Jak wygląda obecnie transportowy rynek w naszym kraju, jak zadbać można o bezpieczeństwo przewozów.

Rynek transportowy w naszym kraju w dużym stopniu oparty jest na ciężarówkach. Obecnie ich ilość wynosi prawie 2 miliony pojazdów i bez przerwy systematycznie rośnie. Oczywiście w skład tej liczby będą się zaliczać wszystkie auta zarejestrowane w formie ciężarówek, czyli zarówno nieduże ciężarówki, jak też wielkie tiry, które bez problemów ciągną jeszcze naczepę. Pomimo tego że konkurencja jest naprawdę duża na tym rynku, a i działania rządowe sprawiają sporo problemów, to jednak transportowe firmy całkiem dobrze się trzymają.
Największe z nich posiadają floty liczące kilkaset aut, i obsługują nie tylko przewozy krajowe, ale też trasy na całą Europę. Sporo na rynku funkcjonuje także niedużych firemek, najczęściej jednoosobowych, właściciele których sami będą kierowcami i sami wykonują przewozy. Często będą oni współpracować z większymi przewoźnikami i od nich dostają zlecenia na przewozy, a część szuka na własną rękę możliwości na zarobek - zobacz, jak wygląda sprzedaż naczep. Polscy kierowcy są naprawdę cenieni, dlatego też zagraniczne firmy lubią z nimi współpracować.
tir
Wprowadził: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com


Wraz ze wzrostem liczby samochodów ciężarowych powiększa się również sprzedaż naczep i liczba punktów zajmujących się ich serwisowaniem. Przy tych samochodach bardzo ważną rzeczą jest odpowiednia niezawodność. Jakaś awaria w trasie to nie tylko parę dni, gdy pojazd nie zarabia na siebie, lecz również niekiedy zniszczenie ładunku i kłopoty z klientami - poznaj ofertę firmy DBK Group. Dlatego też bardzo istotne jest należyte serwisowanie samochodów w specjalistycznych sieciach. W czasie nich należy również naprawić wszystkie znalezione usterki, jakie w przyszłości mogą być powodem problemów.


Więcej treści

Jak najlepiej zabezpieczyć silnik pojazdu przed zanieczyszczeniami?

naprawa auta
Wprowadził: jeremyg3030
Źródło: http://www.flickr.com
Silnik auta działa na najwyższych obrotach. W powietrzu przez niego zasysanym, pełno jest brudu|. Pyłki, drobinki piasku, sadza i kurz obniżają sprawność pracy silnika. Nie sposób jednak ich unikać. Silniki spalinowe wciągają bardzo duże ilości powietrza, aż do 10-11 m³ na litr paliwa!


Dużym zainteresowaniem również się cieszą mobilne pomoce drogowe, które podjeżdżają w krótkim czasie na miejsce awarii i często od razu naprawiają pojazd. Dobrą ochroną na wypadek takich sytuacji są odpowiednio rozbudowane ubezpieczenia ciężarówek.

Kolejna strona, która zawiera wiadomości na ten temat da Ci możliwość, by pogłębić wiedzę. To ważne, zatem idź tutaj przewóz osób mazowieckie i znajdź dużo wątków.

Kupując odpowiedni pakiet można mieć rzeczywiście sporą ochronę, co w niejednej sytuacji będzie przydatne.
20-05-25 07:35:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.