Pojazdy
samochody ciężarowe
Wprowadził: MV Roberts Garden

Transport z wykorzystaniem aut ciężarowych – najbardziej ekonomiczny sposób na zorganizowanie dostaw

Współcześnie wiele jest branż, w których samochody ciężarowe są zwyczajnie niezbędne. Z pewnością da się to powiedzieć o branży, którą jest transport jako taki. Bez właściwych aut byłby on niewykonalny.
ciężarówka
Wprowadził: Glen Wallace
Źródło: http://www.flickr.com

Jak wygląda obecnie transportowy rynek w naszym kraju, jak zadbać można o bezpieczeństwo przewozów.

Transportowy rynek w naszym kraju w dużej mierze opiera się na samochodach ciężarowych. Obecnie ich liczba wynosi około dwóch milionów aut i cały czas regularnie rośnie. Oczywiście w skład tej liczby będą się zaliczać wszystkie samochody zarejestrowane jako ciężarówki, czyli zarówno niewielkie samochody dostawcze, jak również największe tiry, mogące bez problemów uciągnąć jeszcze naczepę. Pomimo tego że konkurencja jest naprawdę duża na tym rynku, a i działania rządowe sprawiają sporo problemów, to jednak firmy transportowe trzymają się w miarę dobrze.
Kraków

Aukcje bardzo różnych pojazdów - licytacje standardowe przeciwko komorniczemu

Aukcja to dobrze znana od bardzo wielu, wielu lat "procedura", którą kiedyś organizowano w różnych


Aukcje bardzo różnych pojazdów - licytacje standardowe przeciwko komorniczemu

miejscach, w których zbierali się różni ludzie, zazwyczaj z tak zwanych wyższych sfer. W trakcie takiej aukcji - podnosząc stawkę - owi ludzie licytowali jakiś przedmiot - najczęściej antyk albo jakiś na dany czas współczesny wytwór artystyczny - który topóźniej zabierali do swojego domu.
porsche

Co robić jeśli nie chcemy jeździć dalej samochodem powypadkowym? Czy opłaca się kupić takie samochody?

Samochody powypadkowe zazwyczaj budzą ogromne kontrowersje - z jednej strony nie da się zaprzeczyć, iż na rynku jest ich ogromna liczba, a jednocześnie tak naprawdę niedużo osób chciałoby takim samochodem jeździć.
naprawa auta
Wprowadził: jeremyg3030
Źródło: http://www.flickr.com

Jak najlepiej zabezpieczyć silnik pojazdu przed zanieczyszczeniami?

Silnik auta działa na najwyższych obrotach. W powietrzu przez niego zasysanym, pełno jest brudu|. Pyłki, drobinki piasku, sadza i kurz obniżają sprawność pracy silnika. Nie sposób jednak ich unikać. Silniki spalinowe wciągają bardzo duże ilości powietrza, aż do 10-11 m³ na litr paliwa!
rower
Wprowadził: abhijitbossottophotography
Źródło: http://www.flickr.com

Jakimi rzeczami kierować się podczas kupowania auta? Co opłaca się analizować?

Poszukiwanie idealnego samochodu nie jest sprawą prostą. Należy zwrócić uwagę na szereg rzeczy, jakie mają wpływ na to, czy dobrze będzie nam się dany pojazd używało. O czym należy wiedzieć?


Jakimi rzeczami kierować się podczas kupowania auta? Co opłaca się analizować?

Wydaje się, że szukanie samochodu z drugiej ręki jest bardziej zajmujące, gdyż wybór jest ogromny i posprawdzać należy całą masę szczegółów, aby nie nabyć auta w kiepskim stanie.
Naprawa części urządzenia
Wprowadził: teresatrimm
Źródło: http://www.flickr.com

Rzeczy, jakie okażą się niezbędne w każdym zakładzie zajmującym się naprawą samochodów

Nie da się zaprzeczyć, że bez rzeczy, które okażą się przydatne w każdym zakładzie zajmującym się naprawą samochodów miejsce tego typu nie uzyska renomy.
Pracownicy pracują za pomocą wózka widłowego
Wprowadził: Commander, U.S. 7th Fleet
Źródło: http://www.flickr.com

Kurs na wózki widłowe jest ostatnimi czasy bardzo wzięty

Wózki widłowe wymagają dużych zdolności, gdyż są to pojazdy prowadzone przez człowieka i działają one w inny sposób niż np. samochody. Rzecz jasna wózki takiego rodzaju stosowane są w pracach przemysłowych i gospodarczych i aby móc nimi pracować, należy przejść niezbędny kurs przygotowawczy, który kończy się egzaminem i dzięki temu zdobywa się uprawnienia do wykonywania pracy na takim urządzeniu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.