O czym wiedzieć wybierając części do auta? Co jest najistotniejsze? Jak je dobierać?

Co jakiś czas powinniśmy zamienić części w naszym samochodzie. Nie istnieje tu inna możliwość, bo auto jak pozostałe przedmioty ulega awariom. Jak jednak kupować części?


Zamienne części do większości aut można podzielić na trzy typy - wybieramy je w zakresie jakościowym.


poduszki powietrzne


Jedna z grup części (www.sklep.techkar.pl/produkty-techkar/wyposazenie-myjni-techkar/ramiona-obrotowe-techkar,2,3565) jest z ASO, następna to zamienniki popularnych producentów, a ostatnia grupa podzespoły regenerowane. Tego typu podział określa dyrektywa z 2010, która gwarantuje swobodną konkurencję na rynku części zamiennych do aut.


Taka dyrektywa umożliwia kierowcy zdecydować, jakiego typu części (strona www) będzie używał przy naprawie. Może podjąć decyzję czy części samochodowe do Fiat będą nowe a może po regeneracji. Nawet jak auto jest na gwarancji wtedy właściciel jest w stanie zażyczyć sobie, żeby zastosować zamienniki o standardzie dosyć zbliżonej jakości, lecz nie oryginalnych i zachować gwarancje na pojazd - części samochodowe do fiat. Dzięki temu nie musimy tracić pieniędzy na bardziej drogie części. Oczywiście jeżeli posiadamy fiata to czasem trzeba wybrać się do serwisu, gdyż serwis fiata jest miejscem, gdzie profesjonalnie sprawdzą nasz samochód. Jeżeli jednak wiemy, co jest nie tak i wiemy jakiego typu część dobrać, to najlepszym rozwiązaniem są elementy regenerowane.


Więcej treści

Jungheinrich - bez wątpienia jeden z czołowych producentów wózków widłowych, jacy działają na obecnym rynku

Pefrumy „With Love" Mohito
Wprowadził: MOHITO
Źródło: MOHITO
Wpisały się w „pejzaż” wielkich fabryk, magazynów, hal przemysłowych, hurtowni sklepów wielkopowierzchniowych, stając jego nieodłącznym „składnikiem”.


To dobra opcja pod kątem finansowym, lecz również ekologicznym, gdyż używamy wcześniej zastosowane podzespoły.


Trzeba mieć jednak pewność, że są ze sprawdzonego źródła, zostały również zregenerowane przy pomocy właściwych procedur oraz standardów - sprawdź tutaj. Jeśli będziemy o tym wiedzieć, to z pewnością dobrane części będą najlepsze pod każdym kątem.
18-02-14 15:36:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.