Samochód
transport ciężarowy
Wprowadził: Blondin Rikard
Źródło: http://www.flickr.com

W przypadku awarii wezwijmy firmę ATS, która odholuje nasze auto do wyselekcjonowanego zakładu mechanicznego

Dziś po naszych przecznicach każdego dnia przemieszcza się tysiące pojazdów i jest to zrozumiałe, bo przecież bryka to potężne dobro, bez którego nadzwyczaj wielu z nas nie wyobraża sobie dzisiaj życia. W związku z tym, iż ruch na przecznicach jest tak silny, całkiem logiczne jest to, że nie brak tutaj większych wypadków, jak i małych stłuczek, po których pojazd nie jest zdolny do jazdy. W takiej sytuacji zazwyczaj decydujemy się na telefon do bliskiej nam osoby lub pomoc drogową, która zaholuje nasze auto do wyselekcjonowanego zakładu mechanicznego gwoli reperacji bądź też naszą posesję.
przejażdzka Subaru Impreza
Wprowadził: Nic Redhead
Źródło: http://www.flickr.com

Jazda Subaru jest oferowana wszystkim

Każdy wóz prowadzi się inaczej

Jazda Subaru jest oferowana wszystkim

Niektórzy kochają prędkie pojazdy o sportowym zacięciu, kolejni wolą terenowe, a jeszcze kolejni takie całkiem małe. W dodatku każdy kierowca naprawdę wydaje sobie sprawę z tego, że każdym samochodem podróżuje się odmiennie, dlatego przed zakupem innego modelu tak ważne okazuje się być to, żeby móc się nim przejechać oraz zobaczyć, czy wszystko nam w nim będzie pasowało.
warsztat
Wprowadził: uniquelycat (Cathy) Smith
Źródło: http://www.flickr.com

Komfort jazdy to także dobre zawieszenie, wytrzymałe na wstrząsy. Czy jest to obecnie zagwarantowane?

Standardowe układy zawieszeń są znane, tak więc coraz trudniej obmyślić coś faktycznie przełomowego tym obszarze. Lecz w ostatnim czasie ujawniła się koncepcja, która jest w stanie to zmienić, gdyż stwierdzono, że być może warto niektóre z funkcji powierzyć układom pneumatycznym. Czy to faktycznie działa?
prezenty
Wprowadził: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Prezenty fantastyczne dla chłopaka!

Mężczyźni też lubią otrzymywać prezenty, tylko nie chcą się do tego przyznać.
Trafiony upominek dla mężczyzny to nie lada wyzwanie. Na szczęście w naszym sklepie internetowym znajdziesz starannie wyszukane, najlepsze pomysły na upominek dla chłopaka. Nasz sklep internetowy to istna kopalnia prezentów - męskich, odważnych oraz przydatnych. W tym miesiącu szczególnie poleca się: produkty firmy Natec oraz Navroad.
firma transportowa z Wroclawia
Wprowadził: Sunset Removals
Źródło: http://www.flickr.com

Wybierz odpowiednią firmę transportową, która bezpiecznie i szybko przewiezie ładunek

Jeśli mamy swoją firmę albo zmierzamy się przeprowadzać do innego miasta albo kraju możliwe, że trzeba będzie kiedyś skorzystać z usług transportowych. Na rynku istnieje mnóstwo firm, które świadczą tego typu usługi, ważne jest, by wybrać takie, które w bezpieczny sposób jak również szybko przetransportują dany ładunek.
Samochód
Wprowadził: Yahya S.
Źródło: http://www.flickr.com

Jak wykupić ubezpieczenie na ciężarówkę?

Każdy pojazd ma w obowiązku mieć aktualne ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej. Lecz należy zauważyć, iż ceny proponowane przez konkretne firmy mogą się wymownie różnicować. Toteż warto będzie przekazać trochę czasu na wyłonienie najbardziej atrakcyjnej firmy – tak aby móc sporo zaoszczędzić na wydatkach na ubezpieczenie.
opony
Wprowadził: Automobile Italia
Źródło: http://www.flickr.com

Kupowanie odpowiednich opon - jak to wykonywać

Aby odpowiednio zadbać o opony musimy zastępować je we właściwym czasie. Opony letnie w zbyt niskiej temperaturze nie realizują swoich zadań, a jazda na oponach letnich zimą jest niebezpieczna. Wielu kierowców nakłada opony zimowe jedynie na dwa napędowe koła auta. Nie jest to jednak bezpieczne dla zachowania bezpieczeństwa w czasie jazdy.
Stosowne opony w aucie są tak samo ważne jak każda pozostała jego część. (Najlepsze opony letnie) Od ich formy zależy bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów. Opony Michelin tworzą składnik, który eksploatuje się nie wyłącznie w czasie jazdy. Z upływem czasu, jej komponenty starzeją się, a osiągi ulegają sukcesywnej degradacji. Większa część wytwórców zaleca właścicielom testowanie opon raz w roku po pięciu latach eksploatacji, oraz ich wymianę po upływie 10 lat od daty wyprodukowania. Tok starzenia opon jest zależny od warunków atmosferycznych, obciążenia, stylu jazdy, a również od ciśnienia powietrza, również jakości konserwacji. Właściwie dobrane opony Michelin dostarczają zadowolenie z jazdy i wrażenie bezpieczeństwa, wygodę, stabilność, płynność jazdy i przyleganie na każdej powierzchni.
mechanik samochodowy

Chyba każdy facet uwielbia samochody - czy Ty także kwalifikujesz się do tej grupy?

Niemalże każdy mężczyzna przynajmniej trochę interesuje się motoryzacją. O ile dziewczyny często interesują się tylko tym, jaki konkretnie kolor ma pojazd i czy wygląda fajnie, o tyle niemal wszyscy chłopcy kochają motoryzację. Jeśli Ty również należysz do takich ludzi, wówczas zdecydowanie zastanawiasz się teraz, skąd dobrze wziąć najnowsze wiadomości na temat swoich zainteresowań.
Przede wszystkim warte polecenia są bez wątpienia blogi motoryzacyjne. Jeszcze parę lat temu nie było ich wcale, a obecnie część z nich jest bardzo opiniotwórcza.
kasacja pojazdów tarnów, nowiny, nowy sącz
Wprowadził: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Jak odpowiednio zezłomować auto?

Skoro po polskich drogach porusza się tak dużo samochodów, nie powinny zbytnio dziwić nieustanne newsy dotyczące stłuczek i wypadków z udziałem kierowców. Oczywiście ta liczba powinna ulec pomniejszeniu, ale w zasadzie ciężko sądzić, że tak czy siak czymś realnym jest gwałtowne pomniejszenie liczby niebezpiecznych zdarzeń.

Wymiana filtrów jako jeden ze sposobów poprawienia funkcjonowania pojazdów marki Ford

Ford Mondeo to rodzaj samochodu, który przez naszych ekspertów został przetestowany już stuprocentowo podczas wieloletniej pracy. Gdy sprawdzamy filtr paliwa Ford Mondeo jako samochód jest niezwykle odporny na jakiekolwiek bodźce zewnętrzne. Doskonałe przygotowanie maszyny do jazdy nie zwalnia jednak jej właściciela od obowiązku systematycznego sprawdzania kolejnych jej elementów. Nieinwazyjne i niedrogie wymiany filtrów odbywają się u nas niezwykle często, natomiast korzystający z naszych usług doceniają nasz profesjonalizm.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.