Pojazd
samochód
Wprowadził: iStock
Źródło: iStock

Znaczenie regularnych wizyt na przeglądy na sprawność auta, w jaki sposób szukać porządnego mechanika

Każdy bez wyjątku samochód, czy jest to nowiuteńki pojazd prosto od producenta, czy też dwudziestoletni, wyeksploatowany egzemplarz, potrzebował będzie co pewien okres czasu odwiedzenia mechanika. Nawet jeśli nic nie będzie się psuć, to przynajmniej raz w roku należy wymienić olej czy filtr powietrza. I co pewien czas warto także skontrolować u porządnego mechanika ogólny stan techniczny samochodu, zobaczyć czy nie będzie miał jakiś luzów i wycieków, jakie za jakiś czas mogłyby być przyczyną czegoś poważniejszego.
samochód
Wprowadził: Dhinakaran Gajavarathan
Źródło: http://www.flickr.com

W czym może nam dopomóc chemia kenotek?

Powinno się troszczyć się o czystość swoich przedmiotów Nie ma nic fajniejszego niż jazda czystym pojazdem, który lśni, przez to właśnie tak ważne jest to, by do jego czyszczenia używać właściwych substancji.
Meble ze sklepu Abra
Wprowadził: Flamingo PR
Źródło: Flamingo PR

Alegro moto ochoczo okazuje się być sprawdzane przez kupujących

Abra meble proponuje w różnych rodzajach. Kiedy zaczynamy urządzać mieszkanie, to pragniemy, by prezentowało się ono jak najlepiej. Dlatego tak ważne będzie dla nas to, żeby wszelkie meble, które mają się w nim odnaleźć okazały się być w wysokiej jakości. To właśnie sprawia, że market abra meble oferuje świetne jakościowo, wytrzymałe oraz trwałe, więc posiadamy gwarancję, iż będziemy mieli szansę z nich korzystać przez naprawdę długi okres.
nakładki na progi

Auto to Twoje oczko w głowie - tego nie da się ukryć

Dokładasz zatem wszelkich starań, aby nie jedynie pozostawało sprawne, lecz również wspaniale wyglądało.


Auto to Twoje oczko w głowie - tego nie da się ukryć

To model, o którym od dawna marzyłeś, kochasz go prowadzić i jesteś w mocy zrobić naprawdę bardzo dużo, by mieć możliwość jak najdłużej go użytkować.
Skandynawski sposób na dom
Wprowadził: InplusPR
Źródło: InplusPR

Jak zadbać o auto? Jakie działania warto podjąć? O jakich sprawach pamiętać?

Każde - starsze czy nowe - auto potrzebuje, by zadbać o nie w każdy dzień. Z jednej strony będzie z takiego pojazdu większy pożytek, z drugiej nie trzeba będzie wydawać nie wiadomo, jak dużych pieniędzy podczas spodziewanej późniejszej naprawy.
wynajem samochodów dostawczych kraków

Kiedy wypożyczyć samochód?

Przez długie lata w myśli publicznej pokutowała opinia, że jedynie biznesmeni - a i to ci nie wiedzący co robić z nadwyżką gotówki, korzystają z usług wypożyczalni aut. Kraków jest tego zaprzeczeniem jak też przykładem, że rynek wypożyczalni kieruje swoją propozycję do wszystkich.
porsche

Co robić jeśli nie chcemy jeździć dalej samochodem powypadkowym? Czy opłaca się kupić takie samochody?

Samochody powypadkowe zwykle budzą wielkie kontrowersje - z jednej strony nie da się zaprzeczyć, że na rynku jest ich ogromna liczba, a jednocześnie tak naprawdę niewiele osób chciałoby takim samochodem jeździć.

Wymiana filtrów jako jeden ze sposobów poprawienia funkcjonowania pojazdów marki Ford

Ford Mondeo to model samochodu, jaki przez naszych specjalistów został zbadany już stuprocentowo w ciągu wieloletniej pracy. Jeśli sprawdzamy filtr paliwa Ford Mondeo jako auto jest niesamowicie odporny na jakiekolwiek bodźce zewnętrzne. Znakomite przygotowanie maszyny do jazdy nie zwalnia w żadnym wypadku jej właściciela od obowiązku nieprzerwanego sprawdzania kolejnych jej elementów. Nieinwazyjne i niedrogie wymiany filtrów odbywają się u nas niesamowicie często, a korzystający z naszych usług doceniają nasze profesjonalne podejście.
malunek - samochód
Wprowadził: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com

Wymiana opon może okazać się być wykonana przez profesjonalistę

Czy mamy zapasowe opony? Każdy posiadacz wozu ma dwa komplety opon, bo jeden zakłada na zimę, a drugi na lato.
radio
Wprowadził: Ryan Hyde
Źródło: http://www.flickr.com

Jakie wydatki czekają właściciela samochodu po jego zakupie, w jaki sposób można na nich trochę zaoszczędzić.

Kupując samochód przyszły kierowca liczyć się musi z pewnymi wydatkami, wiążącymi się z jego użytkowaniem. Na samym początku wszyscy zapewne będą myśleli o tankowaniu, ale w praktyce to tylko jakaś część tego, co na eksploatację będzie trzeba przeznaczyć.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.