Tuning przez likwidowanie poszczególnych mechanizmów w aucie

Gdy kupujemy nowe auto jesteśmy z niego niesamowicie zadowoleni. Cieszymy się, że mamy w końcu swój wymarzony samochód. Oczywiście po czasie okazuje się, że niektóre kwestie nam nie odpowiadają. Na szczęście istnieje coś takiego jak tuningowanie aut.

auto, tuning
Wprowadził: Farrell Small
Źródło: http://www.flickr.com
Można zastanowić się, więc nad tym, żeby coś w swoim aucie zmienić. Na szczęście wiele rzeczy można pozmieniać nie tracąc gwarancji na pojazd. Bardzo częstym zabiegiem ostatnimi czasy jest usuwanie dpf http://s-performance.pl/oferta/wylaczanie-filtrow-fapdpf/. Tzw. filtr cząsteczek stałych wielu kierowców przyprawia o zawroty głowy. Nie odpowiada im ta funkcja w samochodzie, więc poszukują osób, które pomogą im dpf usunąć. Jest wiele przedsiębiorstw, które zajmują się usuwaniem dpf. Musimy wpisać to hasło w wyszukiwarkę internetową i dodać miejscowość, w której chcielibyśmy, by wszystko zrobiono. Czasem może okazać się, że będziemy musieli jechać do miejscowości oddalonej o kilka kilometrów, ale dla chcącego nie ma nic trudnego. Bardzo często wielu ludzi nawet nie zdaje sobie sprawy, że częstszy serwis olejowy jest związany właśnie z tym, że posiadamy zamontowany system dpf.

Ale tak właśnie jest. System filtrowania cząstek stałych jest bardzo kłopotliwy i ludzie, którzy znają się na samochodach uważają, że to następny zły pomysł, dotyczący czterech kółek. Czasem tak jest, że ktoś wpada na zdawać by się mogło wspaniały pomysł, ale w toku sprawdzania danego rozwiązania wychodzi, że daleko było temu rozwiązaniu do genialności. Jednak niewiele osób, albo organizacji potrafi przyznać się do błędu. Na szczęście możemy usunąć wspomniany filtr bez większych problemów - masz więcej pytań?. Jeżeli więc do teraz nie mieliśmy pewności, czy powinniśmy postawić na usunięcie dpf to powinniśmy się owych wątpliwości wyzbyć i zrobić wszystko, żeby nasz pojazd był jeszcze bardziej sprawny.


Więcej treści

W przypadku awarii wezwijmy firmę ATS, która odholuje nasze auto do wyselekcjonowanego zakładu mechanicznego

transport ciężarowy
Wprowadził: Blondin Rikard
Źródło: http://www.flickr.com
Dziś po naszych przecznicach każdego dnia przemieszcza się tysiące pojazdów i jest to zrozumiałe, bo przecież bryka to potężne dobro, bez którego nadzwyczaj wielu z nas nie wyobraża sobie dzisiaj życia. W związku z tym, iż ruch na przecznicach jest tak silny, całkiem logiczne jest to, że nie brak tutaj większych wypadków, jak i małych stłuczek, po których pojazd nie jest zdolny do jazdy. W takiej sytuacji zazwyczaj decydujemy się na telefon do bliskiej nam osoby lub pomoc drogową, która zaholuje nasze auto do wyselekcjonowanego zakładu mechanicznego gwoli reperacji bądź też naszą posesję.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.