Samochód
Audi RS7
Wprowadził: Wheels ON
Źródło: http://www.flickr.com

Wyposażenie do aut

Niejeden, w tej dziedzinie, jak to się mawia „zjadł zęby”. Trzeba stwierdzić, że owszem motoryzacja jest interesującą branżą, ale na sto procent jest niezmiernie skomplikowana. Stale coś się dzieje, na rynku pokazują się nowe modele różnych pojazdów. Niemal, w każdym miesiącu, na całym świecie są przygotowywane ważne targi motoryzacyjne. Nie da się być wszędzie i wszystko wiedzieć, ale ludzie próbują. Chociaż należy stwierdzić, że ludzie zaczynają po prostu specjalizować się w jakiejś konkretnej dziedzinie. Niektóre osoby wiedzą bardzo wiele o silnikach, a inne znają się na dodatkach. Kiedyś wszystko było prostsze, a dziś jest tak: ogrom różnego rodzaju samochodów i motocykli, że czasem naprawdę trudno się w tym wszystkim połapać. Najważniejsze jednak jest to, że fanów motoryzacji stale przybywa. Ludzie lubią zapach benzyny i chcą wiedzieć, co w motoryzacyjnej trawie piszczy. Zwłaszcza u nas w kraju gdzie, wszyscy znają wszystkie choroby i potrafią się z nich uleczyć, każdy wie o, co chodzi w piłce nożnej i każdy wie, że dawniej szczytem technicznej myśli był wspaniały i nie do zastąpienia (jak uważano w tamtych czasach) fiat 126p.
murowanie
Wprowadził: Bruk-Bet®
Źródło: Bruk-Bet®

Planujesz wypożyczyć samochód? Sprawdź, co mieć na uwadze

Jeżeli nasz samochód musiał zostać w warsztacie albo w sprawach dotyczących pracy wybraliśmy się do innego miasta, może być nam niezbędne Auto. Cztery kółka szybciej umożliwią nam dotrzeć do celu, niż mielibyśmy korzystać z komunikacji miejskiej.
tuning aut
Wprowadził: Phuket@photographer.net
Źródło: http://www.flickr.com

Dla wielu kierowców alternatywa dopieszczenia pewnych detalów jego pojazdu jest niezmiernie obowiązująca

W dzisiejszych czasach znaczna większość z nas posiada auta osobowe, dzięki którym na co dzień jest w stanie zdecydowanie wygodniej żyć. Jest to duże udogodnienie, jakie wpłynęło na funkcjonowanie ludzi i otworzyło przed nimi gro szans. Nie zdumiewa wobec tego fakt, że dla każdego kierowcy stan jego pojazdu ma nadzwyczaj duże znaczenie, a opcja doszlifowania niektórych modułów jest niesłychanie pociągająca.
Samochód
Wprowadził: Yahya S.
Źródło: http://www.flickr.com

Jak wykupić ubezpieczenie na ciężarówkę?

Każdy samochód powinien mieć wykupione ubezpieczenie OC. Jednak należy zauważyć, iż ceny proponowane przez konkretne firmy ubezpieczeniowe mogą się znamiennie różnić. Dlatego też warto będzie poświęcić nieco czasu na wyselekcjonowanie najbardziej ciekawej firmy – w ten sposób aby dało się sporo oszczędzić na kosztach ubezpieczenia.
garaż
Wprowadził: =Nahemoth= (absent for a while)
Źródło: http://www.flickr.com

Czemu warto skusić się na wybudowanie przestronnego garażu?

Bez wątpienia każdy zgodzi się z tezą, że aktualnie większość ludzi ma w posiadaniu minimum jeden pojazd osobowy. Poruszanie się własnym autem stało się jak najbardziej powszechne, stając się gwarantem wygody. Oczywiście posiadanie samochodu jest związane z koniecznością trzymania go w odpowiednich warunkach – nierzadko idealnym rozwiązaniem jest wzniesienie garażu.
pierwsza pomoc
Wprowadził: Medisave UK
Źródło: http://www.flickr.com

Apteczka automobilowa - przymusowe zaopatrzenie w każdym samochodzie

Wszelki kierowca, posiadający samochód, winien pomnieć o tym, iż apteczka samochodowa to potrzebne, wprost podstawowe zaopatrzenie wozu! Z apteczki samochodowej możemy skorzystać my sami, niemniej nie transportujemy jej jedynie dla siebie.
przejażdzka Subaru Impreza
Wprowadził: Nic Redhead
Źródło: http://www.flickr.com

Jazda Subaru jest oferowana wszystkim

Każdy samochód prowadzi się inaczej

Jazda Subaru jest oferowana wszystkim

Jedni lubią szybkie wozy o sportowym profilu, inni lubią terenowe, a jeszcze inni takie całkiem małe. W dodatku każdy kierowca dobrze zdaje sobie sprawę z tego, że każdym pojazdem podróżuje się odmiennie, przez to przed sprawunkiem następnego modelu tak istotne okazuje się być to, by móc się nim przejechać oraz zobaczyć, czy wszystko nam w nim będzie odpowiadało.
Czy tablet może już zastąpić laptopa?
Wprowadził: Philips PicoPix
Źródło: Philips PicoPix

Błyskawiczna przeprowadzka z dobrą firmą

Dowolna przeprowadzka jest stresująca. Trzeba pamiętać o wielu kwestiach jednocześnie. Często odbywa się ona w niesamowitym pośpiechu, przez co zostawiamy rozmaite rzeczy. Tak wszakże nie musi się dziać.
samochód
Wprowadził: GpsGuardian
Źródło: GpsGuardian

W pełni legalne metody na pozbycie się starego pojazdu, którego nie opłaca się już dalej naprawiać.

Jeśli samochód jeździ bez większych problemów, nie dokłada się dużo do niego, to przeważnie właściciel będzie chciał zatrzymać taki pojazd w miarę możliwości długo. Jednak również przy samochodach czas szybko biegnie, auta z wiekiem będą mieć coraz większą ilość awarii, które w pewnych sytuacjach nie bardzo opłaca się reperować. Wówczas tak naprawdę będą dwie opcje, bo trzecia, wybierana przez pewną grupę nierozsądnych właścicieli jest nielegalna, a oprócz tego i tak sprawy nie rozwiąże. Takie starsze auto można albo sprzedać, jeśli tylko uda się znaleźć chętnego, który się na coś takiego skusi, albo przekazać na auto złom Kraków.
Silnik
Wprowadził: Dick Thomas Johnson
Źródło: http://www.flickr.com

Po co komu chip tuning, czyli parę rzeczy o rasowaniu sterownika silnika w samochodach.

Nie wszyscy chcą posiadać auto ze zwykłym wyposażeniem. Wiele osób pragnie samochód, który nie wyjątkowe oraz jedyne w swoim rodzaju. By samochód prezentował się wyjątkowo trzeba je odpowiednio przeobrazić, najlepiej będzie oddanie auta specjalistom. Kim jednakże są owi fachowcy?
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.