Komfort
vectra tuning
Wprowadził: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com

Wzrokowa poprawa swojego i polepszenie osiągów silnika

Właściciele czteroKOŁOwców zdołają zrobić dużo dla poprawy wzrokowej własnego auta, ale również dla lepszych osiągów napędu.


Wzrokowa poprawa swojego i polepszenie osiągów silnika

Fabryczne programy są skonstruowane w taki sposób, ażeby zapewnić możliwie najniższe zużycie benzyny, zostawać w zgodzie z ekologią, również mieć element bezpieczeństwa taki, który pozwoli napędowi znieść oznaczony czas użytkowania nawet w warunkach niezgodnych z gwarancją wytwórcy.
Auto
Wprowadził: Mark Fuzi
Źródło: http://www.flickr.com

Wynajem wozu we Wrocławiu razem z noclegiem w apartamencie!

Planując urlop we Wrocławiu na pewno powinno zdecydować się na wynajem samochodów, w szczególności jeśli planujesz wiele podróżować. We Wrocławiu odnajdziemy multum wypożyczalni samochodowych, car rental Wrocław cieszy się dużą popularnością. Wrocław to dość tłoczne miasto, w związku z tym poruszanie się po nim nie zawsze jest proste. Najlepszym wyjściem jest więc wynajem samochodu, co oddziałuje także na komfort i wygodę. Co więcej wynajęcie wozu może być także sporo bardziej opłacalne, szczególnie jeżeli policzymy, ile pieniędzy wydawalibyśmy na taksówki.
bus
Wprowadził: Mikey
Źródło: http://www.flickr.com

Busem do Niemiec – można podróżować niedrogo, szybko, bezpiecznie i wygodnie

Busy do Niemiec to jeden z najbardziej błyskawicznych i najchętniej wybieranych środków transportu, za pomocą których mamy możliwość dostać się do naszych zachodnich sąsiadów. W czasie nie więcej niż kilku godzin bezproblemowo dotrzemy z prawie każdego większego miasta w Polsce do dowolnego regionu w Niemczech.Przewóz odbywa się busami dziesięcioosobowymi. Pojazdy mają wygodne wyposażenie, ogrzewanie i klimatyzację. Transport busem odbywa się w luksusowych warunkach, ekspresowo i bezpiecznie.
Ford Ka jako przykładowy samochód marki Ford
Wprowadził: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com

W którym punkcie najtaniej kupić wycieraczki samochodowe?

Jeśli potrzebujesz nowych wycieraczek do samochodu, wtedy niewątpliwie powinieneś świetnie przemyśleć sprawę ich zakupu. Zwykle bowiem nie zwracamy na wycieraczki samochodowe bynajmniej żadnej uwagi, zaś następnie okazuje się, że kupujemy przykładowo wycieraczki, które nie do końca pasują do naszego pojazdu. Kiedy Ty także miałeś kiedyś taką sytuację, wtedy z pewnością doskonale wiesz, że często kupno niewłaściwej wycieraczki powoduje, że komfort użytkowania jest niewłaściwy.
samochód, bus marki renault
Wprowadził: M 93
Źródło: http://www.flickr.com

Czy to prawda, że tylna belka w citroenie berlingo lub w renault laguna wpływa istotnie na komfort podczas jazdy?

W dzisiejszych czasach samochód nie jest jak kiedyś dobrem ekskluzywnym. W każdym gospodarstwie domowym albowiem zazwyczaj bywa choć jedno auto. Problem jednakże dotyczy materii eksploatacji.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.