Cena
Naczepa TIR
Wprowadził: Barry Lewis
Źródło: http://www.flickr.com

Małe przedsiębiorstwa nierzadko decydują się na najem ciężarówek, aby minimalizować koszty transportu

W obecnych czasach wieloaspektowa kooperacja między firmami o różnych specjalizacjach jest praktycznie codziennością, bo ułatwia na obniżkę kosztów i rzetelne realizowanie zadań. Z reguły współpraca opiera się na outsourcingu IT lub HR, z kolei w niewielkich korporacjach bardzo często chodzi o usługi transportowe, w który należy bardzo zainwestować, by zdołać wykonywać go indywidualnie, a wynajmowanie sprzętu czy świadczeń przewozowych jest znacznie niższym kosztem.
akumulatory
Wprowadził: Peugeot

Powypadkowe auta w promocyjnych cenach

Własny samochód gwarantuje nam pewnego typu samodzielność. Możemy w dowolnym czasie przemieszczać się między konkretnymi lokalizacjami, a w efekcie znacznie prędzej dostać się do miejsca przeznaczenia.
Auto
Wprowadził: Mark Fuzi
Źródło: http://www.flickr.com

Wynajem wozu we Wrocławiu razem z noclegiem w apartamencie!

Planując urlop we Wrocławiu na pewno wskazane jest zdecydować się na wynajem samochodów, szczególnie jeśli planujesz sporo podróżować. We Wrocławiu odnajdziemy mnogość wypożyczalni automobilowych, car rental Wrocław cieszy się obfitą popularnością. Wrocław to całkiem tłoczne miasto, wskutek tego poruszanie się po nim nie zawsze jest bezproblemowe. Dobrym rozwiązaniem jest więc wynajem wozu, co oddziałuje również na komfort i wygodę. Co więcej wynajęcie wozu zdoła być również sporo bardziej opłacalne, szczególnie jeśli obliczymy, ile pieniędzy wydawalibyśmy na taksówki.
ciężarówka
Wprowadził: Jocelyn Kinghorn
Źródło: http://www.flickr.com


BHP w pracy z niebezpiecznymi maszynami – czemu niezbędna będzie cykliczna kontrola ich stanu?

W wielu zakładach posiadamy do czynienia z rzeczywiście niebezpiecznymi w kontakcie z człowiekiem Urządzeniami. Dużo wielkich urządzeń potrafi wyrządzić nie tylko trwały uszczerbek na zdrowiu.
shell helix ultra
Wprowadził: Normstahl
Źródło: http://prasa.gutpr.pl/OSD_sankt_martin_szene1_tuer.jpg

Akcesoria samochodowe, które należy mieć w własnym warsztacie

Aktualnie znaczna większość osób posiada auta osobowe, dzięki którym może dużo lepiej funkcjonować każdego dnia. Jest to istotne ułatwienie, jakie pozwoliło nam zaoszczędzić wiele czasu nie tylko na przemieszczaniu się, ale także otworzyło przed nami mnóstwo możliwości.
autosocks
Wprowadził: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Nie lubisz zimy i trudnych warunków na drodze

Ostatnie parę lat niesłychanie dobrze udowodniło, iż opony zimowe nie radzą sobie dobrze z intensywnymi opadami śniegu czy oblodzeniem drogi. Ponadto rzeczywistość wyraźnie pokazuje, iż można przypuszczać, iż takie nieprzewidziane warunki atmosferyczne mają szansę się zdarzać rzeczywiście nierzadko.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.