Pomysł na biznes - komis samochodowy

Ciekawisz się motoryzacją? Rozważ założenie własnego autokomisu. Wystarczy, że odszukasz doskonale zlokalizowany jak też zadbany plac, a również zadbasz o atrakcyjną reklamę swojej działalności.


Dla posiadacza komisu samochodowego decydujący jest placyk, na jakim będą ustawione samochody ciężarowe określone na sprzedaż.


samochody ciężarowe
Wprowadził: mezuni
Jego powierzchnia zależeć będzie od tego, ile wozów zamierzasz zaprezentować. Więcej znajdziesz na Benetrucks O ile myślisz o profesjonalnym autokomisie, na placu winno się swobodnie pomieścić co najmniej kilka - kilkanaście samochodów. Gdy rozkręcisz interes, być może będziesz potrzebować powierzchni dla ponad 50 samochodów. Pamiętaj, iż klienci powinni mieć luźny dostęp do każdego z samochodów. Nie zapomnij, iż liczą się rozmiary po otwarciu wszelkich drzwi auta - razem z bagażnikiem.


Na terytorium nawet najprostszego autokomisu musi znaleźć się również miejsce na wnętrze biurowe. W większości wypadków jest to blaszany kontener, lecz jeśli ma to być duży autokomis, to zastanów się nad pewną konstrukcją.

Jeśli niniejszy artykuł jest według Ciebie przydatny, sprawdź źródło (http://www.zabudowy-samochodowe.pl/samochody-osobowe-kombi/) a odnajdziesz w tamtym miejscu inne tego typu wiadomości. One również z pewnością okażą się dla Ciebie wartościowe.

Komisy samochodowe w większości wypadków umiejscowione są przy głównych drogach a także na obrzeżach miast. Bywa, iż powstają wprost przy domku posiadacza. Przydomowy autokomis powinien być jednakże doskonale oznakowany, aby ewentualni klienci nie mieli wątpliwości, iż w tym miejscu mogą nabyć samochód.


Teren autokomisu musi być zagrodzony. Ze względu na wartość sprzedawanych przez ciebie samochodów, winieneś zadbać o dobre systemy zabezpieczające. Warto zamontować alarm, monitoring i skorzystać z propozycji kompetentnych jednostek ochroniarskich czy po prostu zatrudnić nocnego strażnika (w szczególności w przypadku wielkiego autokomisu). Kiedy już wybierzesz miejsce, zastanów się nad przyciągającym eksponowaniem wozów określonych na sprzedaż. Ustaw auta tak, ażeby te większe albo naczepy wywrotki nie zasłaniały tych mniejszych. -> Link Nie zapomnij! Dla odbiorców bardzo znaczącym czynnikiem jest należność.


W wypadku wozów z drugiej ręki powinna ona być zauważalna. Najlepiej powiesić nad przednią szybą schludną planszę z widoczną z większej odległości należnością. Mniejszymi literami dobrze jest podać rok produkcji pojazdu i przebieg.
23-10-19 07:17:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.