Ulepszamy nasze auto - jak i czym?

W obecnych czasach kupujemy samochody, które są rzeczywiście niesamowite. Niezbyt zastanawiamy się nad tym, że coś mogłoby nam w nich nie pasować. Po prostu płacimy i chcemy, żeby wszystko w nich dobrze działało. Ale, jeśli chociaż trochę interesuje nam motoryzacja, to zaczynamy rozumieć, że jednak nie wszystko, co otrzymujemy w nowym samochodzie w pakiecie okazuje się takie super.


Z tego też powodu wiele firm ma w ofercie tzw. chip tuning. Jeżeli chodzi o vtech Wrocław jest miastem, w którym uda nam się znaleźć ludzi, którzy znają się na rzeczy. Bez sensu głowić się nad tym, że coś należałoby pozmieniać, trzeba po prostu wybrać się do firmy znającej się na rzeczy i zapytać o pomoc. Na sto procent usunięcie czegoś lub podkręcenie pewnych parametrów doprowadzi do tego, że nasze auto zacznie poruszać się szybciej i co ważne nie będzie tak dużych kłopotów z autem, co do tej pory.

Ten bardzo użyteczny wpis przedstawia podobną tematykę, co tekst, który teraz widzisz. Jeżeli Cię on zainteresował, kliknij ten link.

Jeśli do tej pory wahaliśmy się, to najlepiej podyskutować z osobami, które wiedzą, czym jest vtech i pomyśleć, czy aby na pewno i my nie musimy wykorzystać tak świetnej opcji.

Usuwamy dpf
ford mondeo na poboczu
Wprowadził: order_242
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych czasach niezmiernie istotne jest to, jaki wpływ na otoczenie mają różne rzeczy. Do tych, które bardzo wpływają na stan środowiska zalicza się samochody. Został stworzony dpf, czyli system w silnikach diesel, który to powinien zmniejszać zły wpływ spalin na środowisko. Niestety okazuje się, że jest to tylko chwyt marketingowy. Dlatego usunięcie dpf, czyli filtra cząstek stałych, stało się bardzo popularną usługą. Korzystają z niej niemalże wszyscy posiadacze dieslowskich silników.


Oczywiście taka usługa kosztuje i nie we wszystkich warsztatach samochodowych jest możliwość skorzystania z tej usługi. Powinniśmy, więc posprawdzać w sieci, gdzie na terenie stolicy województwa dolnośląskiego są warsztaty, w których możemy domagać się o tego rodzaju chip tuning. Bo usuwanie dpf (regeneracja dpf wrocław) zalicza się do tuningowania auta. Jeżeli chcemy ulepszyć nasz pojazd to warto zapytać, co moglibyśmy zrobić poza zrezygnowaniem z dpf, bo możliwości jest faktycznie mnóstwo. Musimy tylko mieć świadomość, czego oczekujemy od naszego samochodu, by ludzie pracujący przy tuningu były w stanie nam wskazać jakieś odpowiednie usługi.
23-12-13 15:04:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.