Idealny produkt dla właścicieli zwierząt oraz dla alergików

Jeśli posiadasz swego psiaka albo kota oraz uskarżasz się na to, że każdy dzień kończysz na usuwaniu szczeciny pozostawionej przez Twojego pupila, najprawdopodobniej znaczy to, że potrzebujesz jakiejś pomocy.
Jeśli nie chcesz wyzbywać się swojego pieska, to Twój nastrój poprawi się, kiedy poznasz, jak prosto możesz tego typu szczecinę usuwać przy pomocy pewnego przyrządu.


Swą zasadą działania przypomina nieco odkurzacz, przy czym jest od niego nieco lepsza. Dobra elektroszczotka ma wirujący wałek, który wytworzony został do czyszczenia zarówno wykładzin, które mają stosunkowo długie włosy, jak i znakomicie może poradzić sobie z wykładzinami o niskich sztucznych runach. Co ważne, lepsze wersje tego typu urządzeń mają specjalistyczny system, który zapobiega owijaniu się włosów w koło wałka.

Wejdź na autorski serwis (http://calus-p.pl/87-stojaki-rowerowe-ze-stali-nierdzewnej-/224-stojak-na-rower-b2-stal-nierdzewna-.html)! W nim oczekuje na Ciebie nowa świetna porcja rzetelnych postów na powyższy temat. Nie pożałujesz!

Dobre urządzenie ma także kilkustopniową regulację pozycji usytuowania wałka. Mógłby on się obracać z prędkością od kilkuset do aż 3000 rotacji na minutę. Czasem na dywanie są różne niewielkie rzeczy, jakie teoretycznie mogą nawet zepsuć albo zatrzeć silnik.


naczepa
Wprowadził: Thomas Geersing
Źródło: http://www.flickr.com


Bardziej nowoczesne wersje takich urządzeń posiadają blokadę w formy sygnalizacji zatrzymania pracy i potrzeby wyczyszczenia wałka. Jeśli podczas czyszczenia na przeszkodzie elektroszczotki będzie znajdował się jakiś mały przedmiot w postaci choćby pierścionka czy kolczyka, trafi on do specjalnego pojemniczka przeznaczonego na takie właśnie małe przedmioty.
Taki towar jest napędzany za pomocą małego Silnika o mocy 175W. Jest to znakomity towar szczególnie dla osób posiadających alergię, ponieważ istnieje możliwość prania wykładzin na sucho.
20-06-20 08:06:06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.