Awaria
akcesoria
Wprowadził: Mitsubishi

O czym należy wiedzieć, kiedy oddajemy do naprawy swój pojazd? Co jest ważne?

Wiadomym jest, iż wiele osób wolałby zakupAuto od nowości. Jednak rzecz jasna kwestią, która stoi na drodze, jest często cena. Dlatego też zazwyczaj kupujemy już kilku, a czasami i kilkunastoletni samochód, czy motor, przez co niestety trzeba liczyć się z różnymi usterkami, co jakiś czas.
transport ciężarowy
Wprowadził: Blondin Rikard
Źródło: http://www.flickr.com

W przypadku awarii wezwijmy firmę ATS, która odholuje nasze auto do wyselekcjonowanego zakładu mechanicznego

W dzisiejszych czasach po polskich ulicach każdego kolejnego dnia przemieszcza się tysiące samochodów i jest to oczywiste, gdyż auto to wielkie dobro, bez którego nadzwyczaj wielu z nas nie wyobraża sobie dzisiaj egzystencji. W związku z tym, iż ruch na drogach jest tak natężony, także logiczne jest to, że nie brakuje tutaj większych wypadków, jak i małych stłuczek, po których samochód nie jest zdatny do dalszej jazdy. W takiej sytuacji zwykle rozsądzamy się na telefon do bliskiej nam osoby lub pomoc drogową, która zaholuje nasz pojazd do wyselekcjonowanego zakładu mechanicznego w celu reperacji bądź też naszą nieruchomość.
zdjęcie predstawiające kierownicę samochodu marki ford
Wprowadził: Michael Sheehan
Źródło: http://www.flickr.com

Elementy do aut osobowych- badamy ich jakość

Znaczna liczba producentów samochodów osobowych minimalizuje koszty przez przenoszenie całości bądź części produkcji do Chin. Taka tania alternatywa, choć powoduje znaczne obniżenie ceny samochodu, bardzo odbija się również na jego trwałości. Liczne usterki części narażonych na największe obciążenia nie wywołują już zdziwienia właścicieli – awaria skrzyni biegów, wymiana klocków hamulcowych czy amortyzatorów jest aktualnie częstą przypadłością.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.