Komfort
samochód, bus marki renault
Wprowadził: M 93
Źródło: http://www.flickr.com

Czy to prawda, że tylna belka w citroenie berlingo lub w renault laguna wpływa istotnie na komfort podczas jazdy?

Na chwilę obecną auto nie jest jak kiedyś przedmiotem ekskluzywnym. W polskim domu albowiem z reguły jest chociaż jedno auto. Szkopuł jednak dotyczy sprawy eksploatacji.
Auto
Wprowadził: Mark Fuzi
Źródło: http://www.flickr.com

Wynajem wozu we Wrocławiu razem z noclegiem w apartamencie!

Planując urlop we Wrocławiu naturalnie pożądane byłoby zdecydować się na wynajem samochodów, w szczególności jeśli planujesz niemało podróżować. We Wrocławiu znajdziemy wiele wypożyczalni samochodowych, car rental Wrocław cieszy się sporą popularnością. Wrocław to dosyć tłoczne miasto, w związku z tym poruszanie się po nim nie zawsze jest bezproblemowe. Właściwym wyjściem jest więc najem wozu, co wpływa również na komfort i wygodę. Co więcej wynajęcie wozu zdoła być także sporo bardziej zyskowne, w szczególności jeśli policzymy, jak dużo pieniędzy wydawalibyśmy na taksówki.
vectra tuning
Wprowadził: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com

Wzrokowa poprawa swojego i polepszenie osiągów silnika

Posiadacze samochodów zdołają zrobić dużo dla poprawy wizualnej swojego auta, lecz także dla lepszych osiągów napędu.


Wzrokowa poprawa swojego i polepszenie osiągów silnika

Fabryczne programy są wykonane tak, ażeby zapewnić możliwie najmniejsze zużywanie paliwa, zostawać w zgodzie z ekologią, oraz mieć element bezpieczeństwa taki, jaki pozwoli silnikowi znieść wyznaczony czas eksploatacji nawet w warunkach niewłaściwych z gwarancją wytwórcy.
bus
Wprowadził: Mikey
Źródło: http://www.flickr.com

Busem do Niemiec – można podróżować niedrogo, szybko, bezpiecznie i wygodnie

Busy do Niemiec to jeden z najszybszych i najchętniej wybieranych środków transportu, dzięki którym możemy dostać się do naszych zachodnich sąsiadów. W czasie nie więcej niż kilkunastu godzin łatwo dostaniemy się z praktycznie każdego dużego miasta w Polsce do dowolnego miejsca w Niemczech.Podróż przebiega busami dziesięcioosobowymi. Pojazdy posiadają komfortowe wnętrze, ogrzewanie i klimatyzację. Transport busem odbywa się w komfortowych warunkach, ekspresowo i bezpiecznie.
Ford Ka jako przykładowy samochód marki Ford
Wprowadził: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com

W którym punkcie najtaniej kupić wycieraczki samochodowe?

Jeśli poszukujesz nowych wycieraczek do samochodu, wówczas niewątpliwie powinieneś nieźle przemyśleć sprawę ich zakupu. Zwykle bowiem nie zwracamy na wycieraczki samochodowe w ogóle żadnej uwagi, zaś następnie okazuje się, że nabywamy na przykład wycieraczki, które nie do końca pasują do naszego pojazdu. Jeśli Ty również miałeś kiedyś taką sytuację, wówczas z pewnością świetnie wiesz, że zazwyczaj kupno nieodpowiedniej wycieraczki sprawia, że komfort jazdy jest niewłaściwy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.