Transport
tir
Źródło: flickr.com
ciężarówka
Wprowadził: Stefan
Źródło: http://www.flickr.com

Giełdy pojazdów ciężarowych są najlepszym miejscem, jeżeli szukamy pojedynczych elementów

Obecnie spedycja jest jedną z ważniejszych dyscyplin, jaka bardzo oddziałuje na rozwój państwa. Pojedyncze przedsiębiorstwa spedycyjne nawiązując kontakty międzynarodowe powodują, że sieć połączeń z pozostałymi krajami na bieżąco się zwiększa i dopuszczalne jest pogłębianie współpracy. Nie sposób ukryć, iż dla firm spedytorskich najważniejszym aspektem są sprawne pojazdy.
samochód
Wprowadził: GpsGuardian
Źródło: GpsGuardian

W pełni legalne metody na pozbycie się starego pojazdu, którego nie opłaca się już dalej naprawiać.

Jeśli samochód jeździ bez większych problemów, nie trzeba do niego wiele dokładać, to przeważnie właściciel będzie chciał zatrzymać taki pojazd w miarę możliwości długo. Jednak także przy samochodach czas jest nieubłagany, pojazdy z upływem lat będą mieć coraz więcej awarii, jakie w niektórych przypadkach nie bardzo opłaca się naprawiać. Wtedy tak naprawdę są dwie opcje, bo trzecia, wybierana przez pewną grupę mało rozsądnych właścicieli jest nielegalna, a poza tym i tak sprawy nie rozwiąże. Takie leciwe autko można albo sprzedać, jeśli tylko uda się znaleźć chętnego, który skusi się na coś takiego, albo przekazać na auto złom Kraków.
nawigacja
Wprowadził: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com

Prędkie i kompleksowe usługi - czyli gdzie poszukiwać odpowiedniego, mimo że nie w pełni sprawnego auta

Każdy dealer samochodów wie, iż nawet uszkodzony pojazd da się wykorzystać. Z tego powodu liczne serwisy w Internecie, a także klasyczne giełdy samochodowe, niemal codziennie przeprowadzają licytacje pojazdów z drugiej ręki - zarówno sprawnych, ale i po wypadkach.


koła
Wprowadził: CONCAVO WHEELS
Źródło: http://www.flickr.com

Jak możemy przygotować auto do okresu letniego

Nie od dziś wiadomo, że motoryzacja jest jedną z dziedzin naszej rzeczywistości, która wywarła kolosalny wpływ na nasze życie. Podróżowanie i również w szerokim zakresie rozumiane przemieszczanie się stało się bowiem naszą koniecznością, jaka uwarunkowana jest przez różnorodne czynniki. Najczęściej nasz transport powiązany jest z wyszukaniem nowego miejsca zaangażowania, w jakim możemy wytwarzać większe dochody finansowe, niż do tego czasu.
TIR
Wprowadził: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Jak wygląda obecnie rynek ciężarowych samochodów w Polsce, w jaki sposób może wpływać na niego stan gospodarki.

Dużej części kierowców rynek samochodowy będzie się kojarzył z bardzo dużą ilością osobówek, i jeśli ktoś potrzebuje zmienić lub kupić nowe auto, to najczęściej jest to taki właśnie pojazd. Jednak równolegle istnieje i co bardzo ważne doskonale się trzyma rynek samochodów użytkowych, to znaczy najróżniejszych ciężarówek, samochodów dostawczych, wykorzystywanych w budownictwie i autobusów.
ciężąrówka, transport
Wprowadził: Luke Lawreszuk
Źródło: http://www.flickr.com

W przypadku, gdy potrzebujesz przewieźć produkty w dogodnych warunkach, wynajmij właściwą naczepę

Przewożenie towarów bywa w niektórych przypadkach dosyć poważnym zadaniem. Przewożone materiały należy odpowiednio zabezpieczyć, aby w czasie transportu nie uszkodziły się. Równie ważnym aspektem jest wygoda przewozu, załadunku oraz rozładunku asortymentu.
przeprowadzka
Wprowadził: Carly Lesser & Art Drauglis
Źródło: http://www.flickr.com

Jak sprawnie się przeprowadzić do innego mieszkania, czyli co obowiązkowo musicie wiedzieć zanim załadujecie swoje walizki

Decyzja o przenosinach do sąsiedniej miejscowości albo do większego miasta czy nawet na drugi koniec kraju nie zawsze jest przemyślana. Niekiedy ustalenia dokonywane bywają spontanicznie, co naturalnie jeszcze zwiększa stres związany ze sporymi zmianami.
kierowca na motorze
Wprowadził: driver Photographer
Źródło: http://www.flickr.com

Jazda na motorze jest słabością mnóstwa ludzi - jak właściwie dbać o sprzęt?

Aktualnie ludzie odnajdują sobie najróżniejsze pasje, które w następnej kolejności z ochotą realizują. Coraz więcej ludzi pociągają sporty ekstremalne i zajęcia pobudzające adrenalinę. Do jednych z nich ewidentnie należy jazda na motorze, którą niektórzy ćwiczą wręcz wyczynowo. Dla osób, które niezaprzeczalnie wolą jazdę rekreacyjną najlepsze są mniejsze pojazdy, takie jak skutery bądź motory z napędem przeciętnej mocy.
ciężarówka - logistyka
Wprowadził: NotrucksNolife
Źródło: http://www.flickr.com

Jak zapewnić sobie bezpieczeństwo trasy samochodem ciężarowym?

Transport drogowy w Polsce rozwinął się z niesamowicie ekspresowym tempie. Polskie firmy transportują przy pomocy tirów i samochodów wielkogabarytowych towary w obrębie całej Unii Europejskiej i nie tylko. Zyskowność tego biznesu jest ogromna, minusem są jednak często uczęszczane przez tiry drogi, na całe szczęście obowiązują rozporządzenia, które regulują poruszanie się dostawczych pojazdów po drogach.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.