Samochód
auto, tuning,
Źródło: pixabay.com

Zawodowy chip tuning i jego wartości

Chip tuning to nowoczesna technologia, która zezwala na otrzymanie jeszcze lepszych parametrów silnika w samochodzie. Fabrykanci silników wgrywają do nich dobre oprogramowanie, które nie pozwala naszemu samochodowi korzystać z całej mocy. Zmiana tego oprogramowania na inne umożliwia zaś zdobycie większej mocy przy równoległym zachowaniu bezpieczeństwa.
samochód
Wprowadził: Manoj Prasad
Źródło: http://www.flickr.com

Walory chromowanych elementów do samochodu!

Wiele ludzi posiada samochody używane, które wraz z mijającymi latami znacznie tracą na swoim wyglądzie. Jak zapobiegać porysowaniu karoserii, skazom i powstawaniu oraz rozprzestrzenianiu się ognisk korozji?
samochody na parkingu
Wprowadził: UnknownNet Photography
Źródło: http://www.flickr.com

Doskonałe uposażenie sklepu motoryzacji, pozwalające uposażyć auta stare.

Doskonałe uposażenie sklepu motoryzacji, pozwalające wyposażyć pojazdy starszej daty to wciąż te sklepy do jakich kieruje się dużo klientów. A mimo że mogłoby wydawać się, iż teraz wszyscy przede wszystkim inwestują w nowe samochody to te starsze także są w takim samym stopniu ochoczo nabywane. Nie brakuje miłośników dla jakich przede wszystkim liczy się to, aby auto posiadało oryginalną przeszłość.
samochód
Wprowadził: GpsGuardian
Źródło: GpsGuardian

W pełni legalne metody na pozbycie się starego pojazdu, którego nie opłaca się już dalej naprawiać.

Jeśli samochód bez większych problemów jeździ, nie dokłada się dużo do niego, to z reguły właściciel zechce taki pojazd zatrzymać w miarę możliwości długo. Jednak również w przypadku motoryzacji czas jest nieubłagany, auta z wiekiem będą mieć coraz więcej usterek, które w pewnych sytuacjach nie bardzo będzie się opłacało naprawiać. Wtedy tak naprawdę będą dwie opcje, bo trzecia, wybierana przez pewną grupę mało rozsądnych właścicieli nie jest legalna, a oprócz tego i tak sprawy nie rozwiąże. Takie leciwe autko można albo spróbować sprzedać, jeśli tylko znajdzie się chętnego, który skusi się na coś takiego, albo oddać na auto złom Kraków.
fotografijka - samochody
Wprowadził: Joanna Apanasewicz
Źródło: http://www.flickr.com

Jak wybrać należytego mechanika samochodowego?

Czterokołowiec, jak każda machina, czasami psuje się. Wredność rzeczy martwych - z reguły w najmniej odpowiednim momencie.


Jak wybrać należytego mechanika samochodowego?

Są reperacje, które bez kłopotu można przeprowadzić samemu: od najmniej trudnych (wymiana żarówek albo koła) po te w wyższym stopniu uciążliwe (wymiana podsufitki czy regulacja zapłonu) - już jednakże na tym etapie wielu z nas bezradnie rozkłada dłonie.
murowanie
Wprowadził: Bruk-Bet®
Źródło: Bruk-Bet®

Planujesz wypożyczyć samochód? Sprawdź, co mieć na uwadze

Jeśli nasz samochód zostawiliśmy w warsztacie bądź w sprawach związanych z pracą udaliśmy się do innego miasta, może być nam konieczne Auto. Cztery kółka szybciej pozwolą nam dotrzeć do celu, niż mielibyśmy wykorzystywać do tego komunikację miejską.
wypożyczalnia samochodów
Wprowadził: Tracie Hall
Źródło: http://www.flickr.com

Wypożyczenie auta – ciekawy pomysł na mobilne wakacje

W Polsce wypożyczanie aut cały czas są jeszcze mało popularne. A szkoda. Przecież w niektórych sytuacjach wypożyczenie auta to świetne rozwiązanie. Na przykład kiedy wyjeżdżamy na wakacje zagranicę. Wówczas często szybciej oraz wygodniej jest dla nas dotrzeć na miejsce samolotem. Ale za to zwiedzanie idzie znacznie szybciej, gdy możemy przemieścić się za pomocą auta. Wówczas nie będziemy zależni od publicznej komunikacji, nie musimy dostosować do niej swoich planów.
samochód
Wprowadził: iStock
Źródło: iStock

Znaczenie regularnych wizyt na przeglądy na sprawność auta, w jaki sposób szukać porządnego mechanika

Każdy bez wyjątku z samochodów, czy jest to nowiuteńki pojazd wprost z salonu, czy dwudziestoletni, wysłużony egzemplarz, potrzebował będzie co pewien okres czasu wizyty u mechanika. Jeżeli nawet nic nie będzie się psuć, to co najmniej raz w roku powinno się wymienić filtr powietrza albo olej. I co jakiś czas warto również sprawdzić u dobrego mechanika ogólny stan pojazdu, sprawdzić czy nie ma wycieków albo luzów, które za jakiś czas mogłyby stać się powodem czegoś poważniejszego.
części samochodowe
Wprowadził: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Najbardziej optymalne części do aut

Posiadanie wytrzymałego , jak również szybkiego samochodu jest bardzo istotne dla każdego właściciela auta. Wszystkim zależy na tym, aby jego samochód cechował się profesjonalną motoryką, szybkością oraz płynnością ruchu, a ponadto wyglądał pięknie , a także estetycznie. Ponadto dla przedsiębiorców i innych ludzi pełniących nieocenione stanowiska, zadbany oraz znakomicie działający samochód to nieodzowna wizytówka, która może zdecydować o wizerunku, a co za tym idzie – na szansach na poszczególny kontrakt. Dlatego też również na pewno należy używać znakomitych paliw, właściwych olejów , jak również wykonywać od czasu do czasu przegląd aby mieć gwarancję, że auto będzie działał doskonale poprzez długie lata. W momencie gdy dany właściciel auta mieszka w Warszawie bądź okolicy, szkoda nie skorzystać z okazji które daje największe miasto w Polsce.
samochodzie

Aukcje samochodów powypadkowych, które odnajdziesz w sieci internetowej - oferty nie tylko pochodzących z polski aut!

Szukałeś w jakimś momencie w sieci części do samochodów lub samych samochodów, tylko w bardziej korzystnej cenie? Jeżeli tak było no to z cała pewnością przy pewnym poszukiwaniu natknąłeś się na tak przezywane "licytacje aut", które to maja możliwość być zarówno nowe, jak również uszkodzone.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.