Wypadki
pierwsza pomoc
Wprowadził: Medisave UK
Źródło: http://www.flickr.com

Apteczka automobilowa - przymusowe zaopatrzenie w każdym samochodzie

Każdy kierowca, posiadający wóz, winien pamiętać o tym, że apteczka samochodowa to potrzebne, wprost fundamentalne wyposażenie wozu! Z apteczki samochodowej zdołamy skorzystać my sami, jednak nie wozimy jej tylko dla siebie.
motocykl
Wprowadził: Chris
Źródło: http://www.flickr.com

Jak powinien ubierać się motocyklista, który chce czuć się bezpieczny? Sprawdź na ten temat więcej

Liczba osób, które są fanami jednośladów jest na terenie naszego kraju zaskakująco duża. Liczba pasjonatów tych pojazdów jednośladowych cały czas się zwiększa. Dla wielu jest to nie tylko naprawdę komfortowy sposób przemieszczania się, ale także sposób życia. Nie da się ukryć, że jazda jednośladem nie jest zaliczana do bezpiecznych, każdy fan jazdy na jednośladzie powinien więc zatroszczyć się o właściwy strój do jazdy.
Podróże z dzieckiem
Wprowadził: FuturePR
Źródło: FuturePR

Co w sytuacji gdy przytrafi Ci się wypadek samochodowy?

Jesteś Polakiem? Mieszkasz w Wielkiej Brytanii? Ty, lub ktoś Ci bliski uległ tam wypadkowi? Jeżeli odpowiedzi na każde spośród tych pytań brzmi TAK, ten artykuł jest dla Ciebie. W czasach, kiedy tak wielu rodaków decyduje się układać sobie życie, albo tylko na nie zarabiać, za granicą, porady prawne w każdej kwestii z tym związanej są bardzo pożądane. Zwłaszcza jeśli chodzi o otrzymywanie odszkodowań po wypadkach, które zdarzyły się w pracy albo na drodze. Bo jak każdy wie wypadki się zdarzają, i to stosunkowo często.
mieszkanie
Wprowadził: Sivi Steys
Źródło: http://www.flickr.com

Zawód kierowca ciężarówki

Kierowca pojazdu ciężarowego przewozi produkt w określone miejsce, zazwyczaj w wyznaczonym czasie.


Zawód kierowca ciężarówki

Powinien przy tym stosować się do zasad, dzięki jakim nie narazi na niebezpieczeństwo ładunku, siebie ani również innych uczestników drogowego ruchu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.