Samochód
Samochód
Wprowadził: Yahya S.
Źródło: http://www.flickr.com

Jak wykupić ubezpieczenie na ciężarówkę?

Każdy samochód musi mieć opłacone ubezpieczenie OC. Jednak należy dostrzec, że ceny proponowane przez konkretne firmy ubezpieczeniowe są w stanie się wymownie różnić. Dlatego też warto będzie poświęcić nieco czasu na wyselekcjonowanie najbardziej ciekawej firmy – tak aby dało się dużo oszczędzić na wydatkach na ubezpieczenie.
transport ciężarowy
Wprowadził: Blondin Rikard
Źródło: http://www.flickr.com

W przypadku awarii wezwijmy firmę ATS, która odholuje nasze auto do wyselekcjonowanego zakładu mechanicznego

Dziś po naszych przecznicach każdego dnia przemieszcza się tysiące pojazdów i jest to oczywiste, gdyż samochód to duże dobro, bez jakiego większość z nas nie wyobraża sobie dzisiaj życia. W związku z tym, iż ruch na drogach jest tak intensywny, całkiem logiczne jest to, że nie brak tutaj większych kolizji, jak i mniejszych stłuczek, po jakich samochód nie jest zdolny do jazdy. W takiej sytuacji najczęściej rozsądzamy się na telefon do bliskiej nam jednostki bądź pomoc drogową, która zaholuje nasz pojazd do wybranego zakładu mechanicznego gwoli reperacji lub też naszą nieruchomość.
Sporty ekstremalne- motor
Wprowadził: Robert Tadlock
Źródło: http://www.flickr.com

Mechanik jako porządny profesjonalista

Obecnie wiele osób nabywa auta używane z zagranicy, które potrzebują ciągłych remontów.


Mechanik jako porządny profesjonalista

Swój samochód jest to wielka wygoda i oszczędność czasu, jednak ktokolwiek, kto nabywa samochód używany powinien mieć świadomość, że w niedługim okresie trzeba odstawić auto do mechanika.
części samochodowe
Wprowadził: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Części na zamianę, jakie okażą się niezbędne w każdym bez wyjątku samochodzie.

Te elementy zamienne, które okażą się niezbędne w każdym aucie każdy kierowca po prostu musi mieć, by w razie jakiejś naprawy mieć okazję wyjątkowo prędko sobie poradzić. Z tego powodu również, warto co jakiś czas odwiedzać sklep motoryzacyjny, tym bardziej kiedy będzie mieć się już samochód starszej daty.
fotografijka - samochody
Wprowadził: Joanna Apanasewicz
Źródło: http://www.flickr.com

Jak wybrać należytego mechanika samochodowego?

samochód, jak każda machina, czasami się psuje. Wredność rzeczy martwych - z reguły w najmniej odpowiedniej chwili.


Jak wybrać należytego mechanika samochodowego?

Są reperacje, które bez problemu można przeprowadzić samodzielnie: od najmniej karkołomnych (wymiana żarówki czy koła) po te bardziej problematyczne (wymiana podsufitki bądź ustawienie zapłonu) - już jednak na tym etapie większość z nas bezradnie rozkłada ręce.
samochody dostawcze
Wprowadził: mezuni

Gdzie trzeba nabyć samochód z drugiej ręki?

Osoba, która pragnie kupić auto bardzo często staje przed kłopotem czy zakupić auto używane, czy może nieużywane? Przed wybraniem trzeba się zastanowić, ponieważ zakup auta wiąże się z dużymi kosztami. Jeśli zdecydujemy się na samochód z drugiej ręki to warto wiedzieć gdzie je kupimy.
prezenty
Wprowadził: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Prezenty fantastyczne dla chłopaka!

Mężczyźni też lubią otrzymywać prezenty, tylko nie przyznają się do tego.
Trafiony prezent dla mężczyzny to nie lada wyzwanie. Na szczęście w naszym sklepie online znajdziesz starannie wyselekcjonowane, najlepsze pomysły na upominek dla mężczyzny. Nasz sklep online to kopalnia prezentów - męskich, odważnych oraz przydatnych. W tym miesiącu w szczególności poleca się: produkty firmy Natec oraz Navroad.
sprzedaż samochodów ciężarowych
Wprowadził: MV Roberts Garden

W wypadku, gdy chce się kupić pojazd ciężarowy, trzeba odwiedzać odpowiednich sprzedawców oraz wertować ogłoszenia

Pojazdy ciężarowe stanowią znaczny odsetek aut jeżdżących po polskich ulicach. Bywają one wykorzystywane głównie do przewozu znaczniejszych artykułów lub pomocniczo w pracach budowlanych. Flota samochodów ciężarowych nierzadko stanowi fundament interesu. W takim wypadku trzeba dbać o zakup wartościowych aut.
kasacja pojazdów tarnów, nowiny, nowy sącz
Wprowadził: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Jak odpowiednio zezłomować auto?

Jeżeli po Polsce porusza się aż tak dużo samochodów, nie powinny za bardzo dziwić nieustanne newsy dot. stłuczek oraz wypadków samochodowych. Naturalnie ta liczba powinna ulec zmniejszeniu, ale generalnie trudno uważać, że tak czy siak czymś możliwym jest znaczne pomniejszenie liczby niebezpiecznych zdarzeń.
Silnik
Wprowadził: Dick Thomas Johnson
Źródło: http://www.flickr.com

Po co komu chip tuning, czyli parę rzeczy o rasowaniu sterownika silnika w samochodach.

Nie wszyscy chcą mieć auto ze standardowym wyposażeniem. Wiele osób pragnie samochód, który nie wyjątkowe oraz niepowtarzalne. By auto wyglądał wyjątkowo należy je odpowiednio przeobrazić, najlepiej powinno być zaprowadzenie auta fachowcom. Kim jednakże są owi specjaliści?
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.