Samochód
Audi RS7
Wprowadził: Wheels ON
Źródło: http://www.flickr.com

Wyposażenie do aut

Niejeden, w tej branży, jak to się mawia „zjadł zęby”. Należy stwierdzić, że owszem motoryzacja jest ciekawą dziedziną, ale na pewno jest bardzo trudna. Stale coś się dzieje, na rynku pojawiają się nowe modele różnych pojazdów. Niemal, w każdym miesiącu, na całym świecie są organizowane ważne targi motoryzacyjne. Nie da się być wszędzie i wszystko wiedzieć, ale ludzie próbują. Choć należy stwierdzić, że ludzie zaczynają po prostu specjalizować się w jakiejś konkretnej dziedzinie. Niektóre osoby znają się na silnikach, a inne znają się na dodatkach. Kiedyś wszystko było mniej skomplikowane, a dziś jest tak: wiele różnego typu samochodów i motorów, że czasem naprawdę trudno się w tym wszystkim połapać. Najlepsze jednak jest to, że fanów motoryzacji ciągle przybywa. Ludzie lubią zapach benzyny i chcą wiedzieć, co dzieje się w motoryzacyjnym świecie. Zwłaszcza w naszym kraju gdzie, wszyscy znają wszystkie choroby i potrafią się z nich uleczyć, każdy wie o, co chodzi w piłce nożnej i każdy wie, że dawniej szczytem technicznej myśli był fenomenalny i nie do zastąpienia (jak twierdzono w tamtych czasach) fiat 126p.
silnik
Wprowadził: Chris F
Źródło: http://www.flickr.com

Jakim sposobem należycie zadbać o stan naszego silnika? Czy regularnie robisz przeglądy auta?

Duża część z nas doskonale wie, że samochód jest urządzeniem, które jest przez nas używane niemalże codziennie. Dzięki niemu możemy bez znaczących trudności przemieszczać się z miejsca na miejsce, co na pewno stanowi dla nas gigantyczne udogodnienie. Również liczba pojazdów w naszym kraju na przestrzeni ostatnich lat zauważalnie się zwiększyła, co na pewno jasno świadczy o przyroście poziomu naszej mobilności. Należy tymczasem potwierdzić, że samochód jest sprzętem, jaki na efekt eksploatacji podlega postępującemu przebiegowi zużycia.
silnik samochodu
Wprowadził: Jorge de la Llama
Źródło: http://www.flickr.com

Nabycie jakościowych klocków hamulcowych przez Sieć

W sklepach internetowych możemy bez problemu zakupić klocki hamulcowe różnorodnych marek. Naturalnie należałoby wybierać dobre i jakościowe klocki hamulcowe, które będą w stu procentach funkcjonujące, w końcu sprawują one nadzwyczaj istotną rolę w wozach. Dlatego korzystajmy z ofert renomowanych sklepów, jakie posiadają tylko oryginalne i markowe produkty.
warsztat
Wprowadził: uniquelycat (Cathy) Smith
Źródło: http://www.flickr.com

Komfort jazdy to także dobre zawieszenie, wytrzymałe na wstrząsy. Czy jest to obecnie zagwarantowane?

Standardowe układy zawieszeń są już poznane, więc coraz trudniej wymyślić coś faktycznie przełomowego tym obszarze. Lecz w ostatnim czasie ujawniła się koncepcja, jaka może to zmienić, bo stwierdzono, że być może korzystnie niektóre funkcje powierzyć układom pneumatycznym. Czy to faktycznie działa?
Silnik
Wprowadził: Dick Thomas Johnson
Źródło: http://www.flickr.com

Po co komu chip tuning, czyli parę rzeczy o rasowaniu sterownika silnika w samochodach.

Nie każdy chce mieć auto ze standardowym uposażeniem. Wiele osób chce samochód, który nie oryginalne i jedyne w swoim rodzaju. Aby auto prezentował się oryginalnie trzeba je odpowiednio przeobrazić, najlepiej powinno być oddanie auta fachowcom. Kim jednak są owi specjaliści?
tuning aut
Wprowadził: Phuket@photographer.net
Źródło: http://www.flickr.com

Dla wielu kierowców alternatywa dopieszczenia pewnych detalów jego pojazdu jest niezmiernie obowiązująca

Współcześnie znaczna większość z nas posiada auta osobowe, dzięki którym co dzień jest w stanie zdecydowanie sprawniej żyć. Jest to wielkie udogodnienie, które wpłynęło na funkcjonowanie ludzi i otworzyło przed nimi gro okazji. Nie zadziwia zatem fakt, że dla każdego kierowcy stan jego auta ma bardzo duże znaczenie, a opcja doszlifowania poniektórych elementów jest niesłychanie pociągająca.
wypożyczalnia samochodów
Wprowadził: Tracie Hall
Źródło: http://www.flickr.com

Wypożyczenie auta – ciekawy pomysł na mobilne wakacje

W Polsce wypożyczanie aut cały czas są jeszcze mało popularne. A szkoda. Przecież w niektórych sytuacjach wypożyczenie auta to idealne rozwiązanie. Przykładowo kiedy wyjeżdżamy na wakacje zagranicę. Wówczas często szybciej i wygodniej jest dla nas dotrzeć na miejsce samolotem. Ale za to zwiedzanie idzie znacznie szybciej, gdy można przemieszczać się za pomocą samochodu. Wówczas nie będziemy zależni od komunikacji publicznej, nie trzeba dostosowywać do niej swoich planów.
samochodzie

Aukcje samochodów powypadkowych, które odnajdziesz w sieci internetowej - oferty nie tylko pochodzących z polski aut!

Poszukiwałeś kiedyś w sieci części do samochodów lub samych samochodów, lecz w bardziej przystępnej cenie? Jeżeli tak no to z cała pewnością przy pewnym poszukiwaniu natknąłeś się na tak przezywane "licytacje aut", które maja możliwość być zarówno nowe, jak również uszkodzone.
tuning
Wprowadził: Automobile Italia
Źródło: http://www.flickr.com

Jak podrasować wygląd swego auta?

Masa osób, jakie poszukują swojego idealnego auta, doskonale zdają sobie sprawę z tego, że przy niedużych możliwościach finansowych, trudno jest znaleźć auto, które spełniałoby nasze wymagania. Wiele osób nie dysponuje nazbyt dużymi środkami na nabycie samochodu, dlatego zmuszeni jesteśmy do wybierania ze stosunkowo starych samochodów, które nie wyglądają nazbyt interesująco. Są jednakże sposoby, aby poradzić sobie z tego typu problemem. Jakie?

Wymiana filtrów jako jeden ze sposobów poprawienia funkcjonowania pojazdów marki Ford

Ford Mondeo to model samochodu, jaki przez naszych specjalistów został zbadany już stuprocentowo w ciągu wieloletniej pracy. Jeśli sprawdzamy filtr paliwa Ford Mondeo jako auto jest niesamowicie odporny na jakiekolwiek bodźce zewnętrzne. Znakomite przygotowanie maszyny do jazdy nie zwalnia w żadnym wypadku jej właściciela od obowiązku nieprzerwanego sprawdzania kolejnych jej elementów. Nieinwazyjne i niedrogie wymiany filtrów odbywają się u nas niesamowicie często, a korzystający z naszych usług doceniają nasze profesjonalne podejście.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.