Transport
samochód
Wprowadził: GpsGuardian
Źródło: GpsGuardian

W pełni legalne metody na pozbycie się starego pojazdu, którego nie opłaca się już dalej naprawiać.

Jeżeli samochód bez większych problemów jeździ, nie trzeba do niego wiele dokładać, to przeważnie właściciel będzie chciał taki pojazd zatrzymać tak długo jak się da. Jednak także w przypadku motoryzacji czas szybko biegnie, pojazdy z wiekiem będą mieć coraz więcej usterek, które w pewnych sytuacjach nie bardzo opłaca się naprawiać. Wówczas w praktyce są dwie możliwości, bo trzecia, wybierana przez pewną grupę nierozsądnych właścicieli jest nielegalna, a oprócz tego i tak sprawy nie rozwiąże. Takie leciwe autko można albo sprzedać, jeżeli tylko uda się znaleźć chętnego, który się na coś takiego skusi, albo oddać na auto złom Kraków.
nawigacja
Wprowadził: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com

Prędkie i kompleksowe usługi - czyli gdzie poszukiwać odpowiedniego, mimo że nie w pełni sprawnego auta

Każdy handlarz samochodów zagwarantuje, iż nawet uszkodzony samochód może być użyteczny. Z tego powodu mnogie sklepy internetowe, a także lokalne giełdy samochodowe, niemal codziennie przeprowadzają licytacje pojazdów używanych - zarówno sprawnych, jak również uszkodzonych.


prawo jazdy
Wprowadził: slgckgc
Źródło: http://www.flickr.com

Jak wybrać dobrą i wiarygodną szkołę jazdy w Tychach?

Prawo jazdy dobrze jest mieć i prawdopodobnie nikogo nie trzeba by do tego namawiać. Własny samochód nie tylko usprawni poruszanie się po mieście, uniezależni nas od kapryśnej komunikacji publicznej, ale też zwielokrotni szanse na rynku pracy. Jeśli zatem postanowimy podejść do egzaminu, dobrze najpierw starannie wybrać centrum nauki jazdy. Sprawdzonym źródłem informacji jest naturalnie Internet.
tir
Źródło: flickr.com
koła
Wprowadził: CONCAVO WHEELS
Źródło: http://www.flickr.com

Jak możemy przygotować auto do okresu letniego

Nie od dziś wiadomo, że motoryzacja jest jedną z dyscyplin naszej rzeczywistości, jaka wywarła kolosalny wpływ na nasze życie. Podróżowanie i dodatkowo szeroko rozumiane przemieszczanie się stało się bowiem naszą niezbędnością, która zdeterminowana jest przez przeróżne czynniki. Zazwyczaj nasz transport związany jest z odszukaniem nowego miejsca zaangażowania, w którym zdołamy pozyskiwać większe dochody pieniężne, niż dotychczas.
transport
Wprowadził: David Mulder
Źródło: http://www.flickr.com

Kiedy trzeba się wyprowadzić, czyli firma transportowa na ratunek w ważnych dla nas chwilach

Przeważająca większość z nas co najmniej raz podczas życia się przeprowadza. Zazwyczaj ma to miejsce wtedy, gdy opuszczamy rodzinne gniazdo, by rozpocząć samodzielne życie.


Kiedy trzeba się wyprowadzić, czyli firma transportowa na ratunek w ważnych dla nas chwilach

Przeprowadzki z reguły nie kojarzą się nam za dobrze, związane są z wielkim zamieszaniem, koniecznością pakowania wszystkich rzeczy, transportowania, wnoszenia do nowej lokalizacji, wypakowywania i tym podobne.
ciężarówka - logistyka
Wprowadził: NotrucksNolife
Źródło: http://www.flickr.com

Jak zapewnić sobie bezpieczeństwo trasy samochodem ciężarowym?

Transport drogowy w Polsce rozwinął się z ogromnie intensywnym tempie. Polskie firmy przewożą za pomocą tirów i samochodów dostawczych towary w obrębie całej Europy i poza nią. Intratność tego biznesu jest ogromna, minusem są jednak często uczęszczane przez tiry drogi, na całe szczęście obowiązują rozporządzenia, które regulują jeżdżenie wielkogabarytowych pojazdów po drogach.
kierowca na motorze
Wprowadził: driver Photographer
Źródło: http://www.flickr.com

Jazda na motorze jest słabością mnóstwa ludzi - jak właściwie dbać o sprzęt?

W obecnych czasach ludzie znajdują sobie najróżniejsze hobby, jakie w następnej kolejności z ochotą spełniają. Coraz więcej osób pociągają sporty ekstremalne i zajęcia pobudzające adrenalinę. Do jednych z nich niewątpliwie należy jazda na motorze, jaką niektórzy uprawiają wręcz wyczynowo. Dla osób, które znacząco wolą jazdę rekreacyjną najodpowiedniejsze są mniejsze pojazdy, jak na przykład skutery czy motory z silnikiem przeciętnej mocy.
TIR
Wprowadził: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Jak wygląda obecnie rynek ciężarowych samochodów w Polsce, w jaki sposób może wpływać na niego stan gospodarki.

Dużej części kierowców rynek samochodowy będzie się kojarzył z ogromną ilością pojazdów osobowych, i jeśli ktoś będzie potrzebował kupić albo zmienić nowe auto, to najczęściej będzie to taki właśnie samochód. Jednak równolegle działa i co bardzo ważne bardzo dobrze się trzyma rynek samochodów użytkowych, to znaczy najróżniejszych samochodów dostawczych, ciężarowych, wykorzystywanych w budownictwie i autokarów.
ciężarówka
Wprowadził: Stefan
Źródło: http://www.flickr.com

Giełdy pojazdów ciężarowych są najlepszym miejscem, jeżeli szukamy pojedynczych elementów

Aktualnie transport jest jedną z ważniejszych dyscyplin, która mocno wpływa na rozrost kraju. Pojedyncze firmy spedycyjne nawiązując kontakty internacjonalne sprawiają, że sieć połączeń z pozostałymi krajami na bieżąco się powiększa i realne jest zwiększanie współpracy. Nie da się ukryć, że dla firm spedycyjnych najistotniejszym elementem są działające pojazdy.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.