Podróż
skuter
Wprowadził: Normstahl
Źródło: Normstahl

Jak właściwie dobrać skuter i jaką prędkość może osiągnąć taki pojazd?

Jest taki środek transportu, jaki nie jest ani rowerem, ani samochodem. Jeśli nie mamy prawa jazdy na auto, a na rowerze daleko trzeba dojeżdżać np. do pracy, moglibyśmy zdecydować się na taki pojazd, który bardzo ułatwi nam podróże.
wypożyczalnia samochodów
Wprowadził: Tracie Hall
Źródło: http://www.flickr.com

Wynajem pojazdów – czy to w rzeczywistości aż tak łatwe?

Nigdy nie wiadomo kiedy może okazać się niezbędne wypożyczenie samochodu. Szczęśliwie nie powinno się z tym mieć trudu w dowolnym mieście. Oczywiście jest ewentualność wynajmu na krótki termin oraz na długi termin – warto umieć odróżniać te dwie możliwości.
zbliżenie - samochód
Wprowadził: roovuu
Źródło: http://www.flickr.com

Dobrze przemyślana letnia wyprawa nad morze odbędzie się bez żadnych blokad

Zaczyna się gorące i wymarzone lato. Ludzie coraz chętniej udają się nad polskie morze, poszukując wymarzonego dla siebie pięknego kurortu, w którym bez niepotrzebnego stresu będą mogli odprężyć się i odpocząć od nużącej i wyczerpującej pracy.
opony zimowe
Wprowadził: Jan Mark Holzer
Źródło: http://www.flickr.com

Jakim sposobem zwiększyć bezpieczeństwo na drodze?

Jest połowa grudnia. Jak każdego roku w tym okresie jesteśmy ogromnie zabiegani. Porządkujemy, robimy zakupy - szykujemy się do chyba najbardziej lubianych świąt w ciągu roku. Przygotowania niewątpliwie zabierają nam sporo czasu. Należy bowiem nabyć pachnącą choinkę oraz tradycyjnego karpia. Dobrze by była to ryba już przyszykowana, a nie jak to było dawniej - żywa ryba męcząca się w wannie, nie wzmiankując już o domownikach, którzy są zmuszeni poczekać z kąpielą.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.