Cena
Naczepa TIR
Wprowadził: Barry Lewis
Źródło: http://www.flickr.com

Małe przedsiębiorstwa nierzadko decydują się na najem ciężarówek, aby minimalizować koszty transportu

W obecnych czasach wieloaspektowa współpraca między firmami o odmiennych specjalizacjach jest praktycznie na porządku dziennym, bo zezwala na obniżkę opłat i rzetelne sprawowanie zadań. Z reguły współdziałanie opiera się na outsourcingu IT albo HR, za to w małych przedsiębiorstwach nadzwyczaj często chodzi o transport, w który potrzeba mocno inwestować, by móc realizować go na własną rękę, a wynajmowanie sprzętu czy świadczeń spedytorskich jest zdecydowanie niższym kosztem.
Auto
Wprowadził: Mark Fuzi
Źródło: http://www.flickr.com

Wynajem wozu we Wrocławiu razem z noclegiem w apartamencie!

Planując urlop we Wrocławiu naturalnie powinno zdecydować się na wynajem samochodów, szczególnie jeśli planujesz mnogość podróżować. We Wrocławiu odkryjemy multum wypożyczalni automobilowych, car rental Wrocław cieszy się znaczną popularnością. Wrocław to całkiem tłoczne miasto, wskutek tego poruszanie się po nim nie zawsze jest bezproblemowe. Dobrym wyjściem jest więc najem samochodu, co wpływa też na komfort i wygodę. Co więcej wynajęcie samochodu zdoła być też sporo bardziej opłacalne, szczególnie jeżeli obliczymy, ile pieniędzy wydawalibyśmy na taksówki.
akumulatory
Wprowadził: Peugeot

Powypadkowe auta w promocyjnych cenach

Własny samochód zapewnia nam pewnego typu niezależność. Możemy w każdej chwili przemieszczać się między konkretnymi lokalizacjami, a finalnie o wiele prędzej trafiać do miejsca przeznaczenia.
autosocks
Wprowadził: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Nie lubisz zimy i trudnych warunków na drodze

Ostatnie parę lat niesłychanie dobrze udowodniło, iż opony zimowe nie radzą sobie dobrze z intensywnymi opadami śniegu czy oblodzeniem drogi. Ponadto rzeczywistość wyraźnie pokazuje, iż można przypuszczać, iż takie nieprzewidziane warunki atmosferyczne mają szansę się zdarzać rzeczywiście nierzadko.
ciężarówka
Wprowadził: Jocelyn Kinghorn
Źródło: http://www.flickr.com

BHP w pracy z niebezpiecznymi maszynami – czemu niezbędna będzie cykliczna kontrola ich stanu?

Jak potrafi to wpłynąć na jakość i wygodę zatrudnienia załogi?


BHP w pracy z niebezpiecznymi maszynami – czemu niezbędna będzie cykliczna kontrola ich stanu?

W wielu zakładach posiadamy do czynienia z rzeczywiście niebezpiecznymi w kontakcie z człowiekiem Urządzeniami. Wiele wielkich maszyn potrafi wyrządzić nie jedynie trwały uszczerbek na zdrowiu.
shell helix ultra
Wprowadził: Normstahl
Źródło: http://prasa.gutpr.pl/OSD_sankt_martin_szene1_tuer.jpg

Akcesoria samochodowe, które należy mieć w własnym warsztacie

Obecnie znaczna większość osób posiada samochody osobowe, dzięki którym potrafi o wiele lepiej żyć każdego dnia. Jest to duże ułatwienie, jakie pozwoliło nam oszczędzić mnóstwo czasu nie tylko na przemieszczaniu się, ale też otworzyło przed nami gro możliwości.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.