzie lub śniegu będzie bezpieczna, gdyż ich ogumienie jest do tego dostosowane. W jaki sposób w związku z tym kupować w stolicy opony na zimę, by cieszyć się nowym nabytkiem?
Wprowadził: www.sxc.hu

Opony zimowe Michelin spiszą się podczas każdej niepogody

Podróżując samochodem pragniemy mieć pewność, że zrobiliśmy wszystko, żeby ta podróż okazała się bezpieczna. Przez to właśnie tak dużą wagę przywiązujemy do opon, które kupujemy, ponieważ chcemy posiadać gwarancję, że będą one tymi najlepszymi. Często oferowane są nam opony zimowe Michelin, a to dlatego że większość uważa, że są one odpowiednie na tą porę roku i jeśli będziemy je mieli, to największa śnieżyca nie będzie nam straszna. Dzieje się tak przez to, że są one zrobione ze specjalnej mieszanki gumy, która gwarantuje świetną przyczepność oraz spowoduje, że nawet na lodzie nasze koła nie będą się ślizgały aż tak bardzo, jak ma to miejsce w innych sytuacjach.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.