Samochód
samochód
Wprowadził: GpsGuardian
Źródło: GpsGuardian

W pełni legalne metody na pozbycie się starego pojazdu, którego nie opłaca się już dalej naprawiać.

Jeśli samochód bez większych problemów jeździ, nie dokłada się dużo do niego, to z reguły właściciel zechce taki pojazd zatrzymać w miarę możliwości długo. Jednak również w przypadku motoryzacji czas jest nieubłagany, auta z wiekiem będą mieć coraz więcej usterek, które w pewnych sytuacjach nie bardzo będzie się opłacało naprawiać. Wtedy tak naprawdę będą dwie opcje, bo trzecia, wybierana przez pewną grupę mało rozsądnych właścicieli nie jest legalna, a oprócz tego i tak sprawy nie rozwiąże. Takie leciwe autko można albo spróbować sprzedać, jeśli tylko znajdzie się chętnego, który skusi się na coś takiego, albo oddać na auto złom Kraków.
samochód
Wprowadził: Manoj Prasad
Źródło: http://www.flickr.com

Walory chromowanych elementów do samochodu!

Wiele ludzi posiada samochody używane, które wraz z mijającymi latami znacznie tracą na swoim wyglądzie. Jak zapobiegać porysowaniu karoserii, skazom i powstawaniu oraz rozprzestrzenianiu się ognisk korozji?
tani parking lotnisko wrocław; parking lotnisko wrocław
Wprowadził: Nicola Sapiens De Mitri
Źródło: http://www.flickr.com

Znajdź tani parking obok lotniska, by móc pozostawić swój samochód w pewnym miejscu

Podróż powietrzna to szybki oraz komfortowy sposób, by dotrzeć z jednego miasta do kolejnego. Pasażerowie linii lotniczych przeważnie dojeżdżają na lotnisko swoim pojazdem, gdyż tak jest wygodnie.
kierowca
Wprowadził: Roberto Ciucci
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli jesteś początkującym kierowcą i zaczynasz w tym momencie swoją przygodę na drodze – powinieneś zaczerpnąć odrobinę informacji na temat motoryzacji, działania pojazdu oraz jego kluczowych elementów.

Rynek samochodowy w naszym kraju osiąga swoje apogeum. Pojawia się sporo nowoczesnych modeli, otwiera punktów sprzedaży, serwisów i zbytu. Samochód, to w tym momencie jedna ze standardowych konieczności człowieka. Każdy pragnie stać się mobilny i nieuzależniony od komunikacji miejskiej, czy od innych. Prawo jazdy to obecnie standardowy warunek któregokolwiek zatrudniającego.
porsche
Źródło: pixabay

Wśród przyjaciół masz wielbiciela motoryzacji – dowiedz się, co możesz mu sprezentować

Auta od zawsze intrygowały – bez dwóch zdań. W dniu, którym świat ujrzało pierwsze auto, wszyscy zwariowali. I tak rozpoczęła się piękna historia miłości człowieka do maszyny. Co parę lat pojawia się nowy samochód marzeń, do którego wzdychają miliony przedstawicieli ludzkiego gatunku. Wśród nich bezsprzecznie najwytrwalej stoi jednak jeden – Porsche. Można rzec, iż już od pierwszych dni chłopcy ubóstwiają Porsche. A później marzą, aby w przyszłości móc sobie takowe kupić, usiąść luksusowo w fotelu za kierownicą i śmigać bezdrożami.
folia spożywcza

Kilka przykładów zastosowań mniej typowych odmian folii reklamie i przemyśle motoryzacyjnym.

Wielu osobom folia będzie się kojarzyć z niedużą kuchenną rolką albo workiem do kosza. I rzeczywiście to są częściej używane odmiany folii, ale w praktyce będzie ich dużo więcej. O niektórych ich rodzajach przeciętna osoba nawet pewnie nie miała okazji słyszeć, gdyż posiadają bardzo specjalistyczne, wąskie wykorzystanie. Będzie się przykładów zaliczać do nich folia magnetyczna, która ma postać arkusza o odpowiednich wymiarach, który ma właściwości magnetyczne.
fotografijka - samochody
Wprowadził: Joanna Apanasewicz
Źródło: http://www.flickr.com

Jak wybrać należytego mechanika samochodowego?

Czterokołowiec, jak każda machina, czasami psuje się. Wredność rzeczy martwych - z reguły w najmniej odpowiednim momencie.


Jak wybrać należytego mechanika samochodowego?

Są reperacje, które bez kłopotu można przeprowadzić samemu: od najmniej trudnych (wymiana żarówek albo koła) po te w wyższym stopniu uciążliwe (wymiana podsufitki czy regulacja zapłonu) - już jednakże na tym etapie wielu z nas bezradnie rozkłada dłonie.
części samochodowe
Wprowadził: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Najbardziej optymalne części do aut

Posiadanie wytrzymałego , jak również szybkiego samochodu jest bardzo istotne dla każdego właściciela auta. Wszystkim zależy na tym, aby jego samochód cechował się profesjonalną motoryką, szybkością oraz płynnością ruchu, a ponadto wyglądał pięknie , a także estetycznie. Ponadto dla przedsiębiorców i innych ludzi pełniących nieocenione stanowiska, zadbany oraz znakomicie działający samochód to nieodzowna wizytówka, która może zdecydować o wizerunku, a co za tym idzie – na szansach na poszczególny kontrakt. Dlatego też również na pewno należy używać znakomitych paliw, właściwych olejów , jak również wykonywać od czasu do czasu przegląd aby mieć gwarancję, że auto będzie działał doskonale poprzez długie lata. W momencie gdy dany właściciel auta mieszka w Warszawie bądź okolicy, szkoda nie skorzystać z okazji które daje największe miasto w Polsce.
zakupy
Wprowadził: chatime msia
Źródło: http://www.flickr.com

Nabywając artykuły z jakiejkolwiek dziedziny stawiaj głównie na jakość

Wybierając się do supermarketu nie za każdym razem zastanawiamy się nad tym co powinniśmy nabyć. Dlatego, w naszym koszyku notorycznie lądują całkowicie nieprzydatne rzeczy. Naszym argumentem jest to, iż były one na promocji i żal było ich nie zakupić.Niestety tego rodzaju sprawunki często kończą się katastrofą, ponieważ następnie te towary leżą u nas nienaruszone.
samochód
Wprowadził: iStock
Źródło: iStock

Znaczenie regularnych wizyt na przeglądy na sprawność auta, w jaki sposób szukać porządnego mechanika

Każdy bez wyjątku z samochodów, czy jest to nowiuteńki pojazd wprost z salonu, czy dwudziestoletni, wysłużony egzemplarz, potrzebował będzie co pewien okres czasu wizyty u mechanika. Jeżeli nawet nic nie będzie się psuć, to co najmniej raz w roku powinno się wymienić filtr powietrza albo olej. I co jakiś czas warto również sprawdzić u dobrego mechanika ogólny stan pojazdu, sprawdzić czy nie ma wycieków albo luzów, które za jakiś czas mogłyby stać się powodem czegoś poważniejszego.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.