Co możemy wykonać, jeśli potrzebujemy szybko większej kwoty pieniędzy?

Czasami pojawiają się w naszym życiu takie okoliczności, gdy powinniśmy szybko zdobyć jakąkolwiek większą kwotę pieniędzy. Powodem mogłaby okazać się np. jakaś poważna choroba lub innego rodzaju problemy.
pojazd - malowidło
Wprowadził: włodi
Źródło: http://www.flickr.com


Jednak jeżeli mamy jakikolwiek nie najgorszy pojazd, może przydatna okaże się jego szybka sprzedaż.


transport
Wprowadził: Pavel P.
Źródło: http://www.flickr.com


Jeżeli tak, to warto pamiętać, że są spółki, jakie są profesjonalistami w kupowaniu aut. Działają one na obszarze całego kraju i mogą zakupić prawie każdy samochód i to za gotówkę. Oczywiście tego typu skup samochodów będzie najkorzystniejszy w przypadku aut (warte przeczytania) stosunkowo nowych, jednak można w ten sposób odsprzedać również pojazd nieco starszy. Nieistotny jest ani stan licznika kilometrów, ani stan techniczny konkretnego samochodu. Nie musi on nawet mieć ważnego przeglądu, ani tym bardziej legalizacji butli LPG, jeśli samochód wyposażony jest w specjalną instalację gazową. Pod tymi względami wszystko jest kwestią negocjacji ceny końcowej.


Aby korzystać z tego typu oferty wystarczyłoby jedynie zadzwonić pod podany przez daną firmę numer i umówić się na spotkanie, jakie połączone zostanie z wyceną pojazdu. Jeśli obie strony dojdą do zgody, wtedy pozostanie kwestia odbioru pojazdu. Jeżeli z jakichś względów nie będzie mógł się on poruszać samodzielnie po drogach publicznych, będzie wciągnięty na lawetę. Należność zostanie zapłacona od razu w gotówce.
W ten sposób obydwie strony transakcji z pewnością będą z niej usatysfakcjonowane. Cała transakcja nie powinna zająć więcej niż parę godzin. W przypadku potrzeby dokumenty tego typu jak umowa kupna-sprzedaży będzie wypełniona przez kupującego.
18-08-30 07:18:15
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.