Opony zimowe
Pefrumy „With Love" Mohito
Wprowadził: MOHITO
Źródło: MOHITO

Niezbędne ci nowe opony zimowe do samochodu? Kilka rad zapewni ci pomyślne zakupy

Każdy właściciel samochodu musi nie tylko dbać o jego regularne przeglądy, zapewniać wyposażenie, które sprawia, że korzystanie z niego jest prostsze, np. skrobaczki do lodu czy odkurzacze pożyteczne w utrzymaniu czystości na siedzeniach i podłodze, ale także w odpowiednim momencie zmienić opony letnie na zimowe. Dzięki temu nawet jazda po lodzie czy śniegu będzie bezpieczna, ponieważ ich ogumienie jest do tego dostosowane. Jak wobec tego kupować w stolicy opony na zimę, by być usatysfakcjonowanym z nowego nabytku?
Wprowadził: www.sxc.hu

Opony zimowe Michelin spiszą się podczas każdej niepogody

Podróżując pojazdem chcemy mieć pewność, że zrobiliśmy wszystko, aby ta jazda okazała się bezpieczna. Przez to właśnie tak sporą uwagę przykładamy do opon, które kupujemy, bo pragniemy mieć pewność, że będą one tymi najlepszymi. Przeważnie oferowane są nam opony zimowe Michelin, a to przez to że wielu uważa, że są one odpowiednie na tą porę roku oraz jeżeli będziemy je posiadali, to żadna śnieżyca nie będzie nam straszna. jest tak przez to, że są one wykonane z odpowiedniej mieszanki gumy, która zapewnia świetną przyczepność oraz sprawia, że nawet na lodzie nasze koła nie będą się ślizgały aż tak mocno, jak ma to miejsce w pozostałych przypadkach.
przechowalnia opon szczecin
Wprowadził: MartialArtsNomad.com
Źródło: http://www.flickr.com

Jak magazynować opony? Czy lepiej trzymać je w domu czy oddać profesjonalnej firmie?

Kiedy rozpoczyna się sezon zimowy duża liczba kierowców stara się jak najlepiej przechować opony zimowe. W tej dziedzinie faktycznie musimy pamiętać o kilku niezbędnych zasadach, ażeby ogumienie przez te kilka miesięcy nie uległo uszkodzeniu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.