Kierowcy
opony zimowe
Wprowadził: Jan Mark Holzer
Źródło: http://www.flickr.com

Jakim sposobem zwiększyć bezpieczeństwo na drodze?

Mamy połowę grudnia. Jak każdego roku w tym czasie jesteśmy bardzo zabiegani. Sprzątamy, robimy zakupy - szykujemy się do chyba najbardziej uwielbianych świąt w ciągu roku. Przygotowania niewątpliwie zabierają nam dużo czasu. Należy bowiem zakupić pachnącą choinkę oraz tradycyjnego karpia. Najodpowiedniej aby była to rybka już przygotowana, a nie jak było to niegdyś - żywa ryba męcząca się w wannie, nie wzmiankując już o domownikach, którzy są zmuszeni poczekać z kąpielą.
wypadek
Wprowadził: Daniel X. O'Neil
Źródło: http://www.flickr.com

Ubezpieczenia różnego rodzaju

Czasem nawet do końca nie wiemy, po, co są nam te wszelakie odszkodowania , które są związane z samochodem, czy innym pojazdem, albo z własną osobą, czy też tym, co zrobimy. Dopiero, gdy dochodzi do jakiegoś wypadku pojmujemy, że najlepiej jest posiadać odszkodowanie OC.
czerwony samochód
Wprowadził: Darren765
Źródło: http://www.flickr.com

Gdzie wyszukać części do auta?

Powszechnie wiadomo, że samochody to masowy środek transportu. Ma go prawie każdy, a od czasu do czasu na pojedynczą rodzinę przypada ich nawet kilka. Nic w tym dziwnego, ponieważ jest to niezwykle komfortowa forma przemieszczania się po mieście czy między innymi regionami państwa, a nawet kontynentu.
Amura Concept One
Wprowadził: Meister Afla
Źródło: http://www.flickr.com

Jak motoryzacja to zainteresowanie typowo dla mężczyzny. Czy na 100%? Tak wynika z wychowania, ale nie tylko

Co takiego zaprząta głowę zwyczajnemu facetowi? Piękne kobiety, seks, piłka nożna, jedzenie? To wszystko jak najbardziej, jednak coś jeszcze na pewno można tutaj dodać? Jeśli tak się zastanowić to odpowiedź będzie raczej jednoznaczna: będzie to oczywiście motoryzacja. Rzecz jasna, nie każdy facet się z tym faktem zgodzi, albowiem niektórzy z nich w ogóle nie znają się na autach, ba, nie mają nawet prawa jazdy. Głównie to jednakże mężczyźni już od małego są szykowani do tego, by w wyższym stopniu być zainteresowanym silnikami, hamulcami i kierownicą.
laweta
Wprowadził: Jon Collins
Źródło: http://www.flickr.com

Gdy zepsuje się auto, czyli laweta rzeczywiście może okazać się przydatna?

Chyba każdemu prowadzącemu samochód zdarzyło się chociaż raz w życiu popsute w najmniej spodziewanym momencie auto. Z całą pewnością nie jest to sytuacja ani miła, ani komfortowa. Tym bardziej, że nie każdą awarię uda się naprawić od razu na drodze. Bardzo często jedynym rozwiązaniem okazuje się być wsparcie pomocy drogowej. Identycznie jest w przypadku stłuczki lub wypadku, kiedy to samochód zwyczajnie nie jest w stanie jechać dalej. W takiej sytuacji jedynym rozwiązaniem okazuje się być laweta Szczecin zaś to miasto, w którym jej znalezienie nie będzie trudne.
filtry do klimatyzacji
Wprowadził: mezuni

Filtry w pojazdach – jak dbać o auto?

Samochód kiedyś świadczył o prestiżu i pozycji społecznej. W obecnych czasach służy on przede wszystkim jako pojazd, który umożliwia szybkie i bezproblemowe dotarcie do celu. Niezależnie od tego, jakie funkcje pełni, warto jak najlepiej dbać o auto, by jak najdłużej służyło.
opony samochodowe
Wprowadził: CONCAVO WHEELS
Źródło: http://www.flickr.com

W sytuacji, gdy chcesz usiąść za kółkiem sprawdź opony

Gdy posiadamy auto, to chcemy by fajnie nim się jeździło. Najważniejsze jest to, żeby zwracać uwagę na bezpieczeństwo. Dopiero później można zwracać uwagę na wszystko, co z estetyką związane. Najważniejsze by pamiętać o ważnych sprawach.
Opony
Wprowadził: Frank Weber
Źródło: http://www.flickr.com

Kupowanie opon terenowych całorocznych

Każda osoba, która posiada terenowy wóz chce zrobić wszystko, żeby samochód który ma był w świetnej formie. A jak dbać, o to żeby nasz pojazd mógł działać na najwyższych obrotach? Otóż powinniśmy o samochód dbać. Powinniśmy robić przeglądy, pojawiać się w myjni, mieć odkurzacz do oczyszczenia auta w środku. Potrzebne są również niezawodne opony terenowe całoroczne Dunlop.
auto, tuning,
Źródło: pixabay.com

Zawodowy chip tuning i jego wartości

Chip tuning to nowomodna technologia, jaka zezwala na uzyskanie jeszcze lepszych parametrów silnika w wozie. Fabrykanci silników wgrywają do nich odpowiednie oprogramowanie, jakie nie pozwala naszemu samochodowi korzystać z całkowitej mocy. Wymiana tego oprogramowania na inne umożliwia zaś uzyskanie większej mocy przy równoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa.
malunek - samochód
Wprowadził: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com

Produkowane w Holandii ciężarówki – numer jeden w branży transportowej

W Polsce dostępne są maszyny wszelkich rodzajów i typów, jakie przeznaczone są do wykonywania najróżniejszych czynności. Zaliczyć do nich można na przykład urządzenia rolnicze, budowlane, medyczne, spożywcze oraz poligraficzne oraz samochody ciężarowe. Maszyny są nam potrzebne w naszym szarym życiu, ale głównie potrzebujemy ich w procesach wiążących się z prowadzeniem naszych przedsiębiorstw. Niestety – urządzenia te to maszyny skomplikowane i najczęściej o dużych gabarytach, dlatego ich ceny są najczęściej tak wysokie, że większość przedsiębiorstw nie może sobie na nie pozwolić.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.