Opony Pirelli będą najlepszym wyborem

Zastanawialiście się kiedykolwiek nad wymianą zużyte opony na nowe? Na pewno tak się nie raz stało. Ale czy kiedykolwiek planowałeś który model chcesz?


Wybór należytych opon, co ważniejsze felg nie należy do najprostszych jak się zdaje.
W państwach Zachodu ludzie nie interesują się swym samochodem, gdyż są na tyle bogaci by zawozić je do serwisu w razie uszkodzenia. Lecz nasz kraj nie należy do najbogatszych, zaś mężczyźni często jeżdzą używanymi autami, jakich nie warto serwisować. W naszym państwie działa wiele warsztatów wulkanizacyjnych, to akurat w jednym z nich wpytaliśmy o najlepszy zestaw opon.

Przygotowaliśmy dla Ciebie interesujący wpis (https://calus-p.pl/51-wieszaki-na-rowery) - tam odkryjesz ogrom interesujących informacji i treści. Nie ociągaj się tylko loguj się!

Do naszego samochodu, VW Passata z 2004 roku mechanik sugerował zamontowanie opon Pirelli p6, które świetnie sprawdzają się w naszych warunkach pogodowych, ponieważ nie tak szybko się one zużywają przy nawet najwyższych temperaturach, z tego powodu winny wystarczyć nam na 5 sezonów o ile w trakcie 6 miesięcy nabijemy maksymalnie 50 tysięcy kilometrów - .


pirelli p6000
Wprowadził: Automobile Italia
Źródło: http://www.flickr.com


Na okres zimowy dostaliśmy opony Pirelli p6000, jakie niewyobrażalnie nam się spodobały, ze względu na swoje kształty.

Nie czekaj, gdyż jesteśmy w serwisie dla Ciebie. Zrobiliśmy bardzo interesujące posty. Chcesz się z nimi zaznajomić? Namawiamy do nowej witryny.

Według specjalisty opony powinny wytrzymać do 6 sezonów. Cena detaliczna opony Pirelli p6 to prawie 600 złotych, zaś Pirelli p6000 to ok. 850 zł, ale według nas nie jest to zbyt wiele. Zostało nam założenie felg razem z zamontowanymi oponami na piasty. Jak na złość, felgi nie pasują, z tego powodu iż nie są one oryginalne. Jeżeli napotkał was identyczny problem, a nie mieliście pojęcia co począć, rekomendujemy pierścienie centrujące, które pozwalają na zamontowanie niepasujących felg do waszego samochodu. Na koniec, zostało nam przetestowanie pracy komputera samochodowego, do tego posłużył program polski vag 4 - .
9, jaki jest kompatybilny z systemem Windows 7 i XP, ale niestety kosztuje prawie 1000 złotych za rok.


Nasze auto po wymianie zużytych opon na nowe oraz sprawdzeniu działania komputera samochodowego było gotowe wyjechać z zakładu. Ty również zmień swoje opony na Pirelli, są one bezawaryjne.
20-08-25 07:36:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.