Urządzenia
naczepa
Wprowadził: Thomas Geersing
Źródło: http://www.flickr.com

Idealny produkt dla właścicieli zwierząt oraz dla alergików

Jeśli masz swojego psiaka albo kota oraz narzekasz na to, że każdy dzień kończysz na sprzątaniu szczeciny zostawionej przez Twojego czworonoga, prawdopodobnie znaczy to, że potrzebujesz pewnej pomocy.
silosy lejowe
Wprowadził: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com

Funkcjonalnesuszarnie oraz silosy w rynku rolniczym

Na rolniczym rynku coraz częściej wdrażane są technicznie zaawansowane, mające na celu uproszczenie pracy, znaczne efekty oraz dużo większe ilości przetwarzanego zboża oraz biomasy. Stosuje się m.in. suszarnie, a także silosy, coraz częściej napotykane w wielu gospodarstwach oraz firmach. Jedne z nich to Urządzenia do suszenia m.in. słomy, trocin oraz siana, czyli tak zwane biomasy.
Olej samochodowy

Olej do wtryskarki - z jego wykorzystaniem wydajność sprzętów będzie wyższa, a koszty użytkowania niższe

Prowadzisz ogromne przedsiębiorstwo i zastanawiasz się, w jaki sposób zabezpieczyć swoje sprzęty? Przeczytaj ten artykuł, a niewątpliwie dowiesz się wielu fascynujących kwestii, jakie usprawnią działanie Twojej firmy! Aktualnie coraz kłopotliwiej jest nabyć sprzęty, które wytrzymają paręnaście lat funkcjonowania.
ciągnik siodłowy i wozidło

Ciężki sprzęt jest potrzebny do wielu prac

Na wszelkiego typu budowach, wykopaliskach oraz tego typu miejscach możemy odnaleźć ciężkie sprzęty, które ułatwiają robotę robotnikom. Sprawiają, iż mniej się oni namęczą, iż nie muszą nic podnosić, a jednocześnie wszystko mija dużo prędzej oraz sprawniej. Jednak prawda jest taka, że poza paroma maszynami, w większości sytuacji nie mamy pojęcia, co się przemieszcza na takim placu, nawet jeśli czasem bez takich sprzętów praca nie byłaby możliwa.
ciężarówka
Wprowadził: Jocelyn Kinghorn
Źródło: http://www.flickr.com


BHP w pracy z niebezpiecznymi maszynami – czemu niezbędna będzie cykliczna kontrola ich stanu?

W wielu zakładach posiadamy do czynienia z rzeczywiście niebezpiecznymi w kontakcie z człowiekiem Urządzeniami. Dużo wielkich urządzeń potrafi wyrządzić nie tylko trwały uszczerbek na zdrowiu.
nowe technologie
Wprowadził: Kitmondo Marketplace
Źródło: http://www.flickr.com

Jak technologia zmienia świat? Ciężko sobie dzisiaj wyobrazić życie na Ziemi bez nowoczesnych sprzętów, jakie ułatwiają egzystencję

Nie jest przesadne stwierdzenie, iż obecny świat technologiami stoi. Mamy je wszędzie, nie tylko w bogatszych oraz rozwiniętych państwach. Odnajdziemy takie ślady w każdej kulturze, w każdym miejscu. Pewnie rozwój technologiczny nie zawędrował do miejsc, o jakich nie mamy pojęcia, gdzieś w dżungli, gdzie nikt z podróżników jeszcze nie dotarł (chociaż i tego nie można być pewnym). W innych miejscach spotkać można te same komórki, komputery, identyczne marki jak i nowinki technologiczne.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.