Urządzenia
ciągnik siodłowy i wozidło

Ciężki sprzęt jest potrzebny do wielu prac

Na wszelkiego rodzaju budowach, wykopaliskach oraz tego rodzaju miejscach mamy szansę wyszukać ciężkie sprzęty, które umożliwiają robotę robotnikom. Powodują, iż mniej się oni namęczą, iż nie muszą nic dźwigać, a jednocześnie wszystko mija znacznie szybciej i sprawniej. Jednak prawda jest taka, iż poza nielicznymi sprzętami, w większości przypadków nie mamy pojęcia, co się przemieszcza na takim placu, nawet kiedy niejednokrotnie bez takich urządzeń praca nie byłaby możliwa.
nowe technologie
Wprowadził: Kitmondo Marketplace
Źródło: http://www.flickr.com

Jak technologia zmienia świat? Ciężko sobie dzisiaj wyobrazić życie na Ziemi bez nowoczesnych sprzętów, jakie ułatwiają egzystencję

Nie będzie przesadą stwierdzenie, iż dzisiejszy świat technologiami stoi. Są wszędzie, nie tylko w bogatych i rozwiniętych państwach. Odnajdziemy te ślady w każdej kulturze, pod każdą szerokością geograficzną. Pewnie rozwój techniki nie dotarł do miejsc, o jakich nie mamy wiedzy, gdzieś w dżungli, gdzie żaden podróżnik jeszcze nie doszedł (chociaż i tego nie można być pewnym). W innych miejscach spotkać możemy te same komórki, komputery, identyczne marki oraz nowinki technologiczne.
silosy lejowe
Wprowadził: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com

Funkcjonalnesuszarnie oraz silosy w rynku rolniczym

Na rolniczym rynku coraz częściej wdrażane są technicznie zaawansowane, mające na celu efektywniejszą pracę i większe ilości przetwarzanego zboża i biomasy. Stosuje się m.in. suszarnie, jak też silosy, coraz częściej napotykane w licznych gospodarstwach oraz firmach. Jednymi z nich są Urządzenia do suszenia na przykład słomy, trocin oraz siana, czyli tak zwane biomasy.
naczepa
Wprowadził: Thomas Geersing
Źródło: http://www.flickr.com

Idealny produkt dla właścicieli zwierząt oraz dla alergików

Jeśli masz swojego psiaka albo kota oraz narzekasz na to, że każdy dzień kończysz na sprzątaniu szczeciny zostawionej przez Twojego czworonoga, prawdopodobnie znaczy to, że potrzebujesz pewnej pomocy.
Olej samochodowy

Olej do wtryskarki - z jego wykorzystaniem wydajność sprzętów będzie wyższa, a koszty użytkowania niższe

Prowadzisz ogromne przedsiębiorstwo i zastanawiasz się, w jaki sposób zabezpieczyć swoje sprzęty? Przeczytaj ten artykuł, a niewątpliwie dowiesz się wielu fascynujących kwestii, jakie usprawnią działanie Twojej firmy! Aktualnie coraz kłopotliwiej jest nabyć sprzęty, które wytrzymają paręnaście lat funkcjonowania.
ciężarówka
Wprowadził: Jocelyn Kinghorn
Źródło: http://www.flickr.com


BHP w pracy z niebezpiecznymi maszynami – czemu niezbędna będzie cykliczna kontrola ich stanu?

W wielu zakładach posiadamy do czynienia z rzeczywiście niebezpiecznymi w kontakcie z człowiekiem Urządzeniami. Dużo wielkich urządzeń potrafi wyrządzić nie tylko trwały uszczerbek na zdrowiu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.