Kierowcy
auto, tuning,
Źródło: pixabay.com

Zawodowy chip tuning i jego wartości

Chip tuning to nowomodna technologia, która pozwala na uzyskanie jeszcze lepszych parametrów silnika w wozie. Producenci silników wgrywają do nich należyte oprogramowanie, jakie nie pozwala naszemu samochodowi korzystać z pełnej mocy. Zmiana tego oprogramowania na inne umożliwia natomiast otrzymanie większej mocy przy równoległym zachowaniu bezpieczeństwa.
pierwsza pomoc
Wprowadził: Medisave UK
Źródło: http://www.flickr.com

Apteczka automobilowa - przymusowe zaopatrzenie w każdym samochodzie

Każdy kierowca, posiadający samochód, powinien pamiętać o tym, że apteczka samochodowa to konieczne, wprost kluczowe wyposażenie wozu! Z apteczki samochodowej zdołamy skorzystać my sami, chociaż nie przewozimy jej wyłącznie dla siebie.
czerwony samochód
Wprowadził: Darren765
Źródło: http://www.flickr.com

Gdzie wyszukać części do auta?

Powszechnie wiadomo, że pojazdy są chyba najbardziej powszechnym środkiem. Posiada go prawie każdy, a sporadycznie na pojedynczą rodzinę przypada ich nawet kilka. Nic w tym dziwnego, dlatego, że jest to niesamowicie wygodna forma przemieszczania się po mieście czy między zróżnicowanymi regionami kraju, a nawet kontynentu.
wypadek
Wprowadził: Daniel X. O'Neil
Źródło: http://www.flickr.com

Ubezpieczenia różnego rodzaju

Zdarza się, że nawet do końca nie mamy świadomości, po, co są nam te różne odszkodowania związane z autem, czy innym pojazdem, albo z własną osobą, czy też tym, do czego doprowadzimy. Dopiero, gdy dojdzie do jakiegoś wypadku zaczynamy rozumieć, że najlepiej jest posiadać odszkodowanie OC.
opony zimowe
Wprowadził: Jan Mark Holzer
Źródło: http://www.flickr.com

Jakim sposobem zwiększyć bezpieczeństwo na drodze?

Jest połowa grudnia. Jak każdego roku w tym okresie jesteśmy ogromnie zabiegani. Porządkujemy, robimy zakupy - szykujemy się do chyba najbardziej lubianych świąt w ciągu roku. Przygotowania niewątpliwie zabierają nam sporo czasu. Należy bowiem nabyć pachnącą choinkę oraz tradycyjnego karpia. Dobrze by była to ryba już przyszykowana, a nie jak to było dawniej - żywa ryba męcząca się w wannie, nie wzmiankując już o domownikach, którzy są zmuszeni poczekać z kąpielą.
laweta
Wprowadził: Jon Collins
Źródło: http://www.flickr.com

Gdy zepsuje się auto, czyli laweta rzeczywiście może okazać się przydatna?

Chyba każdemu prowadzącemu samochód zdarzyło się przynajmniej raz w życiu popsute podczas jazdy auto. Bez wątpienia nie jest to sytuacja ani przyjemna, ani komfortowa. Tym bardziej, że nie każdą usterkę uda się naprawić natychmiast na drodze. W takich sytuacjach jedynym rozwiązaniem okazuje się być wsparcie pomocy drogowej. Identycznie jest w przypadku stłuczki bądź wypadku, kiedy to samochód najzwyczajniej w świecie nie jest w stanie jechać dalej. W takiej sytuacji jedynym rozwiązaniem okazuje się być laweta Szczecin zaś to miasto, w którym jej znalezienie nie będzie najmniejszym nawet kłopotem.
Amura Concept One
Wprowadził: Meister Afla
Źródło: http://www.flickr.com

Jak motoryzacja to zainteresowanie typowo dla mężczyzny. Czy na 100%? Tak wynika z wychowania, ale nie tylko

Co takiego zaprząta głowę zwyczajnemu facetowi? Piękne kobiety, seks, piłka nożna, jedzenie? To wszystko jak najbardziej, jednak coś jeszcze na pewno można tutaj dodać? Jeśli tak się zastanowić to odpowiedź będzie raczej jednoznaczna: będzie to oczywiście motoryzacja. Rzecz jasna, nie każdy facet się z tym faktem zgodzi, albowiem niektórzy z nich w ogóle nie znają się na autach, ba, nie mają nawet prawa jazdy. Głównie to jednakże mężczyźni już od małego są szykowani do tego, by w wyższym stopniu być zainteresowanym silnikami, hamulcami i kierownicą.
filtry do klimatyzacji
Wprowadził: mezuni

Filtry w pojazdach – jak dbać o auto?

Samochód kiedyś świadczył o prestiżu i pozycji społecznej. W obecnych czasach służy on przede wszystkim jako pojazd, który umożliwia szybkie i bezproblemowe dotarcie do celu. Niezależnie od tego, jakie funkcje pełni, warto jak najlepiej dbać o auto, by jak najdłużej służyło.
opony samochodowe
Wprowadził: CONCAVO WHEELS
Źródło: http://www.flickr.com

W sytuacji, gdy chcesz usiąść za kółkiem sprawdź opony

Gdy posiadamy auto, to chcemy by fajnie nim się jeździło. Najważniejsze jest to, żeby zwracać uwagę na bezpieczeństwo. Dopiero później można zwracać uwagę na wszystko, co z estetyką związane. Najważniejsze by pamiętać o ważnych sprawach.
Opony
Wprowadził: Frank Weber
Źródło: http://www.flickr.com

Kupowanie opon terenowych całorocznych

Każda osoba, która posiada terenowy wóz chce zrobić wszystko, żeby samochód który ma był w świetnej formie. A jak dbać, o to żeby nasz pojazd mógł działać na najwyższych obrotach? Otóż powinniśmy o samochód dbać. Powinniśmy robić przeglądy, pojawiać się w myjni, mieć odkurzacz do oczyszczenia auta w środku. Potrzebne są również niezawodne opony terenowe całoroczne Dunlop.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.